Forum - BOKSER.ORG
Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Aktualności (/forum-27.html)
+--- Wątek: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko (/thread-538.html)



RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Renato Babalu - 03-12-2012 05:03 PM

Panowie cisza a Bild podaje że Wach był na dopingu . Zapewne będzie to prawda i dla mnie Wach jest skończony


RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Jerome - 03-12-2012 06:12 PM

Zapewne? Do cholery Pacman od dawna jest oskarżany a jakoś nie widzę, aby był skończony.
Brnij w te plotki dalej. Bild to taki ichniejszy superexpress ale co tam, na pewno mówi prawdę.

Choć nie wierzę, że to możliwe to uwierzę tylko jak sam Team Wach potwierdzi oskarżenia. Na razie nie dopuszczam takiej opcji.

Po za tym już drugi raz jak opierniczasz resztę za brak aktywności a sam masz 4 posty :/
Dodam jeszcze pewnie mało istotny fakt, że w dziale bokserzy/Mariusz Wach ten temat został poruszony.

Ściągnij to co masz na oczach to będzie Ci łatwiej.
Pozdrawiam ;]


RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Renato Babalu - 03-12-2012 08:08 PM

Nikogo nie opierniczam tylko się zapytałem grzecznie czy będą a jak bym umiał to sam bym opisywał

Byc oskarżonym a przyłapanym na dopingu to dwie rożne sprawy a jeszcze to potwierdził niemiecki związek bokserski . Wach już sam wspomina o odzywkach z USA że możne tam coś było hee

Bonte manager właśnie sam to potwierdził że był na dopingu


RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Jerome - 03-12-2012 08:18 PM

@Renato Babalu
To nazywasz spięciem? Większość użytkowników napisałaby to samo albo chociaż pomyślała tak pisząc to w innym tonie. Ja nie chciałem owijać w bawełnę gdyż dosłownie mi się nie spodobało to co napisałeś i dałem o tym znać. Nie uważam jednak, abym Cię jakoś obraził więc albo za bardzo się ze sobą pieścisz albo po prostu mam rację.


RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Renato Babalu - 03-12-2012 08:21 PM

Dobra nie było tematu ale tak czy siak przewiduje że oskarżenia się potwierdzą i będzie po Wachu


RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Jerome - 03-12-2012 08:23 PM

Poczekamy, zobaczymy. Jak ma coś wyjść to wyjdzie. Nawet jeśli coś jest na rzeczy to za bardzo Mariuszowi ten doping nie pomógł ;]


RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - AdamekFightPL - 03-12-2012 08:44 PM

Jeżeli to się potwierdzi to Mariusz straci w oczach kibiców ( w tym i moich ) całe uznanie.


RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Adammobp - 03-12-2012 09:58 PM

No ja bym aż taki kategoryczny nie był. Bardzo możliwe, że coś tam wykryli (nielegalne substancje), ale ciężko mi uwierzyć, by Wach świadomie się koksował. Zdarzają się różne przypadki nieświadomego zażywania/zażycia dopingu.

Bartłomiej Bonk, Szymon Kołecki - znacie tych ciężarowców? Lubiani, szanowani sportowcy. Ten drugi już były sportowiec, obecnie prezes związku podnoszenia ciężarów. Mieli wpadki dopingowe.

Kajakarz Adam Seroczyński, brązowy medalista olimpijski, medalista mistrzostw świata. W Chinach zjadł coś tam, co zawierało niedozwolony środek - środek dopuszczony do dodawania do jedzenia. Ale co, nic, dyskwalifikacja, po igrzyskach w Pekinie gdzie zajął 4. miejsce.

Lance Armstrong - nic u niego wykryli, ale znalazło się wielu świadków.

Ponoć jest też jeden świadek na doping Adamka Big Grin Nawet książka wyszła, dziś biały kruk Tongue


RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Pakman - 04-12-2012 05:26 PM

Na razie nikt poza tym szmatławcem nie potwierdził informacji. Ja wierzę Mariuszowi, że był czysty.


RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - AdamekFightPL - 04-12-2012 06:08 PM

To nie plotka, doping był tylko pytanie czy Mariusz świadomie go wziął...