Forum - BOKSER.ORG
Floyd Mayweather, Jr. - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Floyd Mayweather, Jr. (/thread-70.html)



RE: Floyd Mayweather, Jr. - Metzger - 31-01-2015 08:41 PM

(31-01-2015 08:38 PM)Tar-Ellendil napisał(a):  Laying back, relaxing, enjoying good weather, palm trees and piña coladas. While they continue to lie about making the fight... I'm just going to continue to travel and explore the world on my private jet. #FightNotMadeYet
Widzę, że Floyd wzorem Szpilki postanowił odpuścić sobie abstynencję.


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Tar-Ellendil - 06-02-2015 07:58 AM

"I set up this meeting with Manny Pacquiao to get this fight done but they will continue to tell the public it's us and that's NOT TRUE. So while we wait y'all go download @Shots ASAP so I can keep you all updated on the Mayweather vs. Pacquiao fight, that we are trying to make happen or follow @fighthype on IG, Twitter & Facebook or visit http://www.fighthype.com for the best Boxing & MMA updates"

Ta walka jest już zaklepana jak dla mnie bo jeśli nie Cotto to tylko Pacquiao bo Floyd nie wybierze Khana. Myślę, że walka zostanie ogłoszona na początku Marca. Floyd na pewno nie odpuścić walczyć 2 maja, a Khan to rywal z, którym ma mniej do zyskania i więcej do stracenia.


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Wilczekstepowy - 24-03-2015 09:23 AM

Ło Matko, tak to wszystko na serio wygląda? Confused W ogóle nie jestem pod wrażeniem:




Chodzi mi o całą otoczkę tych walk (sparingów). Jeżeli tak jest na co dzień to współczuję Chudeckiemu klimatu... ale może na obozach przygotowawczych Floyda jest jakoś bardziej poważnie z szacunkiem do przegranego (chodzi mi np. o zachowanie gdy ten pierwszy gość leżał na deskach - nie spodobało mi się)?
I sorry, jeżeli link już był podany w którymś z tematów o Moneyu ale niezbyt regularnie zaglądam w te obszary.


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Wilczekstepowy - 21-04-2015 07:57 PM

Money ma chyba ostre zaburzenia rzeczywistości skoro uważa się za lepszego od Robinsona i Alego. Wink Aczkolwiek przypuszczam, że wielu z Was może się z tym zgodzić, bo zauważyłem, że ma znaczne grono wielbicieli na forum. Tongue


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Tar-Ellendil - 21-04-2015 07:59 PM

Czemu miałby się nie uważać? Zarobił dużo więcej i zebrał dużo mniej lania.

Na takie dyskuje najlepiej poczekać, aż Floyd skończy karierę.


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Wilczekstepowy - 21-04-2015 08:03 PM

Tak by było lepiej ale to on sam wyskoczył z tym tematem. Wink


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Tar-Ellendil - 21-04-2015 08:05 PM

Dla mnie nie jest najlepszym w historii bo nikogo bym na takim miejscu nie postawił. Zbyt wielu było genialnych zawodników w przeszłości. Ale Floyd na pewno będzie należał do tych najlepszych jak wygra z Pacquiao.


RE: Floyd Mayweather, Jr. - KrychuTMT - 21-04-2015 08:12 PM

Może zamiast rzucać tekstami o zaburzeniach osobowości sam się wypowiesz, dlaczego uważasz Robinsona lub Alego za lepszych od FMJ ?


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Wilczekstepowy - 21-04-2015 08:54 PM

KrychuTMT - nic nie rzuciłem o zaburzeniach osobowości. Confused Co Do Floyda to widzę, że jest bardzo skuteczny ale mnie nie zauroczyły jego walki. Widzę dużo sprytu w jego poczynaniach ale zarazem się nudzę, gdy przypatruję się jego poczynaniom choć oczywiście pewnie nie widziałem nawet połowy jego walk, co Ty ale nie dałem rady mimo iż bardzo chciałem to nadrobić. Natomiast np. u Alego, którego z kolei niezbyt lubię widzę jakąś "iskrę ognia" gdy pojawia się w ringu i w dodatku ta trylogia z Joe Frazierem. Rolleyes

I fakt mam do Floyda "lekkie" uprzedzenia przez, co również i mój osąd zapewne jest zaburzony ale nie lubię takich ludzi, którzy "chwalą samych siebie". Według moich prywatnych przekonań "pycha chodzi przed upadkiem". Jeszcze zobaczymy, jak Floyd skończy.


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Tar-Ellendil - 21-04-2015 09:11 PM

Ali to był showman i w ringu i poza nim. Wielka postać boksu, bardzo charyzmatyczna. Jak komuś się nudzi to polecam sobie obejrzeć kilka walk. Floyd również był bardzo ciekawy w ringu i agresywny, ale jako amator i zawodnik niższych wag.

Ale wszyscy dobrze wiemy jak niestety Ali skończył.