Forum - BOKSER.ORG
Witam - już oficjalnie - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: FORUM.BOKSER.ORG (/forum-4.html)
+--- Dział: Przedstaw się (/forum-10.html)
+--- Wątek: Witam - już oficjalnie (/thread-61.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


RE: Witam - już oficjalnie - ChyTry - 23-09-2013 06:49 PM

Witam, na imię mi Adrian. Mieszkam na Pomorzu Zachodnim, boks trenuję 3 razy w tygodniu od prawie roku. Mam 15 lat a więc mam nadzieję że jeszcze uda mi się coś osiągnąć w polskim boksie, to było moje marzenia od dziecka, niestety zacząłem troche późno, ale wszystko da się nadrobić. Smile


RE: Witam - już oficjalnie - Sander - 23-09-2013 06:56 PM

Często się tu witają chłopcy trenujący boks a później nic nie piszą..


RE: Witam - już oficjalnie - ChyTry - 24-09-2013 05:17 AM

(23-09-2013 06:56 PM)Sander napisał(a):  Często się tu witają chłopcy trenujący boks a później nic nie piszą..

Nie znaczy że należę do ich grupy. Smile


RE: Witam - już oficjalnie - Voytek - 25-09-2013 12:49 AM

Witam wszystkich! Wojtek; rocznik 1991; Strzelce Opolskie; boks zacząłem oglądać w wieku 7 lat z dziadkiem, który większość swojego życia spędził z tą dyscypliną jako kibic, chodził na walki nieistniejącej już bardzo długo sekcji bokserskiej klubu "Pionier Strzelce Opolskie" i zna na pamięć wszystkich dawnych mistrzów olimpijskich. Co prawda teraz nazwisko Haye'a przekręca na Maye'a, ale pamięta, że Włodarczyk ma ksywę "Diablo", a Michalczewski "Tiger", jednym słowem boks ogląda cały czas, natomiast nazwiska i szczegóły dotyczące różnych, teraźniejszych gal nic mu nie mówią, aktywnych bokserów rozpoznaje tylko w ringu po wyglądzie i stylu boksowania, reszty nie pamięta z racji tego, że ma już swój wiek. Nie ma jednak wątpliwości, że to on zaszczepił we mnie miłość platoniczną do boksu za co jestem mu wdzięczny. 3 lata temu spotkał mnie przykry wypadek. Dostałem porządny wpiernicz, przy czym wpiernicz to najłagodniejsze słowo jakiego mogę użyć. Wylądowałem w szpitalu, wstrząs mózgu, powybijane zęby i uszkodzony odcinek szyjny kręgosłupa. Tydzień pod kroplówką i udało się opuścić oddział. Słowa lekarza, który stwierdził: "dobrze, że tylko tak to się skończyło", doprowadziły mnie do rozmyślania o tym, że skoro nie jestem w stanie sam się obronić, to nie obronie także swoich bliskich, a to z kolei zaowocowało pójściem na pierwszy trening boksu. Tak w wielkim skrócie, zacząłem amatorsko trenować, aż znalazłem się na takim etapie, że mam w planie wziąć udział w zawodach z cyklu Grand Prix Polski i zobaczyć jak wyglądają moje umiejętności na arenie zawodniczej. Mogę więc śmiało powiedzieć, że jestem doskonałym przykładem na to, że miłość platoniczna może śmiało przerodzić się w miłość "odwzajemnioną" (w takim poglądzie utwierdza mnie też, każdy odbyty na treningu sparing). To jest moja historia dotycząca szermierki na pięści. Do zobaczenia na forum!


RE: Witam - już oficjalnie - Szakal - 25-09-2013 08:44 PM

Chciałem poinformować (a ten temat będzie do tego chyba najlepszy), że po długiej przerwie wracam na forum.
Jako moderator powinienem się też jednak wytłumaczyć z mojej nieobecności. Pod koniec wakacji miałem dość poważny wypadek, spędziłem trochę czasu w szpitalu i dopiero parę dni temu wróciłem do domu, gdzie powoli nadal się kuruję.

Moja aktywność przez następne parę dni zapewne będzie niewielka, bo mam całą masę walk do nadrobienia i powoli muszę się już za to zabrać, a ich pobieranie i oglądanie trochę potrwa ;]
Widzę też, że doszło do małej rewolucji w układzie forum. Zmieniło się coś jeszcze oprócz tego? ;]
------
[EDIT] A w LPW chyba czeka mnie masa roboty...


RE: Witam - już oficjalnie - BESTIA - 25-09-2013 09:04 PM

Szakal
Witam witam.LPW zaktualizowałem chyba do L tylko nie dodawałem nowych walk.


RE: Witam - już oficjalnie - Szakal - 25-09-2013 09:15 PM

@BESTIA
Czyli odpadnie mi sporo roboty, dzięki ;] A resztę walk postaram się dodać w trakcie weekendu.


RE: Witam - już oficjalnie - BESTIA - 25-09-2013 09:25 PM

Voytek
Motywację do treningu masz dużą, życzę sukcesów na Grand Prix Polski.


RE: Witam - już oficjalnie - KrychuTMT - 25-09-2013 10:17 PM

@Voytek
Witamy na forumku Tongue. Powodzenia na Grand Prix.

@Szakal
Witam,wracaj do zdrowia , z tego co mówią starsi userzy forumek przeżywa renenesans , więc to też można uznać za zmianę Tongue


RE: Witam - już oficjalnie - Maynard - 25-09-2013 11:29 PM

Welcome back, dude.