Forum - BOKSER.ORG
Floyd Mayweather, Jr. - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Floyd Mayweather, Jr. (/thread-70.html)



RE: Floyd Mayweather, Jr. - Krzych - 03-05-2015 12:40 PM

Z Hopkinsem? Myślałem że z Kliczko, ale Floyd pewnie będzie uciekał i czekał aż Kliczko pójdzie na emeryturę, hahaBig Grin


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Gogolius - 03-05-2015 01:15 PM

Może z Khanem, ten nie ma pasa. Byłoby to mega wyzwanie, bo Amir świeży i szybki - tyle, że ma ramadan.
Jak rzekł Floyd odnośnie przeciwnika "dajcie mi się nacieszyć wygraną". Dajmy Smile

Krzychu, coś ciekawego na tej konferencji było? Czy wrzuciłeś ale jeszcze nie obejrzałeś?


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Maynard - 03-05-2015 01:34 PM

Stawiam na Cotto, w drugiej kolejności Garcię, w trzeciej Khana.

Miguel znalazł się w sytuacji, w której coraz bardziej naciska go Gołowkin, więc stawiam na to, że pokona Geale'a i wróci do junior średniej. Wypłatę od Floyda na pewno chętnie przytuli, a ponieważ ich pierwsza walka była ciekawa, kibice też pewnie to kupią.


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Krzych - 03-05-2015 01:53 PM

(03-05-2015 01:15 PM)Gogolius napisał(a):  Krzychu, coś ciekawego na tej konferencji było? Czy wrzuciłeś ale jeszcze nie obejrzałeś?

Wrzuciłem to jako link do tłumaczeń Pacmana, ale wypowiedzi Floyda też są ciekawe momentami.


RE: Floyd Mayweather, Jr. - CCConeser2 - 03-05-2015 02:01 PM

Myślicie, że Thurman byłby dobrym rywalem ?


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Joker - 03-05-2015 02:30 PM

Ja bym chciał Portera,zrobiłby by piekło jak z Malginaggim.


RE: Floyd Mayweather, Jr. - saliman1 - 03-05-2015 02:37 PM

Ja tam jestem zdecydowanie za walką z Cotto. Występ "Junito" w walce z Floydem jest moim zdaniem niedoceniany, gdyż sprawił mu dużo więcej kłopotów niż De La Hoya czy Maidana. Mimo wszystko nie dopuszczam do myśli zwycięstwa Cotto, ale ciekawa walka z triumfem " w okolicach 116-112 byłaby ciekawym zakończeniem kariery Mayweathera. Niech da sobie spokój z Thurmanem czy Khanem. Oni mają jeszcze trochę czasu na największe laury, a on zasłużył na odejście niepokonanym. Nie mówię, że Floyd by na dzień dzisiejszy przegrał, ale po co przedłużać karierę, aż w końcu zdarzy się wpadka ?


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Krzych - 03-05-2015 05:09 PM

Floyd nie powinien w ogóle już walczyć i odejść po tej walce, no ale ma jeszcze kontrakt na jedną walkę.


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Melvin - 03-05-2015 05:12 PM

Też tak myślę,deklasacja nad wiecznym rywalem byłaby idealnym zwieńczeniem kariery,ostatnia walka będzie świętem,ale przecież zawsze mogłoby się przywlec jakieś rozcięcie czy inny głupawy wynik,czy coś w tym stylu.Wiem że to lekka fantastyka,ale takie rzeczy się zdarzają.


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Tar-Ellendil - 03-05-2015 05:22 PM

Floyd i jego ekipa szykują coś wielkiego na pożegnanie.

Może wybór padnie na Jonaka? Kto wie.