Forum - BOKSER.ORG
Floyd Mayweather, Jr. - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Floyd Mayweather, Jr. (/thread-70.html)



RE: Floyd Mayweather, Jr. - Metzger - 29-12-2014 02:21 PM

(29-12-2014 02:04 PM)Gogolius napisał(a):  Miguel pewnie siedzi w fotelu w przyciemnionym gabinecie i rechocze jak jakis zly charakter z filmu klasy B Big Grin
Otóż to. Każdy teraz chciałby być na jego miejscu. Zbudował sobie taką markę, że może tylko siedzieć i patrzeć jak najpotężniejsi ludzie w boksie biją się o niego oferując pieniądze, których 99% sportowców nie zarobi w ciągu całego życia. A żeby było śmieszniej, to gość przegrał 2 z 4 ostatnich walk.

Doceniam jego osiągnięcia, ale uważam, że jest lekko przeceniany. Zna Floyda? Ok, ale Floyd też już zna jego. Dawanie im równych szans to jakiś nieśmieszny żart.


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Tar-Ellendil - 29-12-2014 02:23 PM

Floyd znajdzie drogę do wygrania, a w 12 rundzie poprzedniej walki Cotto był podłączony bo wszystkie lewe sierpowe Floyda wchodziły.


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Krzych - 29-12-2014 04:30 PM

Floyd na pewno jest faworytem w rewanżu, ale w mniejszych rozmiarach niż byłby w innych możliwych walkach.


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Wietnam - 29-12-2014 04:42 PM

Pacman swego czasu pokazał miejsce Cotto w szeregu, nie dając mu żadnych, szans, Styl Mayweathera, , bardziej pasuje Cotto,


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Tar-Ellendil - 03-01-2015 12:10 PM

Na Boxingscene piszą, że Floyd chce 160 mln, a Pacquiao ma dostać 40 mln .

Jeśli to prawda to do walki nie dojdzie bo Arum się nie zgodzi.


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Joker - 03-01-2015 12:25 PM

To uczciwy układ Floyd rozdaje karty.Jest królem p4p i dzieckiem ppv oraz #TBE.Jeżeli Manny się nie zgodzi to wiadomo przez kogo nie dojdzie do walki,jeszcze czekać aż Bob zbuduje stadion i można ekscytować się walką stulecia.Ciekawi mnie dość wysoka gaża dla Moneya gdy przeczytałem 160 mln to zrobiło mi się słabo...
EDIT Floyd pewnie nie przeczytał co napisał i tak puścił w świat.Cholera żeby nie doszło do takiej fajnej walki bo chicken nie umie czytać-SZOK!


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Tar-Ellendil - 03-01-2015 12:40 PM

Manny mówił, że pieniądze to nie problem i pewnie gdyby mógł to by podpisał kontrakt bo i tak zarobił by najwięcej w karierze. Ale jego sztab mu na to nie pozwoli i wybiorą walkę z Vargasem za 2x mniej. Gdzie tu jest logika ? Jeśli Pacquiao jest pewny tego, że wygra to w rewanżu dostanie tyle hajsu, że mu starczy na zawsze.


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Joker - 03-01-2015 12:51 PM

Tłumaczenie flomos...
Za co Floyd ma niby dostać 160klocków a Manny 4razy mniej?75:25?Taki z niego fighter?Tak dba o dziedzictwo?Mega walka,mega hajsy ale 160mln?Rozumiem #TBE #1P4P #1PPV ale nikt mi nie wmówi że to nie są jaja.


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Metzger - 03-01-2015 01:04 PM

(03-01-2015 12:51 PM)Joker napisał(a):  Rozumiem #TBE #1P4P #1PPV ale nikt mi nie wmówi że to nie są jaja.
To nie są jaja. To jest wolny rynek.


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Joker - 03-01-2015 01:30 PM

Metzger
Masz absolutną racje.