Forum - BOKSER.ORG
Adamek vs Solis - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Aktualności (/forum-27.html)
+--- Wątek: Adamek vs Solis (/thread-644.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Adamek vs Solis - bartek - 25-09-2012 09:33 PM

(25-09-2012 06:48 PM)Metzger napisał(a):  Tyle że Gołota przynajmniej wychodził do najlepszych, a nie wykręcał się mówiąc, że walczy z tym kogo mu Ziggy zakontraktuje.

@Jerome:
Teraz rozumiesz? Uważany za ówczesny top5 HW Arreola, potem Chambers, teraz może Solis i przede wszystkim Kliczko, a w przyszłości może i drugi to wykręcanie się od wychodzenia do najlepszych Big Grin Z resztą ten temat miał być o Adamek- Solis, a wyszło jak wyszło...


RE: Adamek vs Solis - Jerome - 26-09-2012 03:02 PM

@PeterManfredo
Ja z AdamkiemFightPL może i dyskutuję często ale w tematach na to przeznaczonych. Klitschko v Wach to kłócimy się o Władku i Mariuszu. Chavez v Martinez to kłócimy się na temat Julio'a i Sergio. Może i w przeszłości dochodziło do rażącego spamu z naszej strony ale gdy takim się okazywał to zawsze był kasowany. Kłócić się na temat można więc nie widzę problemu. Kłóćcie się o Tomku i Solisie to nie będę narzekał.

@bartek
Ok, wszystko jasne ale czemu kierujesz to do mnie? Żadnej spiny tylko nie bardzo rozumiem.


RE: Adamek vs Solis - Adammobp - 26-09-2012 04:00 PM

(25-09-2012 07:50 PM)Kikas napisał(a):  bo w kategorii największy pajac w polskim boksie, Gołota nie ma i mam nadzieję że nie będzie miał sobie równych....
Ty się nie zagalopowuj.

Adamek vs Solis. Myślę, że to będzie bardziej techniczna niż ekscytująca walka, ale walka która powinna się odbyć z racji nazwisk obu panów - taki hit przedświąteczny nie o pas w wadze ciężkiej.


RE: Adamek vs Solis - PeterManfredo - 26-09-2012 04:02 PM

O Gołocie i Adamku można podyskutować tutaj http://forum.bokser.org/thread-648.html


RE: Adamek vs Solis - bartek - 26-09-2012 04:48 PM

(26-09-2012 03:02 PM)Jerome napisał(a):  @bartek
Ok, wszystko jasne ale czemu kierujesz to do mnie? Żadnej spiny tylko nie bardzo rozumiem.

Przecież w którymś z poprzednich postów pytałeś gdzie zauważyłem, że tak powiem, niezbyt trafioną wypowiedź to Ci ją zacytowałem dla wyjaśnienia Wink

Wracając do tematu: jak jest z siłą ciosu Solisa? Myślicie, że jak trafi jednym ciosem nad lewą Adamka to może być po walce? Mimo ogromnej nadwagi, ręce ma dość szybkie i się nad tym zastanawiam.


RE: Adamek vs Solis - Jerome - 26-09-2012 04:54 PM

@bartek
Dobra, nie ważne, nie chce mi się szukać Tongue

No właśnie też ciekawi mnie cios Odlaniera. Ma czym uderzyć ale czy zetnie Adamka jak Walker? Chyba nie...


RE: Adamek vs Solis - PeterManfredo - 26-09-2012 06:48 PM

Wszystko zeleży od tego jak szybkie będą nie ręce a...nogi Solisa. Jeśli będzie wolny i ospały to Adamek go spokojnie obskoczy. Jeśli zrobi formę może być bardzo równa walka
O ile do niej dojdzie bo to ciągle niepotwierdzona informacja


RE: Adamek vs Solis - Kikas - 26-09-2012 08:39 PM

Solis na pewno wolny nie będzie, bo nawet jak na te ponad 120 kg, które 'wniósł' w ostatniej walce, ruszał się dość zwinnie, nie mówiąc o bardzo szybkich łapach (chociaż trzeba przyznać, taki tłuścioszek w ringu wygląda dość komicznie)

Adamek będzie miał spory problem, bo Solis wydaje się w wielu aspektach wypadać lepiej, zresztą tak na szybko:

Sila ciosu:
Solis
Obrona:
Solis
Wytrzymalosc na ciosy:
Adamek
Kondycja:
Adamek
Technika:
Solis
Psychika:
Adamek


RE: Adamek vs Solis - Jerome - 26-09-2012 08:46 PM

(26-09-2012 08:39 PM)Kikas napisał(a):  Sila ciosu: Solis
Obrona: Solis
Wytrzymalosc na ciosy: Adamek
Kondycja: Adamek
Technika: Solis
Psychika: Adamek

Wytrzymałość na ciosy to bankowo Solis jest lepszy. Nie pamiętam Odlaniera na deskach z kimś innym niż Vitalijem a tam historia znana (moim zdaniem kontuzja). Psychikę dam na remis bo nie zauważyłem jakiś przypadłości u Kubańczyka na jego minus. Wobec tego u mnie mam 5:2 dla Solisa. Dużo ^^


RE: Adamek vs Solis - AdamekFightPL - 26-09-2012 08:58 PM

Siła ciosu obu panów powinna być remisowa bo obaj nie dysponują nokautującym uderzeniem. Wytrzymałość na ciosy zdecydowanie po stronie Adamka, Solis zatańczył rumbę po jednym ciosie Kliczki... Kondycja i Psychika to w ogóle Solis jest lata świetlne za Adamkiem. Obrona i Technika rzeczywiście wielkimi plusami dla Odlaniera.