Forum - BOKSER.ORG
Huck zostanie superczempionem WBO- szansa dla Mastera? - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Aktualności (/forum-27.html)
+--- Wątek: Huck zostanie superczempionem WBO- szansa dla Mastera? (/thread-660.html)



Huck zostanie superczempionem WBO- szansa dla Mastera? - bartek - 03-10-2012 04:24 PM

Jak zapewne czytaliście na bokser.org, Huck zostanie superczempionem WBO jeśli wygra kolejną obronę. Czy dobrze rozumiem, że wtedy będzie WBO regular przeznaczone dla Mastera? Średnio mi to pasuje, bo przecież zaraz walczy o EBU. W takim razie kto?


RE: Huck zostanie superczempionem WBO- szansa dla Mastera? - Mastrangelo - 03-10-2012 04:39 PM

WBO widzę idzie za przykładem idiotów z WBA... Co za żart...


RE: Huck zostanie superczempionem WBO- szansa dla Mastera? - PeterManfredo - 03-10-2012 04:51 PM

Lebiediew i Afolabi go pobili...wielki superczempion


RE: Huck zostanie superczempionem WBO- szansa dla Mastera? - Bandit - 04-10-2012 03:06 PM

Jego przeciwnicy oprócz tych z którymi przegrał (Lebediev, Afolabi) aaa szkoda słow ...


RE: Huck zostanie superczempionem WBO- szansa dla Mastera? - Jerome - 04-10-2012 06:49 PM

No cześć ;]

Ktoś chce mnie jeszcze nawracać, że WBO to porządna federacja?


RE: Huck zostanie superczempionem WBO- szansa dla Mastera? - Mastrangelo - 04-10-2012 06:59 PM

Ja właśnie doczytałem, że to jest po prostu taki nieoficjalny tytuł jaki WBO przyznają Swoim największym mistrzom. Więc jednak alarm chyba anulowany. WBO coś mi na twitterze nie odpowiada.


RE: Huck zostanie superczempionem WBO- szansa dla Mastera? - Szakal - 04-10-2012 07:00 PM

Ja od natłoku informacji o tym "pasie superczempiona" zgłupiałem. Czytam raz taką informację, raz inną, dlatego pytam:
Ten pas ma być:
1)Pasem takim jak został wprowadzony przez "mądrych" panów z WBA?
czy
2)Pasem takim, jaki dostał Dariusz Michalczewski, czyli takim który można sobie co najwyżej postawić na półeczce?

@Jerome
Nikt Cie nawracać nie zamierza, ale dla mnie nawet pomimo tego "superczempiona" WBO i tak jest porządniejsza niż WBC, nie mówiąc już o WBA.


EDYCJA:
@Mastrangelo
No, czyli jednak wszystko jasne.


RE: Huck zostanie superczempionem WBO- szansa dla Mastera? - Mastrangelo - 04-10-2012 07:16 PM

Odpowiedź od kogoś z WBO na twitterze:
"We dont know where the rumor started! We have no idea."


RE: Huck zostanie superczempionem WBO- szansa dla Mastera? - Jerome - 04-10-2012 07:19 PM

emm... O.o
...dziwne.