Forum - BOKSER.ORG
Boks w tv - co można znaleźć na srebrnym ekranie? - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Boks w telewizji (/forum-17.html)
+--- Wątek: Boks w tv - co można znaleźć na srebrnym ekranie? (/thread-559.html)



RE: Polsat sport/polsat sport extra - Martin - 10-08-2014 11:07 AM

(04-08-2014 06:04 PM)BESTIA napisał(a):  Nienachapany dziad, od kilkunastu lat jest w pierwszej 5 najbogatszych ludzi w Polsce, jednak wiecznie mu mało.

Solorz ty Żydzie kup sobie dziś Podbeskidzie...

Cwaniak jakich mało, polsatu nie oglądam w ogóle, plusa też nie mam Tongue


RE: Polsat sport/polsat sport extra - kubala1122331 - 12-08-2014 03:02 PM

Ładnie Polsat planuje zabrać mi najbliższą noc z soboty na niedzielę.
20.00 - Gala w Międzyzdrojach
1.00 - Hernandez - Arslan
3.00 - Porter - Brook

Działa ktoś w tą noc? Smile


RE: Polsat sport/polsat sport extra - saliman1 - 12-08-2014 08:15 PM

(12-08-2014 03:02 PM)kubala1122331 napisał(a):  Ładnie Polsat planuje zabrać mi najbliższą noc z soboty na niedzielę.
20.00 - Gala w Międzyzdrojach
1.00 - Hernandez - Arslan
3.00 - Porter - Brook

Działa ktoś w tą noc? Smile

Czyli Hernandez-Arslan nie będzie na żywo. Na szczeście jest jeszcze ARD.


RE: Polsat sport/polsat sport extra - kubala1122331 - 12-08-2014 08:53 PM

Tylko retransmisja. Pewnie pokazali by na żywo, ale gdzieś musieli upchnąć mecze siatkarskie zaczynające się o 20.00 - drugi mecz Polaków w Memoriale Huberta Jerzego Wagnera oraz mecz finałowy Final Four II Dywizji World Grand Prix w Koszalinie.
Ja obejrzę Międzyzdroje i po prostu nie spojrzę na wynik i obejrzę z pełną ciekawościć... choć tu faworyt jest dla mnie bardzo wyraźny...


RE: Polsat sport/polsat sport extra - kubala1122331 - 05-09-2014 10:56 PM

Dobrą robotę robi teraz Fightklub. Zgarnia niemal wszystkie ciekawe gale, które nie są organizowane przez ludzi i stacje do których prawa posiada Polsat. A że należę do osób, którym internet nie pozwala na oglądanie walk na streamach, mogę się tylko cieszyć Smile

Tak jakby ktoś był ciekawy i nie ma dostępu do streamów:
FIGHTKLUB
06.09 - Frampton - Martinez II
12.09 - Ortiz - Kayode

PS
07.09 - Broner - Taylor
14.09 - Quigg - Jamoye, Skoglund - Abatangelo, Money - Maidana II

Nie ma co narzekać Smile


RE: Polsat sport/polsat sport extra - Sander - 20-09-2014 10:40 AM

Nawiązując do dsykusji z offtopu...

Dla mnie Polsat Sport to zdecydowanie numer jeden jeśli chodzi o sport w Polsce. Wystarczy kupić najtańszy pakiet Cyfrowego Polsatu za 14,99! i masz dostęp do meczów piłkarskiej reprezentacji Polski, Plus Ligi mężczyzn, najlepszego boksu, gal KSW (nawet jak jest PPV to za chwilę dają replay) , F1 i wiele innych dyscyplin. A taki Canal + ma Ekstraklasę na wyłączność i z nikim nie chce się dzielić - w chuju mają za przeproszeniem, że te ich mecze ogląda garstka ludzi.


RE: Polsat sport/polsat sport extra - kubala1122331 - 20-09-2014 10:49 AM

Dokładnie tak Sander. Od przyszłego sezonu będą mieć na wyłączność LM i też, obok finału, nie będzie można nigdzie na otwartych kanałach żadnego meczu obejrzeć. Problemem (a pewnie dla niektórych zaletą C+) jest to, że mają samą piłkę. Fajna rzecz, ale mi po miesiącu by się znudziło. Ciągle tylko Barcelona, Real, Manchester, później Barcelona, Real, Manchester, a na koniec Barcelona, Real, Manchester Smile
Dodam tylko, że PS ma naprawdę zróżnicowany program. Nie pokazują jedynie meczów piłkarskiej reprezentacji Polski, tylko WSZYSTKIE mecze eliminacyjne. Może jestem trochę dziwny, ale większą frajdę sprawia mi obejrzenie meczu Wyspy Owcze - Finlandia niż 60. w sezonie meczu Barcelony Smile


RE: Polsat sport/polsat sport extra - Sander - 20-09-2014 10:58 AM

W dodatku świetne magazyny jak Cafe Futbol czy teraz Puncher - no jest co oglądać, a są jeszcze mecze tenisa na najwyższym poziomie, jak ktoś lubi to i koszykówka, nawet Super Bowl transmitują Smile Naprawdę z wielką chęcią bym wykupił pakiet na mecze ekstraklasy za 100 czy 150 zł gdyby tylko Canal się chciał podzielić.


RE: Polsat sport/polsat sport extra - Martin - 20-09-2014 11:11 AM

(20-09-2014 10:49 AM)kubala1122331 napisał(a):  Problemem (a pewnie dla niektórych zaletą C+) jest to, że mają samą piłkę. Fajna rzecz, ale mi po miesiącu by się znudziło. Ciągle tylko Barcelona, Real, Manchester, później Barcelona, Real, Manchester, a na koniec Barcelona, Real, Manchester Smile

I tu się mylisz. Oprócz piłki, są też gale boksu, Grand Prix na żużlu czy liga NBA. Jest świetny program Liga+Extra, magazyn LM i wiele innych.

(20-09-2014 10:40 AM)Sander napisał(a):  A taki Canal + ma Ekstraklasę na wyłączność i z nikim nie chce się dzielić - w chuju mają za przeproszeniem, że te ich mecze ogląda garstka ludzi.

Liga polska to najchętniej oglądana liga spośród wszystkich.


RE: Polsat sport/polsat sport extra - kubala1122331 - 20-09-2014 11:27 AM

Cytat:Oprócz piłki, są też gale boksu

Nie rozpędzajmy się Smile Skoro tak, to na Polsacie, obok tenisa, piłki nożnej, tenisa, piłki nożnej, siatkówki, są też koszykówka, windsurfing, żeglarstwo, strzelectwo i skeleteon. Też pokazują to raz na rok...

NBA akurat zazdroszczę troszkę Smile Ale mało trochę pokazują tego jak na mój gust. Zawsze jak chce jakiś meczyk popatrze, to muszę szukać na streamach. Nawet wszystkich finałów konferencji w zeszłym roku nie było na żywo.