Forum - BOKSER.ORG
PROKSA-GOLOWKIN - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Boks w telewizji (/forum-17.html)
+--- Wątek: PROKSA-GOLOWKIN (/thread-553.html)

Strony: 1 2 3


RE: PROKSA-GOLOWKIN - Jerome - 17-08-2012 11:11 AM

@Holy230
To im wysłałeś? No to się nie zdziwię jak akurat ten mail nic nie da. Nie ma szans na TVN, zapomnijcie. To chodzi o kontrakt, pieniądze itd. To nie jest taka sobie "prośba" kibiców.


RE: PROKSA-GOLOWKIN - Szakal - 17-08-2012 11:20 AM

@Jerome
To oczywiste. Przy czym taka akcja może zaprocentować w przyszłości i TVN będzie pokazywał kolejne walki Proksy, np. w obronie pasów.

Teraz zostaje mi stream i nadzieja, że nie będzie z nim większych problemów...


RE: PROKSA-GOLOWKIN - Holy230 - 17-08-2012 11:28 AM

Nie wysłałem im tego. Wysłałem prośbę jak każdy Wink


RE: PROKSA-GOLOWKIN - AdamekFightPL - 17-08-2012 03:38 PM

@Jerome
Sam mówiłeś, że TVN jest właścicielem telewizji N tak jak Polsat Cyfrowego Polsatu więc do kogo mieliśmy napisać w tej sprawie. N ma kontrakt z Proksą więc pewnie jest to powiązane z TVN-em. Wiadomo, że taki Polsat już tej walki nie pokaże skoro Grzesiek ma kontrakt z N. Nie ma wyjścia, jeżeli jest jakaś szansa, że któraś z telewizji otwartych pokaże tę walkę to będzie to TVN. W sumie z punktu widzenia marketingowego z pewnością opłacało by się to TVN-owi. Wielki powrót na rynek bokserski, walka Polaka o ''mistrzostwo'' świata w dodatku za darmo a nie tak jak konkurencyjne stacje w systemie PPV... Szkoda, że nie mam znajomych kto miałby kontakt z kimś od TVN-u, ale niestety od Tusk Vision Network każdy trzyma się z daleka.


RE: PROKSA-GOLOWKIN - Jerome - 17-08-2012 03:45 PM

@AdamekFightPL
Nie no rozumiem, że to jedyna droga ale nie zmienia to faktu, że słaba. TVN nie ma kanałów sportowych żeby to pokazać. Jak sam mówiłeś Proksa ma kontrakt z N i na N będzie pokazywane. TVN otwarty tego nie pokaże. TVN7? no bez jaj. Widzisz gdzieś szansę? Popytaj kumpli i umów się na sobote z którymś to obejrzysz.


RE: PROKSA-GOLOWKIN - Holy230 - 17-08-2012 05:13 PM

TVN 7 tam same westerny i filmy z lat 90 lecą bez szans powinni to na polsat sport ale jak jerome mowi proksa dla N a nie dla TVN
aa Jerome jak masz N premium to bedziesz komentowal dla forum.bokser.org hehe ;D? na żywo


RE: PROKSA-GOLOWKIN - Jerome - 17-08-2012 05:47 PM

kiedyś próbowałem z Huck v Povietkin.. nieźle poszło.. poszukaj w aktualnościach a jak Ci się spodoba to będzie relacja i tym razem


RE: PROKSA-GOLOWKIN - Holy230 - 17-08-2012 06:58 PM

Jerome pasuje tylko jakbyś mógł to komentować runda po rundzie żeby to do nas docierało odrazu bo jak dasz juz po końcu walki to będzie to pewne opublikowane na bokser.org a tak to wspieralibyśmy Proksę Big Grin, większe emocje Big Grin


RE: PROKSA-GOLOWKIN - Jerome - 17-08-2012 08:56 PM

No tak właśnie robiłem i może zrobię z Proksą..
Minuta to mało na zebranie myśli a co dopiero napisanie..


RE: PROKSA-GOLOWKIN - Holy230 - 17-08-2012 09:45 PM

Ale ja wątpie zeby ta walka dotrwała do 12rundy