Forum - BOKSER.ORG
Gołota vs Saleta - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Aktualności (/forum-27.html)
+--- Wątek: Gołota vs Saleta (/thread-649.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


RE: Gołota vs Saleta - Adammobp - 17-02-2013 04:13 PM

Adamek, no i właśnie przez to stajesz się mało wiarygodny, bo teraz sam jakby przyznałeś, że te plotki to coś w rodzaju rozmów dwóch starszych panów na ławeczce w parku (nie obraź się, nie chcę Cię obrażać, ale sam wiesz, że dziwnie to wygląda Smile )

Gołoty z formą z walk z McBridem, Mollo czy Austinem już nie ujrzymy. Ja tam jestem pewien, że Gołota z formy z walki z Adamkiem spokojnie pozamiatałby Saletą. Wszyscy, którzy widzieli treningi Gołoty mówią, że Andrzej jest w lepszej formie niż wtedy. A więc jak z głową nie będzie jakichś problemów, to każdy fan Gołoty będzie się cieszył ze zwycięstwa Andrew.


RE: Gołota vs Saleta - Crumb - 17-02-2013 06:52 PM

No ale czy to jest normalne!?
Czyli jak usłysze gdzieś od starych babek w sklepie spożywczym jak rozmawiają miedzy sobą i jedna z nich powie, że coś się jej obilo o uszy, że Tyson ma walczyc o Pas Polsatu z Ibiszem to też mam o tym głosić na forum?
Dobry jesteś gość.


RE: Gołota vs Saleta - RSC-2 - 17-02-2013 07:07 PM

Temat jest.
Mówił o tym Saleta w wywiadzie w telewizji Polonia oraz kanał Orange.


RE: Gołota vs Saleta - AdamekFightPL - 17-02-2013 07:26 PM

@Crumb
Aż tak Cie to zabolało? przepraszam, już nie będę.


RE: Gołota vs Saleta - RSC-2 - 17-02-2013 07:32 PM

Wydaje mi się że AdamekFightPL dał info nie zdając sobie sprawy i nie wiedząc ,że jest coś na rzeczy.

Walka zapewne nie zostanie odwołana , ale problem jest inny.
Przecież nikt nie powie otwarcie, bo nie wiadomo ile PPV zostanie jeszcze sprzedanych..
Ale nie jest tajemnicą ,że po wycofaniu się Szpilki są obawy, że koszty organizacji mogą być wyższe od wpływów. Taka sytuacja już miała miejsce w Polsce na gali w Spodku gdzie do dzisiaj bokserzy nie mają wypłaconych gaż. Wielu bokserów to pamięta i choć Bogusław Bagsik nie organizuje tej gali to jednak obawy są.

Saleta dał do zrozumienia ,że wynikiem tych obaw jest utworzenie specjalnej strony internetowej dla dodatkowych sponsorów tej walki. Ta strona już oficjalnie działa. Trudno określić jak finansowany ma być Gołota ,ale wydaje mi się ,że problem ma raczej tylko Saleta. Bo tylko on robi „ruchy” dla mnie co najmniej dziwne.
Jest wiele symptomów, że z kasą jest coś nie tak i renegocjacja kontraktów jest realna.
Oficjalnego info nie ma. Ale dziennikarze coś wywęszyli.


RE: Gołota vs Saleta - Adammobp - 17-02-2013 07:45 PM

RSC-2 dzięki za info.

Czyli dziwne rzeczy się dzieją. A tym portalem sponsorujwalke to ja od początku się zastanawiałem, o co chodzi, jak to jest, czy Salety nikt nie chce sponsorować i musi się sam napraszać, czy co?

A więc może się nie opłacić... Przyczyna więc wydaje się taka - zbyt wysoka gaża Gołoty (mówiło się ok. milionie złotych) + fiasko PPV. Ale co tam dla Polsatu, oni sobie mogą pozwolić na lekkie dołożenie do interesu Big Grin


RE: Gołota vs Saleta - RSC-2 - 17-02-2013 08:00 PM

Wszystko zepsuł Szpilka.
Nie jest prawdą ,że powodem rezygnacji Szpilki była walka z Molo.
Szpilka wyczuł ,że jest motorem napędowym tej walki a kasę zarabiają inni.
Ale tego też nikt nie potwierdzi oficjalnie.

A Polsat myśli ,że w Polsce na PPV to można zarabiać tyle ,że można zapłacić wygórowane żądania pseudogwiazd , którzy na starość chcą dorobić do emerytury i do tego więcej niż dostaliby w każdym innym miejscu kuli ziemskiej. Jeszcze niech Buffera sprowadzą to im nie tylko na gaże braknie ale i na opłatę za wynajem hali.
W USA za walki bokserskie o mistrzostwo świata są płacone gaże po 6-8 tys. USD
Tam żeby zarobić miliony to trzeba mieć nazwisko i sprzedaż.
Ponoć to właśnie Polsat namącił Adamkowi, a teraz się wypiera ,że to nie oni dali tą propozycję..
Tylko że na Adamku można zarobić więcej ,ale znowu Adamek za milion zł nie wyjdzie do ringu.


Kasa kasa kasa . A nie żaden sport.


RE: Gołota vs Saleta - AdamekFightPL - 17-02-2013 08:09 PM

@RSC-2
Szpilka na pewno tego nie wyczuł, jak coś to jego promotor Smile


RE: Gołota vs Saleta - RSC-2 - 17-02-2013 08:15 PM

No jasne.

Wiadomo że chodzi o tego kto decyduje i prowadzi interesy.


RE: Gołota vs Saleta - Adammobp - 17-02-2013 09:23 PM

(17-02-2013 08:00 PM)RSC-2 napisał(a):  Ponoć to właśnie Polsat namącił Adamkowi, a teraz się wypiera ,że to nie oni dali tą propozycję..
Tylko że na Adamku można zarobić więcej ,ale znowu Adamek za milion zł nie wyjdzie do ringu.
Heh, najlepsze jajca będą, jakby się okazało, że walki w Polsce nie będzie i eliminatora też nie.

A pamiętacie jak informacje o potwierdzeniu tej gali się przedłużały? To była moim zdaniem kwestia negocjacji z Gołotą. Andrzej chciał wrócić na ring, ale na pewno się cenił i za mały grosz by nie zawalczył. Polsat za wszelką cenę jednak chciał tej gali z walką wieczoru Gołota vs Saleta i trochę zagalopował zapewne. Przedostała się do mediów ta informacja o 300 tysiącach dolarów dla Gołoty i pewnie tyle ma w kontrakcie. Saleta może ze 100 tysięcy dolarów. No i taka prawda, że dla nich obu to za dużo jak na ten etap kariery.