Forum - BOKSER.ORG
Włodarczyk vs Mormeck - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Aktualności (/forum-27.html)
+--- Wątek: Włodarczyk vs Mormeck (/thread-687.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Włodarczyk vs Mormeck - shotiba - 15-11-2012 03:45 PM

Jestem ciekaw z kim Włodarczyk będzie walczył po walce z Mormeckiem. Mam nadzieję na walkę z Huckiem lub Lebiediewem. To by były niezłe walki.


RE: Włodarczyk vs Mormeck - Maynard - 15-11-2012 03:50 PM

Jeśli walka z Mormeckiem rzeczywiście się odbędzie (chociaż obstawiam, że zostanie odwołana), i Włodarczyk ją wygra (nie mam większych wątpliwości, iż tak właśnie się stanie), powinien potem zaliczyć obowiązkową obronę. Z kim? Obawiam się, iż WBC przyzna tytuł obowiązkowego pretendenta Fragomeniemu, lub zarządzi eliminator pomiędzy tym ostatnim, a Silvio Branco. W tej kategorii mogą robić co im się podoba, bo naprawdę poza Polską mało kogo to obchodzi. Zobaczymy, co zadecydują na konwencji, która już niedługo. Na poprzedniej zarządzili rewanż z Palaciosem.


RE: Włodarczyk vs Mormeck - Adammobp - 15-11-2012 09:30 PM

Na razie walka z Mormeckiem nie będzie odwoływana, bo wcale nie jest pewna.

Bardzo prawdopodobne, że Włodarczyk dostanie niedługo jakiego starego Włocha na obowiązkową obronę. To są jajca, no ale cóż...

I tak dobrze, że Włodarczyk się nie dogadał z Tarverem, bo wtedy pewnie musiałby zwakować pas, a walczyliby o niego właśnie Fragomeni i Branco.

A wiecie, że w federacji WBC tylko 1 mistrz panuje dłużej na tronie od Krzysia? To Witalij Kliczko.


RE: Włodarczyk vs Mormeck - Maynard - 15-11-2012 09:44 PM

@Adammobp
To świadczy niestety o słabości tej kategorii. I o braku zainteresowania Sauerlanda tytułem tej konkretnej federacji (czy jakikolwiek jego zawodnik walczył o WBC w którejkolwiek kategorii?).

OPI2000 (firma promująca Fragomeniego, Branco i np. Spadę) ma z kolei wtyki u Sulaimana, więc możemy się takiego scenariusza spodziewać. Zawodników Dona Kinga w ścisłej czołówce nie widzę (Silgado chyba ma coś z nim wspólnego, ale jest dopiero 6), zatem padnie pewnie na Włochów.

Mormeck już jest w rankingu, więc jestem pewny, że toczą się zaawansowane negocjacje.


RE: Włodarczyk vs Mormeck - dariusz222 - 16-11-2012 10:09 AM

... no rozmowy chyba bardzo zaawansowane, bo przecież pisano że już kontrakt podpisany.


RE: Włodarczyk vs Mormeck - Maynard - 16-11-2012 10:21 AM

Nie wierz wszystkiemu, co się pisze.


RE: Włodarczyk vs Mormeck - dariusz222 - 16-11-2012 10:25 AM

czyli bokser.org nie jest wiarygodnym źródłem ?


RE: Włodarczyk vs Mormeck - Maynard - 16-11-2012 10:31 AM

Dzisiejszy Przegląd Sportowy:
"Negocjacje Mormecka z Włodarczykiem przedłużają się."

Mówi się, że walka może odbyć się nie we Francji, a w... Afryce.

Ja nie wierzę w takie informacje, dopóki nie zobaczę potwierdzenia od obu promotorów, a najlepiej konferencji prasowej z udziałem pięściarzy. Albo informacji, na kiedy takowa jest planowana.


RE: Włodarczyk vs Mormeck - Pakman - 16-11-2012 02:24 PM

@Maynard

Sebastian Zbik był mistrzem WBC w średniej gwoli ścisłości.


RE: Włodarczyk vs Mormeck - Maynard - 16-11-2012 02:31 PM

Zbik był zawodnikiem Universum. Czyli konkurencja. Szukaj dalej.