Forum - BOKSER.ORG
Klitschko vs Wach-wyjazd na gale boksu - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Aktualności (/forum-27.html)
+--- Wątek: Klitschko vs Wach-wyjazd na gale boksu (/thread-544.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Klitschko vs Wach-wyjazd na gale boksu - Tomcur - 27-08-2012 08:18 PM

(27-08-2012 08:16 PM)wladimir napisał(a):  Witam,
Bardzo pilnie potrzebuje informacji gdzie odbędzie się konferencja prasowa klitschko vs Wach w Polsce ? Czy Warszawa czy Kraków no i gdzie miałaby ona być ?

WWA w środę o 12 w Sheratonie.


RE: Klitschko vs Wach-wyjazd na gale boksu - PomorzeKtoś? - 27-08-2012 08:19 PM

Co do biletów na walkę mam nadzieję że wejściówki się w kilka godzin nie rozejdą, chociaż przyznaję że na galę w Niemczech wybrałbym się po raz pierwszy i standardów nie znam Smile


RE: Klitschko vs Wach-wyjazd na gale boksu - Katarzyna - 27-08-2012 08:21 PM

Ja rowniez bylabym tam pierwszy raz a na tej walce zalezy mi szczegolnie Smile


RE: Klitschko vs Wach-wyjazd na gale boksu - PomorzeKtoś? - 27-08-2012 08:26 PM

Cóż, jeśli chodzi o mnie po prostu chciałbym na żywo zobaczyć obu braci - taki sobie punkt z listy życzeń, a okazja (polski przeciwnik) może się nie powtórzyć Smile


RE: Klitschko vs Wach-wyjazd na gale boksu - Katarzyna - 27-08-2012 08:27 PM

Jestem tego samego zdania. Wiec chlopcy pelna mobilizacja i 10 widzimy sie na walce Smile


RE: Klitschko vs Wach-wyjazd na gale boksu - Tomcur - 27-08-2012 08:30 PM

Jest szansa, że może Gołota wróci na ring i wyczyści wagę ciężką, bo to co teraz się w niej dzieje to porażka. Big Grin


RE: Klitschko vs Wach-wyjazd na gale boksu - PomorzeKtoś? - 27-08-2012 08:35 PM

(27-08-2012 08:30 PM)Tomcur napisał(a):  Jest szansa, że może Gołota wróci na ring i wyczyści wagę ciężką, bo to co teraz się w niej dzieje to porażka. Big Grin

Czekajcie na Szpilę, czekajcie na Szpilę !!!1one1


RE: Klitschko vs Wach-wyjazd na gale boksu - Katarzyna - 27-08-2012 08:39 PM

Moze narazie bez spekulacji zyjmy tym co jest choc osobiscie uwazam ze szpilka ma potencjal Smile


RE: Klitschko vs Wach-wyjazd na gale boksu - Lucky - 27-08-2012 08:57 PM

Ktoś z okolic Rybnika wybiera się na walkę ? Bo mam kilku chętnych i zastanwaim się jaki środek transportu będzie najlepszy.


RE: Klitschko vs Wach-wyjazd na gale boksu - Polak18 - 27-08-2012 09:00 PM

A ja uważam,ze to pompowany balon mediów Polsatu i Wasilewskiego.Nie ma nic co mogłoby dawać jakiekolwiek rokowania.Brak psychiki,wyrwy w obronie,brak ciosu(tak,tak kogo on tak naprawdę wywrócił? Jakiegoś wystraszonego Marbrę i gościa spod budki z piwem? Beck-jemu nie chciało się walczyć,przyjechał po wypłatę i po 3 rundach poddał sie w narożniku,Basile zdziwiony że dotrwał do 4 rundy postanowił się poddać i uklęknął,wcześniej też kilka ciosów doszło do szczęki tego balonika,Saulsberry grubas z KFC posłał balona da deski,niestety kondycję miał na 1 rundę i w 2 sobie przyklęknął i nie wstał,bo mu sie nie chciało,wreszcie dziadek McCline,emeryt,który połamał mu szczęke dając twardą walkę).Dziękuje.