Forum - BOKSER.ORG
Zagadki bokserskie - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Historia boksu (/forum-16.html)
+--- Wątek: Zagadki bokserskie (/thread-651.html)



RE: Zagadki bokserskie - Sander - 05-08-2013 11:09 PM

Willie Pepp ?


RE: Zagadki bokserskie - terq - 05-08-2013 11:22 PM

Bingo Big Grin widzę,że za łatwe te zagadki Big Grin


RE: Zagadki bokserskie - kubala1122331 - 05-08-2013 11:27 PM

terq
Nie dziw sięTongue Tutaj są ludzie którzy wiedzą o boksie wszystko. Sam kiedyś próbowałem coś trudnego zadawać, ale to co dla mnie było wcale niełatwe, okazywało się dla nich banalnie prosteTongue


RE: Zagadki bokserskie - Sander - 05-08-2013 11:39 PM

Ten mierzący 180 cm wzrostu półciężki do dziś jest jednym z pięściarzy mających najwięcej stoczonych walk. Niestety dużą aktywność przypłacił wczesną śmiercią.


RE: Zagadki bokserskie - BMH - 06-08-2013 12:02 AM

Archie Moore?
Doczytalem... wczesna smierc, to nie Moore.Tongue


RE: Zagadki bokserskie - Szakal - 06-08-2013 07:47 AM

Najwięcej stoczonych walk w półciężkiej i wczesna śmierć... Przychodzą mi do głowy 2 nazwiska: Tiger Jack Fox i Battling Levinsky.
Sander, chodzi o któregoś z nich?


RE: Zagadki bokserskie - Sander - 06-08-2013 08:43 AM

Małe sprostowanie. Walczył również w średniej gdzie podobnie jak w półciężkiej był mistrzem świata.


RE: Zagadki bokserskie - Szakal - 06-08-2013 08:50 AM

To zmienia postać rzeczy: Harry Greb?
----
[EDIT] - Tu się z kolei nie zgadza wzrost z tym podanym przez Ciebie... Więc chyba to nie o niego chodzi.


RE: Zagadki bokserskie - Sander - 06-08-2013 09:46 AM

Tak to Harry Greb.
Ja z pewnego źródła wyczytałem, że ma 180 cm Tongue


RE: Zagadki bokserskie - Szakal - 06-08-2013 10:51 AM

@Sander
180 cm to on miał, ale zasięgu ramion ;]
Tylko, że jest jeszcze jeden "problem", mianowicie Greb zmarł na nie tyle na skutek dużej liczby walk, co ze względu na komplikacje po operacji (czego to była operacja pewności nie ma; jedne źródła mówią o "ogólnych" powikłaniach po wypadku samochodowym, inne że był to zabieg oka, a jeszcze inne o operacji nosa). Trochę treść Twojej zagadki wprowadziła w błąd i dopiero podpowiedź, o tym że walczył też w średniej mi pomogła ;]


Ode mnie kolejna łatwa zagadka, jakoś nie mam teraz głowy do wymyślenia czegoś trudniejszego:
Walczący w niskich kategoriach pięściarz z kraju azjatyckiego, który pomimo niesamowitego rekordu nigdy nie stoczył walki o poważny tytuł. Już w czwartej zawodowej walce został jednak mistrzem świata jednej z federacji "trzeciego rzędu" i bronił tego pasa do samego końca kariery.
O kogo chodzi?
-----
[EDIT]
@terq
Prosiłbym o zmniejszenie sygnatury, bo masz gigantyczną fotkę która zajmuje połowę ekranu ;]