Forum - BOKSER.ORG
Nishioka vs Donaire - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Aktualności (/forum-27.html)
+--- Wątek: Nishioka vs Donaire (/thread-677.html)



Nishioka vs Donaire - glaude - 15-10-2012 11:28 AM

Założyłem ten wątek (mój pierwszy na forum), bo nie zgadzam się z werdyktem sędziego.
W mojej ocenie wynik to wał, ale ciekawy jestem waszych opinii.


RE: Nishioka vs Donaire - BESTIA - 16-10-2012 08:35 AM

To napisz z czym się nie zgadzasz.


RE: Nishioka vs Donaire - AdamekFightPL - 16-10-2012 11:56 AM

@BESTIA
Ten troll robi sobie jaja... albo nie widział tej walki.


RE: Nishioka vs Donaire - glaude - 23-10-2012 08:22 AM

Już piszę @BESTIA o co mi chodzi.
Mam duże zastrzeżenia do 1 nokdałnu Japończyka. Ja nie widziałem prawego zadanego przez Donaire'a, po którym Nishioka upadł. Mam wrażenie, że upadł bo stracił rónowagę. Walki nie ma jeszcze na YouTube, więc nie mam gdzie obejrzeć z cofnięciami odpowiedniego fragmentu, bo dopuszczam też moje niedopatrzenie.

Jeśli tak było, to konsekwentnie powinien być też liczony Donaire, gdy się poślizgnął i upadł.

I jak dla mnie walka została za wcześnie przerwana. Japończyk według mnie był zdolny do kontynuowania walki. Sędziowie stanowczo za wcześnie przerywają coraz częściej walki, tłumacząc to troską o zdrowie zawodników. Uważam, że to jedno z najczęściej stotowanych nadużyć w obecnym boksie zawodowym. Rola sędziego powinna się według mnie ograniczać do literalnego stosowania przepisów.

Według takich kryteriów Ali dziś nie stoczyłby połowy walki z gardą przy linach (wygranej), bo obecni sędziowie po 20 sekundach takiej obrony ogłosiliby TKO.

P.S.
@AdamekFightPL jestem człowiekiem. Trolle nie istnieją Wink
A tak na serio obce mi są metody "istnienia" internetowego dla prowokacji, kłótni, czy obrażania.