Forum - BOKSER.ORG
Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Aktualności (/forum-27.html)
+--- Wątek: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko (/thread-538.html)



RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - PeterManfredo - 03-11-2012 12:08 PM

Oj,źródło bardzo słabe. Dobrze,że jej nie pytałeś o Adamka i jego szczękę...Wtedy byśmy się dowiedzieli,że Adamek na każdym sparingu wylatuje za linyWink


RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - AdamekFightPL - 03-11-2012 12:58 PM

Kamila przeważnie jest na wszystkich sparingach Artura, dlaczego miałbym jej nie wierzyć? w jakim celu miała by kłamać. Przecież i ona i Artur kibicują Wachowi. Mariusz to nie Adamek, że się na nim odgrywają. Dowiedziałem się też o kilku innych rzeczach, ale nie nadają się one do publikowania w akurat tym temacie. Naprawdę nikt nie musi mi wierzyć. Ktoś kiedyś na forum napisał, że w każdej plotce jest trochę prawdy. Czas pokaże, przekonamy się już za tydzień.


RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Pakman - 03-11-2012 01:40 PM

Abstrahując od wszystkiego, to wieści na temat przebiegu sparingów są czesto legendami. Huck na każdym kroku krzyczy, że wyrzucał Adamka poza liny, a inni twierdzą, że Masternak go ośmieszał. Przed walką z Góralem Kliczko pojawił się na jednym z wywiadów z mocno podbitym okiem i od razu wielu forumowiczów stwierdziło, że Witalij jest bez formy. Najsłynniejszym przykładem jest jednak chyba historia sparingu Floyda Mayweathera z Paulem Spadaforą. Zobaczcie sami:





RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Adammobp - 03-11-2012 01:57 PM

Nudny ten sparing. Już ten lepszy. A jak murzyny biją białego to już całkiem.





RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Jerome - 03-11-2012 02:08 PM

To jest ten słynny sparing Mayweathera ze Spadaforą? Nie widzę tu jakieś dominacji. Sparing jest zacięty i tyle. Nie widziałem tego wcześniej, przyznaję ale liczyłem na większe grzmoty.


RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Pakman - 03-11-2012 02:19 PM

@Jerome

W tym sparingu Money przyjął więcej ciosów niż przez całą swoją dotychczasową karierę. Spadafora kapitalnie atakował tułów i sam znakomicie się bronił.


RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Bandit - 03-11-2012 02:28 PM

http://stsport.pl/2012/11/03/kamila-wybranczyk-dziewczyna-szpilki-obraza-tomasza-adamka/


RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Pakman - 03-11-2012 04:28 PM

Już wiem od kogo Artur uczył się trash talkingu. Jeszcze to nawiązanie do Michalczewskiego. Co za pusta laska ! Ja nie mogę !


RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Jerome - 03-11-2012 04:43 PM

@Pakman
Nie wiem... ja nie widzę w nim niczego specjalnego. Moim zdaniem i tak Money dominował a Spadafora po prostu się nie poddawał.


RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Pakman - 03-11-2012 05:00 PM

@Jerome

Spadafora był skuteczniejszy. Szczególnie ten podbródkowy pod koniec robi wrażenie.