Forum - BOKSER.ORG
Zagadki bokserskie - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Historia boksu (/forum-16.html)
+--- Wątek: Zagadki bokserskie (/thread-651.html)



RE: Zagadki bokserskie - RSC-2 - 27-09-2012 09:36 PM

@Mastrangelo
No cóż nie udał mi się podstęp.

Mam wrażenie że Mielcarski w niektórych ujęciach jest podobny do Martineza.
Nie wiem czy to tylko moje wrażenie czy jest tak naprawdę.
Szkoda ,że nie wstrzymałeś się z odpowiedzią.
Byłem bardzo ciekawy czy ktoś da się nabrać.


RE: Zagadki bokserskie - redd - 27-09-2012 10:28 PM

@Mastrangelo
Czyżby chodziło o Clementa Quarteya - brata Ikego Quarteya?


RE: Zagadki bokserskie - Mastrangelo - 27-09-2012 11:02 PM

Tak jest Wink. Tzn. w odwrotnej kolejności.
@RSC-2
Coś w tym jest.


RE: Zagadki bokserskie - PeterManfredo - 28-09-2012 10:44 AM

Moja zagadka;p
Po walce z herosem z nad wisły zakończył karierę...Ciężkie TKO w 1 rundzie i Chicago zamarło...
Jak się nazywa ten Amerykanin? I jak się nazywa ten polski ciężki który mu karierę zamknął? Od walki minie niebawem 7 lat


RE: Zagadki bokserskie - Szakal - 28-09-2012 02:18 PM

@PeterManfredo
Przestrzegajmy zasad ;] Skoro na ostatnią zagadkę prawidłowo odpowiedział @redd, to teraz on powinien zadać kolejną.

Nie chodzi o to, że się czepiam, tylko jeśli tak to będzie wyglądało, to bałagan się zrobi ;]


RE: Zagadki bokserskie - redd - 28-09-2012 02:29 PM

Nieszkodzi ,od piętnastu godzin nie było mnie na forum i bynajmniej mamy jakąś nową zagadkę Smile
@PeterManfredo
Czyżby tym herosem znad Wisły był Marcin "The Greatest" Najman, a jego amerykańskim oponentem niejaki Doug Philips?
Jako ciekawostkę napiszę, że Philips w dniu walki z "The Greatest" miał 45 lat...


RE: Zagadki bokserskie - PeterManfredo - 28-09-2012 02:46 PM

@redd
dokładnieWink


RE: Zagadki bokserskie - redd - 28-09-2012 03:09 PM

Był mistrzem świata w więcej niż jednej kategorii wagowej. Urodził się w Wielkiej Brytanii, ale kilka lat swojej młodości spędził poza Europą. Słynął z potężnego uderzenia. W jednej ze swoich walk mistrzowskich wygrał nokautując rywala ciosem w splot słoneczny, trzy lata wcześniej w ten sam sposób znokautował znanego pięściarza wagi ciężkiej, jednak został zdyskwalifikowany przez sędziego ringowego, który uznał uderzenie na splot za cios nieprzepisowy. O jakim bokserze jest mowa i jak nazywali się jego dwaj wspomniani przeciwnicy?


RE: Zagadki bokserskie - PeterManfredo - 28-09-2012 03:34 PM

Bob Fittzsimmons w walkach z Jimem Corbettem i....nie wiem-daj znać czy to dobry trop,nic innego mi do głowy nie przychodzi


RE: Zagadki bokserskie - Szakal - 28-09-2012 03:35 PM

@redd
Przychodzi mi do głowy jedynie Bob Fitzsimmons, mistrz świata trzech kategorii. Ciosem w splot słoneczny znokautował J. Corbetta i sięgnął po pas mistrza świata wagi ciężkiej.

Ale z kim został zdyskwalifikowany nie mam pojęcia.


EDYCJA: @PeterManfredo, byłeś minimalnie szybszy ;]