Forum - BOKSER.ORG
PROKSA-GOLOWKIN - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Boks w telewizji (/forum-17.html)
+--- Wątek: PROKSA-GOLOWKIN (/thread-553.html)

Strony: 1 2 3


PROKSA-GOLOWKIN - AdamekFightPL - 15-08-2012 11:54 AM

Witajcie forumowicze. Właśnie w internecie znalazłem ciekawą inicjatywę, która ma na celu ''wymuszenie'' na władzach telewizji TVN wykupienia transmisji go gali Proksa-Golovkin. Jak wiecie walka ta ma zostać pokazana w Polsce tylko na kanale nPremium HD, który posiada na prawdę mała część widzów. Jest to bardzo chamskie ze strony takich telewizji jak Polsat,TVN czy nawet TVP. Polsat we wrześniu pokaże 2 gale KSW i Adamek-Walker w systemie PPV. Walki o ''mistrzostwo'' świata Grześka Proksy zamiaru pokazać nie mają. Czy w naszym kraju nie dość, że trzeba będzie płacić za telewizję cyfrową to jest jeszcze będzie trzeba dopłacać do tego interesu jeżeli będzie się chciało obejrzeć galę sportów walki!?.

Piszcie na e-mail - widzowie@tvn.pl

Udostępniajcie na FB następujący link: http://kwejk.pl/obrazek/1360570/wspierajmy-naszych-sportowc%C3%B3w-1-wrze%C5%9Bnia-nowy-jork-grzegorz-proksa-walczy-o-mistrzostwo-%C5%9Bwiata.html

Dawajcie plusy następującemu demotowi:
http://demotywatory.pl/3895563/Wspierajmy-naszych-sportowcow

Niech każdy się dowie o tej inicjatywie! Pozdrawiam, AdamekFightPL


RE: PROKSA-GOLOWKIN - Jerome - 15-08-2012 12:22 PM

1. Ja mam nPremium zatem mam problem z głowy.
2. Jeśli TVN pokazałby tę walkę byłoby to bardzo dobre dla Polskich kibiców bez nPremium*
3. To nie jest walka o Mistrzostwo Świata. WBA Regular to śmieć a pas IBO nie jest tak prestiżowy jak chociaż WBO. To walka o wielką sławę, pieniądze i sportową przyszłość. Tylko na nazwisku Golovkina powinniśmy się skupić.

* = Chyba nie myślisz, że TVN, który ma już zaplanowaną ramówkę na przyszłość nagle wyskoczy z kontraktem dla Proksy i włączy się w ten cały ambaras biznesowy. To nie jest prośba o pokazanie walki tylko o nawiązanie współpracy biznesowej z ludźmi. To nie jest takie proste jak Ci się wydaję. To są pieniądze, przede wszystkim pieniądze a nie "kibice".


RE: PROKSA-GOLOWKIN - AdamekFightPL - 15-08-2012 01:20 PM

@Jerome
Przecież napisałem ''mistrzostwo''... pomysł nie jest z mojej inicjatywy, ja to tylko rozpowszechniam. Nawet nie rozumiem dlaczego to TVN miałby pokazać walkę Proksy a nie np. TVP czy Polsat....


RE: PROKSA-GOLOWKIN - Jerome - 15-08-2012 01:30 PM

@AdamekFightPL
Spoko. Pomysł z TVN bez sensu. Rozumiem, że TVN jest właścicielem telewizji N ale żeby od razu w otwartym TVN pokazywać boks? Bez sensu. Nie dziś. Kiedyś może tak...


RE: PROKSA-GOLOWKIN - AdamekFightPL - 15-08-2012 05:52 PM

@Jerome
To TVN jest właścicielem telewizji N?nie wiedziałem Big Grin w takim razie teraz wszystko jasne. TVN kiedyś nie raz pokazywało gale. Bodajże Gołota-Brewster. Innych gal nie pamiętam, ale z pewnością było ich więcej. TVP też od dłuższego czasu nie pokazywało boksu. Dopiero pamiętam galę z udziałem Damiana Jonaka pokazali. Później Kliczko-Solis i Kliczko-Haye.


RE: PROKSA-GOLOWKIN - BESTIA - 15-08-2012 08:32 PM

AdamekFightPL
Nie wiem czy dobrze pamiętam ale chyba de la hoye vs paciao tvn pokazywał.


RE: PROKSA-GOLOWKIN - Tar-Ellendil - 15-08-2012 09:44 PM

Kiedyś oglądałem na żywo Gołotę, Michalczewskiego, Proksę w TVN otwartym więc czemu nie teraz?


RE: PROKSA-GOLOWKIN - Mastrangelo - 16-08-2012 08:19 AM

Wysłałem maila, pewnie zdania nie zmienią, ale warto spróbować.


RE: PROKSA-GOLOWKIN - Szakal - 16-08-2012 10:18 AM

Ja również wysłałem maila. Wątpię żeby to coś dało, ale tak jak pisze @Mastrangelo, warto spróbować.


RE: PROKSA-GOLOWKIN - Holy230 - 17-08-2012 12:26 AM

Też wysłałem ale kilkoma słowami:Huj z tego jak i tak TVN tej walki nie puści. Sorry za wulgaryzm ale inaaczej tego skomentować nie można. Dziękuje dobranoc Smile