Forum - BOKSER.ORG
PUDZIAN vs SYLVIA II - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Sport (/forum-20.html)
+---- Wątek: PUDZIAN vs SYLVIA II (/thread-627.html)

Strony: 1 2 3


RE: PUDZIAN vs SYLVIA II - Adammobp - 18-04-2013 05:53 PM

A dla Butterbeana kategoria +200 Big Grin

Ja myślę, że Pudzian się nie opieprza, w końcu to tytan pracy. Pozbył się mięśni, które na pewno kochał, to raczej czymś to sobie rekompensuje, czyli poprawianiem umiejętności w walce.

Pamiętam jak na początku przygody z MMA Pudzian mówił, że chce zostać mistrzem świata, tylko nie dodał jakiej federacji Tongue


RE: PUDZIAN vs SYLVIA II - AdamekFightPL - 18-04-2013 06:05 PM

@Adammobp
Wszyscy mówią o Pudzianie jako tytanie pracy... ale przecież wyciskanie hantel na siłowni to zupełnie co innego niż crossfit, bieganie po 20 km itd... w sztukach walki czasami po treningach idzie się zrzygać (dosłownie). Ćwiczenie na siłowni nie jest takie męczące. Co chce przez to powiedzieć, chodzi o to, że według mnie ćwiczenie na siłowni to wręcz zajęcie dla leniuchów w porównaniu z trenowaniem sztuk walki, więc różnie to może być z tym treningiem Mariusza Big Grin

Na początku kariery tzn. po walce z Najmanem Mariusz podobno przestał trenować, od razu wiedział, że będzie najlepszy, chciał walk z Emelianenką itd, nie słuchał się na treningach, był panem samego siebie. Przynajmniej tak opowiadał jego pierwszy trener Okniński. Po walce z Kawaguchim chyba Mariusz sam zrozumiał, że tej mąki tak prędko dobrego chleba nie będzie.


RE: PUDZIAN vs SYLVIA II - Sander - 18-04-2013 06:15 PM

Nie słuchaj Oknińskiego a już na pewno nie wszystkiego co mówi.
Ma z Pudzianem konflikt i myślę, że nie jest obiektywny do końca.


RE: PUDZIAN vs SYLVIA II - AdamekFightPL - 18-04-2013 06:16 PM

@Sander
A ja myślę, że jeżeli, któryś z nich kłamie to prędzej byłby to Pudzianowski.


RE: PUDZIAN vs SYLVIA II - Sander - 18-04-2013 06:20 PM

Niewykluczone. Nie znam ani jednego ani drugiego i tak ogólnie o ich prywatnych czynach za wiele nie wiem żeby twierdzić który by bardziej na ministranta pasował ;p