Forum - BOKSER.ORG
Manny Pacquiao - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Manny Pacquiao (/thread-542.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39


RE: Manny Pacquiao - KrychuTMT - 17-02-2018 06:13 PM

Tragiczne zestawienie.


RE: Manny Pacquiao - Wietnam - 17-02-2018 08:26 PM

A co można było powiedzieć o Floyd - Conor? Wink tak samo..


RE: Manny Pacquiao - KrychuTMT - 17-02-2018 09:43 PM

Zgadzam się, tylko Conor jest w pełni zdrowia. Mike to rozbitek z poważnymi problemami neurologicznymi. Jak on do chuja przechodzi badania lekarskie?

https://www.youtube.com/watch?v=-cfMQ2e7uUc


RE: Manny Pacquiao - Wietnam - 17-02-2018 11:28 PM

Nie powiem ci tego, ja już napisałem, ta walka jest tylko po to żeby Manny zrobił pierwsze ko
od walki z Cotto, to dano mu gościa którego musi przewrócić, bo jest już tak rozbity, nokaut
podnieśie tylko hype na kolejną walkę Pacmana. Sam bym chciał lepszego rywala, ale cóż
takie czasy.


RE: Manny Pacquiao - Wietnam - 24-02-2018 12:58 AM

Arum daje Mannemu dwa nazwiska na jesień do wyboru,
ma wybrać z kim chcę walczyć, Łomaczenko lub Crawford.

https://www.badlefthook.com/2018/2/22/17040360/arum-to-let-pacquiao-pick-between-crawford-and-lomachenko


RE: Manny Pacquiao - Wit - 24-02-2018 12:36 PM

Ten to ma dobrze... (Pacquiao)


RE: Manny Pacquiao - Wietnam - 02-03-2018 05:29 PM

Pacquiao nie zaboksuje na gali Crawford vs Horn.

Aquiles Zonio, jeden z doradców Manny'ego Pacquiao (59-7-2, 38 KO) zdradził powód, dla którego
Filipińczyk nie zgodził się wystąpić na gali, która odbędzie się 14 kwietnia w Las Vegas. Pięściarz
wspierany przez swoje najbliższe otoczenie, nie chciał boksować na imprezie, której główną atrakcją
byłaby walka wieczoru z udziałem Jeffa Horna (18-0-1, 12 KO).

Pacquiao boksował z Hornem w lipcu ubiegłego roku. Po kontrowersyjnej decyzji sędziów,
Australijczyk wygrał jednogłośnie na punkty, odbierając "Pac Manowi" pas WBO wagi półśredniej.

- Ta propozycja obrażała Pacquiao. Dlaczego on miałby boksować jako przystawka do walki
zawodnika, którego już pokonał? Przecież cały świat widział, że Manny'ego w tamtym pojedynku
sędziowie oszukali - tłumaczy Zonio.

Horn na kwietniowej gali skrzyżuje rękawice z Terencem Crawfordem. Rywalem Pacquiao miał być z
kolei Mike Alvarado.

rp.pl


RE: Manny Pacquiao - Wietnam - 06-03-2018 08:26 PM

Manny Pacquiao (59-7-2, 38 KO) odmówił walki w kwietniu,
ale jeszcze pierwszym półroczu powróci między liny. Sławny
Filipińczyk ma zaprezentować się kibicom w Malezji na
przełomie maja i czerwca.

Kwietniowym przeciwnikiem "Pac-Mana" miał być Mike
Alvarado. Wielokrotny mistrz przyznaje, że zamiana wyjdzie
kibicom tylko na dobre, bo naprzeciw niego ma stanąć ktoś
znacznie groźniejszy.

W ostatnim wywiadzie Pacquiao wspomniał o dwóch
kandydatach na rywala. Chodzi o Lucasa Martina Matthysse
(39-4, 36 KO) oraz Danny'ego Garcię (34-1, 20 KO).

- Jeśli nie uda się w maju, to może trzeci weekend czerwca.
Przygotowania na pewno nie będą kolidować z moją pracą w
roli senatora - zapewnił Filipińczyk.


RE: Manny Pacquiao - Wietnam - 08-03-2018 10:58 PM

Pacman pod banderą własnej grupy, o kilka lat za późno Manny, ale podoba mi
się że chociaż raz postawił się Dziadkowi Bobowi i odciął się od walki z Alvarado
poprzedzającej występ Crawforda, wybrał sobie Matthysse za rywala. W dodatku
twierdzi że nie będzie faworytem tego pojedynku.

Manny Pacquiao (59-7-2, 38 KO) potwierdził, że jego kolejnym rywalem będzie znany z nokautującego uderzenia i
raczej unikany przez innych Lucas Martin Matthysse (39-4, 36 KO). Sławny Filipińczyk otwiera przy okazji własną grupę
promocyjną - MP Promotions. Od teraz prawdopodobnie będzie promował sam siebie.

Argentyński puncher pod koniec stycznia nokautując w ósmej rundzie Tewę Kirama zdobył pas WBA Regular wagi półśredniej.

W pierwszej obronie "wicemistrzostwa świata" ma spotkać się właśnie z Mannym.
Pojedynek zaplanowano na 24 czerwca w Kuala Lumpur.

- Podoba mi się agresywny styl prezentowany przez Matthysse, tego właśnie chcę i potrzebuję.
Z takim przeciwnikiem porwiemy kibiców.

Argentyńczyk jest w ringu bardzo agresywny, ale przy tym walczy czysto i nie fauluje.
Czeka mnie trudna przeprawa z prawdziwym artystą nokautu, ale nie mogę się już
doczekać, by znów założyć mistrzowski pas. Nie jestem faworytem w tej konfrontacji
jednak będę trenował bardzo ciężko. Motywacji mi na pewno nie zabraknie - stwierdził "Pac-Man".

Dla Pacquiao będzie to powrót po niespodziewanej, wyjazdowej porażce w Australii
z Jeffem Hornem w lipcu ubiegłego roku. Prawie roczna przerwa, blisko czterdziestki
na karku, a naprzeciw taki mocarz jak Matthysse? Trzeba przyznać, że Manny zawsze miał... jaja. Będzie ciekawie!


RE: Manny Pacquiao - Gogolius - 09-03-2018 10:03 AM

Na początku myślałem, że chodzi o jakiś rozbrat z Arumem, ale Bob mówi wprost ze będzie wspierał organizację walki pod kątem logistycznym, natomiast typową promocją ma zająć się Manny.
Sam Arum powątpiewa jednak w tę walkę.

Co by nie mówić, starcie Matthysse - Pacquiao prezentuje się świetnie.