Forum - BOKSER.ORG
Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Aktualności (/forum-27.html)
+--- Wątek: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko (/thread-538.html)



RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Pakman - 02-11-2012 09:37 AM

@Peter

Ja bym dodał jeszcze " Janowicz dał Ci przykład jak zwyciężać masz ! ". Nie no spokojnie nie ma co się nakręcać, bo może być niestety rozczarowanie. Jednak zawsze kiedy Polak walczy o tytuł w ciężkiej to razem z ojcem bardzo liczymy na wygraną i otwarcie szampana, kupionego w dniu walki Gołota vs Lewis. Ojciec ustalił, że otworzymy go w dniu, kiedy Polak zdobędzie mś w ciężkiej. Mija już 15 lat od tej walki, a na tytuł czekamy.


RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Metzger - 02-11-2012 10:38 AM

(02-11-2012 09:37 AM)Pakman napisał(a):  Jednak zawsze kiedy Polak walczy o tytuł w ciężkiej to razem z ojcem bardzo liczymy na wygraną i otwarcie szampana, kupionego w dniu walki Gołota vs Lewis. Ojciec ustalił, że otworzymy go w dniu, kiedy Polak zdobędzie mś w ciężkiej. Mija już 15 lat od tej walki, a na tytuł czekamy.
Twoi potomkowie zarobią kiedyś fortunę sprzedając na aukcji nieotwieraną butelkę tysiącletniego szampana.


RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Pakman - 02-11-2012 10:44 AM

Może nie będzie aż tak źle, przecież Wach nawet jeśli przegra to nie przestanie boksować, Adamek z Powietkinem ma spore szanse, o ile dojdzie do takiego pojedynku. Może Szpilka ?


RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - AdamekFightPL - 02-11-2012 10:55 AM

@PeterManfredo
Sorki, że wtrącę temat Adamka, ale Twoja wypowiedź wydaje mi się dość kontrowersyjna i nie daje mi to spokoju. Napisałeś, że skoro Mormeck,Thompson czy Adamek dostali walkę o pas to mógł ją dostać i Mariusz. Dlaczego nie wymieniłeś Solisa,Chisory,Charra,Sosnowskiego,Briggsa itd... akurat z nich wszystkich to chyba Adamek najbardziej zasłużył sobie na walkę o pas. Wracając do Mariusz to akurat ''Wiking'' poszedł chyba bo najcieńszej linii oporu. Pokonując Gaverna,McBride'a,Fieldsa dostał walkę o pas. Przypominam, że żaden z tych bokserów nie zalicza się nawet do ''średniaków'' HW. Dostał tę walkę ze względu na swoje gabaryty, 0 w rekordzie, być może też dlatego, że jest Polakiem a K2 wie, że na polakach można porządnie dorobić.


RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - PeterManfredo - 02-11-2012 12:34 PM

Wymieniłem tych akurat z jednego względu...zaprezentowali się beznadziejnie,dali bardzo słabe walki...Więc Mariusz szansę też może dostać-słabszej walki nie da


RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Jerome - 02-11-2012 12:34 PM

Kurde Ci sparingpartnerzy Mario to w porównaniu nawet z Wilderem Wołodii to jakieś leszcze...
Mam nadzieje, że to nie przeszkodzi w sensacji.
Nie wierzę jednak, że Mariusz rzuci się na Włada jak Brewster na Gołotę...


RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Pakman - 02-11-2012 12:46 PM

Mario wg nieoficjalnych informacji w dniu walki ma ważyć ok 100 kg ( mniej niż Adamek ! )


RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - PeterManfredo - 02-11-2012 12:55 PM

Nie wierzę w taką wagę...Żart jakiś. Taki chłop 100 kg? Będzie wyglądał jak Kenijscy długo dystansowcy?


RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Jerome - 02-11-2012 12:58 PM

Polski Usain Bolt ;]
Ja też nie mogę uwierzyć ale jeśli taka waga będzie prawdziwa to możemy spodziewać się masakry. Tylko masakra... albo w jedną albo w drugą stronę. Albo Mario zniszczy swą zwinnością, szybkością i gibkością Władimira albo Władimir zniszczy wysuszonego Mariusza ;]
Jest to w pewnym sensie dobra prognoza - będzie ciekawe widowisko.


RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - AdamekFightPL - 02-11-2012 01:00 PM

@Pakman
Kolejna informacja podana przez Ciebie nie poparta żadnym linkiem.