Forum - BOKSER.ORG
Wieści z niższych kategorii wagowych - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Boks na świecie (/forum-12.html)
+--- Wątek: Wieści z niższych kategorii wagowych (/thread-571.html)



RE: Wieści z niższych kategorii wagowych - Szakal - 18-12-2012 04:08 PM

@Pakman
Ioka następną walkę stoczy o pas WBA już w junior muszej.

@Maynard
Świetna wiadomość. Na pojedynek Ioka - Gonzalez czekam bardzo niecierpliwie, dobrze wiedzieć że "Chocolatito" wyraża chęć walki z Japończykiem.
----------
A co do Nietesa to sam się zastanawiam co się z nim dzieje... Ma ktoś jakieś informacje na ten temat?


RE: Wieści z niższych kategorii wagowych - Mastrangelo - 07-01-2013 11:16 AM

Srisaket Sor Rungvisai, według Swojego promotora, będzie następnym rywalem Yoty Sato. Walka ma odbyć się w Tajlandii, w kwietniu...


RE: Wieści z niższych kategorii wagowych - BigEgo - 08-01-2013 04:24 PM

Wiecie coś na temat walki Arturo Santos Reyes - Hosumi Hasegawa? Walka odbyła się 22 grudnia 2012 roku i zakończyła się punktowym zwycięstwem pięsciarza z Japonii: 93-98 | 94-98 | 95-97. Znalazłby ktoś link do tej walki, lub może ją widział. Interesuje mnie czy wynik był kontrowersyjny.


RE: Wieści z niższych kategorii wagowych - BigEgo - 11-01-2013 10:41 AM

Singyu 2 marca zmierzy się z Nr 1 WBO Paulusem Ambundą. Dobry ten Namibijczyk? Oglądał ktoś jego walki ?


RE: Wieści z niższych kategorii wagowych - BigEgo - 13-01-2013 01:49 PM

Żyje ktoś na tym forum Big Grin ? Wie ktoś może jakim cudem Cabarca dostał szansę walki o pas WBC z Hernandezem ?


RE: Wieści z niższych kategorii wagowych - CCConeser - 14-01-2013 03:39 PM

16 marca Vazquez vs Burns lepszej walki w lekkiej być nie mogło. Na 95% obstawiam że walka potrwa 12 rund, ze względu na styl Vazqueza i to jego widze w roli faworyta.


RE: Wieści z niższych kategorii wagowych - Pakman - 20-01-2013 08:32 PM

Dwukrotny mistrz olimpijski w wadze muszej Chińczyk Zou Shiming podpisał kontrakt z grupą Top Rank. 32-letni pięściarz ma zadebiutować 6 kwietnia na gali w Macau.


RE: Wieści z niższych kategorii wagowych - Szakal - 20-01-2013 08:34 PM

Zajrzałem właśnie na boxrec, na profil Akiry Yaegashiego i jestem w dużym szoku. Otóż jako kolejny rywal walecznego Japończyka widnieje nikt inny jak... Igarashi a stawką walki ma być pas WBC w muszej. Doskonale wiem, że wiarygodność boxreca jest "średnia", ale akurat ta konkretna walka wydaje mi się aż nieprawdopodobna. Waszym zdaniem coś może być na rzeczy?


RE: Wieści z niższych kategorii wagowych - Pakman - 20-01-2013 08:45 PM

Albo pomyłka boxreca, albo Yaegashi rzeczywiście czuje się na tyle mocny aby walczyć w muszej. Igarashi to bardzo dobry pięściarz. Leworęczny, z niezłym zasięgiem ramion jak na tę kategorię. Trochę dziurawa obrona, ale nie jest jakaś tragiczna. Yaegashi miałby niebywałą przewagę szybkości, ale fizycznie byłby dużo słabszy.


RE: Wieści z niższych kategorii wagowych - Szakal - 20-01-2013 09:11 PM

@Pakman
Obstawiam to pierwsze, ale... Widząc tą informację na boxrecu od razu przypomniał mi się ten post @Mastrangelo:
(07-10-2012 10:55 PM)Mastrangelo napisał(a):  Co do Akiry, to słyszałem jedną zwariowaną pogłoskę, że ma walczyć z Yotą Sato... mistrzem 3 kategorie wyżej, ale w to nie wierzę Wink. Podobno był też pytany o walkę z Denverem Cuello i odpowiedział, że Denvera nigdy by nie pokonał. To tyle co mi się ostatnio obiło o uszy.
Sato jest mistrzem w super muszej, a więc wspomniane 3 kategorie wyżej, ponadto Yota jest od Akiry o wiele wyższy, już nie mówiąc o zasięgu ramion. W przypadku Igarashiego różnica warunków fizycznych nie jest tak wielka (choć oczywiście ma znaczenie). Może po prostu team Akiry doszedł do wniosku, że Toshiyuki jest jak najbardziej w zasięgu Yaegashiego i warto spróbować? Sam nie wiem, a teraz przez taką "głupotkę" będę się długo zastanawiał, czy ta walka jest możliwa...