Forum - BOKSER.ORG
Boks w tv - co można znaleźć na srebrnym ekranie? - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Boks w telewizji (/forum-17.html)
+--- Wątek: Boks w tv - co można znaleźć na srebrnym ekranie? (/thread-559.html)



RE: Polsat sport/polsat sport extra - Sander - 22-07-2014 06:46 PM

A co teraz jest ciekawszego w boksie dla Polskiego kibica? Smile Jak już ta gala będzie dograna, to na pewno zmienią temat.


RE: Polsat sport/polsat sport extra - kubala1122331 - 01-08-2014 11:33 AM

Właśnie Polsat podał do wiadomości, że dzisiejsza walka Frankie Gavin - Leonard Bundu zostanie pokazana na kanale Polsat Sport. Dla mnie fajny news, bo jeszcze wczoraj byłem pewny, że nie obejrzę sobie tej walki.
Co do transmisji gal z tego tygodnia, jeśli ktoś jest ciekawy.
Gala Gavin - Bundu i Rios - Chaves w PS. Z kolei starcie Kovalev - Caparello będzie retransmitowane w fightklubie we wtorek o 22.30 Smile


RE: Polsat sport/polsat sport extra - Sander - 01-08-2014 11:47 AM

Dziś na tej gali w Anglii zaboksuje też Lucas Browne z Andriyem Rudenko, ta walka bardziej mnie interesuje niż starcie wieczoru.


RE: Polsat sport/polsat sport extra - kubala1122331 - 01-08-2014 11:57 AM

Też jestem ciekawy, bo szczerze mówiąc nie widziałem jeszcze Browne'a. Myślisz, że znokautuje Rudenkę?


RE: Polsat sport/polsat sport extra - Sander - 01-08-2014 12:13 PM

Hmmm...
Browne w opinii wielu to jest killer z kopytem, ale ja kompletnie się nim nie zachwycam, bo facet czysto boksersko jest bardzo słaby. Rudenko ma strasznie napompowany rekord i w sumie walka z Lucasem będzie pierwszym prawdziwym testem. Browne może i bije mocno, ale nie ma zbyt dobrej defensywy, technika bardzo przeciętna - nie widzę go kompletnie z czołówką, ale tego Rudenkę może zastopować. Ktoś na głównej napisał, że Browne to taki drugi Mago - siłacz bez techniki i ja się z tym zgadzam.


RE: Polsat sport/polsat sport extra - kubala1122331 - 01-08-2014 09:54 PM

Ach te gale w Anglii... Przegapiłem Browne'a, ale po wyniku widać, że wiele to się Sander co do jego osoby nie myliłeś Smile


RE: Polsat sport/polsat sport extra - Sander - 01-08-2014 09:56 PM

Zapisałem trzy rundy dla Ukraińca, bardzo kiepski występ Browne'a mimo wielu trafionych ciosów i pewnej wygranej. Ktoś szybki z dobrym uderzeniem, to go zbije okrutnie. Facet się fatalnie rusza, musi to poprawić, bo w tak ślamazarnym tempie, to niczego nie zdziała.


RE: Polsat sport/polsat sport extra - BESTIA - 04-08-2014 03:39 PM

[Obrazek: 450_15931.JPG?1]


RE: Polsat sport/polsat sport extra - kubala1122331 - 04-08-2014 05:56 PM

BESTIA
Taką kwotę zażądał sam Solorz, ale cena jeszcze wzrośnie, bo na pewno jakąś sumę zażyczy sobie dana telewizja. Myślę, że trzeba będzie zapłacić ok. 150 zł. Dla mnie przeginka i to spora.


RE: Polsat sport/polsat sport extra - BESTIA - 04-08-2014 06:04 PM

Nienachapany dziad, od kilkunastu lat jest w pierwszej 5 najbogatszych ludzi w Polsce, jednak wiecznie mu mało.