Forum - BOKSER.ORG
Boks w tv - co można znaleźć na srebrnym ekranie? - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Boks w telewizji (/forum-17.html)
+--- Wątek: Boks w tv - co można znaleźć na srebrnym ekranie? (/thread-559.html)



RE: Polsat sport/polsat sport extra - Martin - 19-06-2015 07:41 PM

(19-06-2015 04:43 PM)kubala1122331 napisał(a):  Ale rozmawiamy o boksie czy o siatkówce?
Rozmawiamy o polsacie, który upodobał sobie ppv jako metodę dodatkowego dojenia swoich abonentów.


RE: Polsat sport/polsat sport extra - kubala1122331 - 20-06-2015 12:36 AM

A to ciekawe co piszesz, bo jako klient Polsatu nie odczuwam tego dojenia. 40 zł rocznie to naprawdę takie "dojenie"? A może we wrześniu i to mnie ominie, bo w końcu gala jest w Łodzi.
Przez dwa lata Polsat wziął ode mnie dodatkowo 40 zł. Powiem ci Martin, majątek Wink


RE: Polsat sport/polsat sport extra - TomaszX - 20-06-2015 06:22 PM

@Martin
Większość kibiców boksu ma abonament polsatu a więc źle dla nich że coraz więcej boksu jest u konkurencji.
Szkoda że tvp nie pokazuje walk na otwartym kanale.


RE: Polsat sport/polsat sport extra - Maynard - 20-06-2015 06:33 PM

Mnie cieszy, że coraz więcej boksu jest w C+, jestem im wierny od lat (głównie ze względu na piłkę) i cieszę się, że zabierają Polsatowi nawet kluczowe dla nich dyscypliny. Do tej pory musiałem oglądać większość gal na streamach, teraz to się w końcu zmienia. TVP Sport też mam, więc spoko. Szkoda tylko, że Orange Sport tak skończył, bo tam też było trochę fajnych gal.


RE: Polsat sport/polsat sport extra - kubala1122331 - 20-06-2015 10:42 PM

Cytat: cieszę się, że zabierają Polsatowi nawet kluczowe dla nich dyscypliny.
Cytat:Większość kibiców boksu ma abonament polsatu a więc źle dla nich że coraz więcej boksu jest u konkurencji.

Śmiesznie to trochę brzmi. Widzę, że JEDNA gala we Włoszech w C+, do których Polsat NIGDY nie miał kupionych praw, jest powodem opinii, że C+ zabiera CP boks i teraz jest go dużo w konkurencji. Niepoważne trochę, jeśli spojrzeć, że sam Polsat (nie licząc Fightklubu i TVP Sport) pokazuje 60 walk rocznie, a C+ z 6 Smile
Co do walk w TVP Sport, to ten kanał też jest dostępny w CP, więc nawet fajnie, że coś pokazują Wink


RE: Polsat sport/polsat sport extra - Wietnam - 25-06-2015 01:16 PM

Kubala bedzię na jakimś P-śie.s powtórka Lemieux vs Ndam? Co przychodzę z pracy chcę wieczorem obejrzeć ,nadrobić to ni-ma, tylko te igrz-europy.
Mógłbyś zobaczyć w tym programie od cp?
Kto komentował galę?
Dam źielonego rasputina,, Smile


RE: Polsat sport/polsat sport extra - kubala1122331 - 25-06-2015 02:26 PM

Wietnam
Jak będę wieczorem na swoim lapku to dam ci znać Wink Ja złapałem tą walkę w PSN, jedząc sobie wczoraj chińczyka :v
Walkę komentowali panowie Andrzejowie.


RE: Polsat sport/polsat sport extra - Wietnam - 25-06-2015 03:21 PM

W PS news czesto są teraz retransmisje, Polsat dobrze kombinuje, trafiá tak do szerszej publiki,
kiedyś też Zou z Makao dali w news na żywo.


RE: Polsat sport/polsat sport extra - kubala1122331 - 25-06-2015 04:14 PM

Sprawdziłem, obawiam się, że Polsat nie ma już w planach ponownej emisji tej walki Sad Musisz liczyć na szczęście w polowaniu, bo zawsze jest szansa, że pokażą, jeśli jakieś wydarzenie potrwa krócej/dłużej.


RE: Polsat sport/polsat sport extra - Wietnam - 25-06-2015 06:21 PM

Mimo to dzięki, za sprawdzenie, zawsze jest szansa że zapełnią jakąś lukę tym pojedynkiem, .