Forum - BOKSER.ORG
Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Aktualności (/forum-27.html)
+--- Wątek: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko (/thread-538.html)



RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - PeterManfredo - 21-10-2012 04:45 PM

http://www.bokser.org/content/2012/10/21/155925/index.jsp
Hoho;p


RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Metzger - 21-10-2012 04:59 PM

W boksie to standard. Nawet największe cieniasy odgrażają się, jak to nie znokautują mistrzów. Jakby głupio to nie wyglądało, to w jakimś tam stopniu nagłaśnia walkę i samą postać boksera. A im bokser jest popularniejszy, tym więcej zarabia.


RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - AdamekFightPL - 21-10-2012 05:54 PM

Wiocha na maksa... Hamburg przecież nie jest rodzinnym miastem Władimira...


RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Metzger - 21-10-2012 06:54 PM

(21-10-2012 05:54 PM)AdamekFightPL napisał(a):  Wiocha na maksa... Hamburg przecież nie jest rodzinnym miastem Władimira...
Cóż... bokserzy zwykle nie są tytanami intelektu. Większość to proste, niewykształcone chłopaki bez szerszych horyzontów. Kliczkowie czy Proksa to chlubne wyjątki.


RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Pakman - 21-10-2012 07:12 PM

@AdamekFightPL

Władimir stoczył w Hamburgu 7 walk, ma tam dom, udziela się społecznie, tamże debiutował, więc Mariusz niewiele się pomylił. Wach poza tym jest wg mnie bardzo inteligentnym człowiekiem, bardziej niż Adamek. Jeżeli uważasz, że to była wiocha to co powiesz o tym co odstawiali Charr bądź Haye ?


RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - AdamekFightPL - 21-10-2012 07:16 PM

@Pakman
Dobrze, ale to nie jest w porządku wobec mieszkańców Kijowa. Czy Wach jest inteligentniejszy od Adamka? nie wiem, nie sprawdzałem im IQ.


RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Pakman - 21-10-2012 07:22 PM

Urodził się w Semipałatyńsku w Kazachstanie, Później trenował na Ukrainie oraz w Polsce. Teraz walczy w Niemczech. Często wyjeżdża do USA. Bardzo ciekawy życiorys. Ciężko więc określić, które miasto jest dla niego rodzinne.

PS: Akurat test na IQ nie jest wyznacznikiem inteligencji. My się tym zafascynowaliśmy, bo to z zachodu przyszło. Mój były nauczyciel matematyki w liceum, człowiek, który kiedyś wykładał na UW zrobił sobie taki test i wyszedł mu wynik 45, czyli ciężkie upośledzenie umysłowe.


RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - AdamekFightPL - 22-10-2012 02:17 PM

@Pakman
Na podstawie swojego pana z matematyki stwierdzasz, że badanie IQ ( wartość liczbowa testu psychometrycznego, którego celem jest pomiar inteligencji ) nie jest wyznacznikiem inteligencji ? Tongue


RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Pakman - 22-10-2012 03:51 PM

@AdamekFightPL

Absolutnie nie, ale te testy ktoś układa. Więc jeśli te testy są wyznacznikiem inteligencji, to ich autor jest człowiekiem wszechwiedzącym, a takiego nie ma. Na pewno mogą być jakimś materiałem poglądowym. Nie można na ich podstawie stwierdzać, że ktoś jest mądry lub nie. Ludzka psychika jest tak skomplikowana, że nie da się jej określić za pomocą jakiegoś świstka. A tak w ogóle to temat o boksie, a nie o psychologii, więc koniec dyskusji Smile


RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Kikas - 22-10-2012 06:15 PM

Z tym że boks ma w sobie dużo psychologi, od psychologii będzie zależało czy zobaczymy w ringu zadziornego Mariusza, czy Mariusza z góry nastawionego na przegraną Smile