Forum - BOKSER.ORG
Danny Garcia - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Danny Garcia (/thread-686.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Danny Garcia - Gogolius - 23-06-2014 05:09 PM

Danny Garcia ma wrócić na ring na początku sierpnia, a więc za półtora miesiąca. Przeciwnik nieznany, a więc pewnie nikt bardzo głośny - mam nadzieję, że to już naprawdę ostatnia walka w 140 i Garcia przeniesie się do 147.
Jako, że bokser ten prezentuje chimeryczną formę, po średniej walce z Judah, świetnej z Matthysse i słabszej z Herrerą, czekam na pokaz dobrego boksu (a może nawet jakieś zwycięstwo przed czasem?).


RE: Danny Garcia - KrychuTMT - 24-06-2014 10:43 PM

[Obrazek: 28velol.png]


RE: Danny Garcia - Gogolius - 24-06-2014 11:24 PM

Tak, właśnie org wrzucił newsa, że przeciwnikiem Garcii będzie Rod Salka (19-3, 3 KO).
Krótki rzut oka na boxreca mówi, że jest to typowy rywal na przetarcie... szkoda, ale cudów się nie spodziewałem.

Salka przegrał przedostatnią swoją walkę z Ricardo Alvarezem (14.12.2013) o interkontynentalny pas WBC.

Po bumach, journeymanach oraz jednej walce ze średniakiem dostaje Garcię - niezłe prowadzenie.
Rekord mówi, że to waciak większy niż Malignaggi Smile

No ale pewnie obejrzeć obejrzę.


RE: Danny Garcia - Krzych - 25-06-2014 06:54 AM

To jest jakiś dowcip z rana? Jak im to wyszło, że walka zunifikowanego mistrza z kimś takim jak Salka jest w ogóle dopuszczalna? I dlaczego mistrz IBF może bronić pasa z kimś takim jak Santana? Przecież ta karta to jest chyba największy kicz w historii GBP. Dlaczego Garcia i Peterson nie walczą ze sobą? Co za rozczarowujące walki, brak słów.


RE: Danny Garcia - Gogolius - 04-07-2014 01:24 PM

WBC poszlo po rozum do glowy i stwierdzilo ze obecny rywal Garcii nie zasluguje na walke mistrzowska i w stawce pojedynku nie bedzie pasa WBC. Co na to WBA, nie wiadomo.

Ojciec Garcii zaproponowal by pozostali mistrzowie junior polsredniej zunifikowali swoje tytuly, a ze zwyciezca zmierzylby sie Danny -w stawce bylyby wtedy wszystkie cztery pasy. Pomysl ten zakladalby taka walke po koniec tego roku, ew. na poczatku przyszlego i ponownie odwlekl w czasie przenosiny Garcii do polsredniej.


RE: Danny Garcia - Krzych - 04-07-2014 02:22 PM

WBA to akurat objazdowy cyrk, więc tu nie będzie problemu. Ale dla WBC gratulacje, zrobiła to co każda szanująca się federacja powinna zrobić w takiej sytuacji. Nie można pozwalać mistrzowi świata na bumobijstwo i nabijanie obron. Nie wiem co to za kompletnie poroniony i idiotyczny pomysł z tymi walkami Garcii i Petersona. To jest jedna wielka kpina z kibiców i mistrzowskich pasów.


RE: Danny Garcia - TomaszX - 04-07-2014 08:01 PM

Na boxrecu można wyczytać ż Salka walczył raz w wadze Gracii i przegrał reszta walk w lekkiej.


RE: Danny Garcia - Krzych - 04-07-2014 08:44 PM

Nie pamiętam chyba większego absurdu. To jest już po prostu taki poziom niedorzeczności, że ja tego nie umiem opisać słowami.


RE: Danny Garcia - Krzych - 05-07-2014 08:20 AM

Scheafer odszedł i od razu takie jaja się dzieją. Przypadek? No cóż, raczej nie.


RE: Danny Garcia - BESTIA - 05-07-2014 09:21 AM

Mi też się nie spodobał ten Salka, nigdy o nim nie słyszałem, a miał walczyć o tytuł z Dannym.Może ktoś poszedł po rozum do głowy w tych federacjach i w końcu coś się ruszy.UFC bije na głowę organizacją walk na szczycie i jeśli boks nie pójdzie w dobrą stronę to zostanie "pokonany" UFC, MMA.