Forum - BOKSER.ORG
Wieści z niższych kategorii wagowych - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Boks na świecie (/forum-12.html)
+--- Wątek: Wieści z niższych kategorii wagowych (/thread-571.html)



RE: Wieści z niższych kategorii wagowych - Wietnam - 01-07-2017 11:55 PM

Orlando Salido odrzucił gaże 720 tysięcy dolarów za rewanż z Łomaczenko.

Widać gaża za walkę z Gervontą Davisem na karcie Mayweathera kuśi bardziej.


RE: Wieści z niższych kategorii wagowych - Wit - 02-07-2017 07:32 AM

No i dobrze robi. Wygrał z gościem, którego wrzucają do rankingów P4P. To Ukraińcowi zależy na zmazaniu plamy, a oferują poniżej 1mln. Nie wiem kto by się na taką marną kasę pisał, chyba co najwyżej jakiś Namibijczyk (bez obrazy dla Namibii oczywiście Smile ).


RE: Wieści z niższych kategorii wagowych - Martin - 02-07-2017 10:47 AM

Zgadza się, to Łomaczence powinno bardziej zależeć, a Salido może żądać większej kasy tym bardziej, ze ma inne dobre opcje zarobku.


RE: Wieści z niższych kategorii wagowych - Wietnam - 02-07-2017 08:56 PM

Walka z Łomaczenko to jednak większy event niż z Gervontą.


RE: Wieści z niższych kategorii wagowych - KrychuTMT - 02-07-2017 09:00 PM

Walka na undercard Cesarza współczesnego boksu z młodym mistrzem to o wiele większy event niż rewanż z nonamem na małej gali.


RE: Wieści z niższych kategorii wagowych - Wietnam - 06-07-2017 11:47 PM

Billy Joe Saunders 16 września zmierzy się z jednym z ostatnich przeciwników GGG, Willie Monroe jr (21-2, 6 KOs) .

Wydarzenie będzie miało miejsce w Copper Box Arena w Londynie.


RE: Wieści z niższych kategorii wagowych - Hugo - 09-07-2017 09:13 AM

Niespodzianka w Meksyku. Były mistrz świata WBO w słomkowej i trzykrotny challenger do pasa WBO w junior muszej Moises Fuentes przegrał na punkty z niżej notowanym ex bumem Ulisesem Larą.


RE: Wieści z niższych kategorii wagowych - kubala1122331 - 15-07-2017 11:59 AM

Duże wrażenie zrobił na mnie dzisiaj Thammanoon Niyomtrong. Strasznie szybki, na tle Loreto wyglądał jak gość z innej kategorii wagowej, zdecydowanie niższej. Duże zróżnicowanie ciosów, na początku wręcz dewastowanie korpusu Filipińczyka, a kiedy ten nieco opuścił gardę, uderzenia w górę. Zresztą zakończyło się to nawet nokdaunem, kiedy Loreto nie wrócił gardą na górę, bo spodziewał się ciosów na dół. Taj troszkę osłabł w dwóch ostatnich rund, były one wyrównane (ja nawet dałem dwie Loreto), ale przewaga w środkowej częsci walki była tak olbrzymia, że werdykt mógł być tylko jeden.


RE: Wieści z niższych kategorii wagowych - saliman1 - 19-07-2017 07:25 AM

(15-07-2017 11:59 AM)kubala1122331 napisał(a):  Duże wrażenie zrobił na mnie dzisiaj Thammanoon Niyomtrong. Strasznie szybki, na tle Loreto wyglądał jak gość z innej kategorii wagowej, zdecydowanie niższej. Duże zróżnicowanie ciosów, na początku wręcz dewastowanie korpusu Filipińczyka, a kiedy ten nieco opuścił gardę, uderzenia w górę. Zresztą zakończyło się to nawet nokdaunem, kiedy Loreto nie wrócił gardą na górę, bo spodziewał się ciosów na dół. Taj troszkę osłabł w dwóch ostatnich rund, były one wyrównane (ja nawet dałem dwie Loreto), ale przewaga w środkowej częsci walki była tak olbrzymia, że werdykt mógł być tylko jeden.

Thammanoon Niyomtrong i jego rodak Chayaphon Moonsri (ja wciąż częściej używam pseudonimów Knockout CP Freshmart i Wanheng Menayothin) na prawdę nieźle zdominowali tą dywizję w ostatnich latach. Niespecjalnie widzę kogoś kto mógłby im zagrozić po tym jak zdają oni kolejne testy, tj. Byron Rojas, Saul Juarez czy teraz Loreto.


RE: Wieści z niższych kategorii wagowych - Hugo - 19-07-2017 08:40 AM

Za kilka dni w Tokio ciekawa walka o pas IBF w słomkowej pomiędzy solidnym mistrzem Jose Argumedo i niepokonanym japońskim prospektem Hiroto Kyoguchim.