Forum - BOKSER.ORG
Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Aktualności (/forum-27.html)
+--- Wątek: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko (/thread-538.html)



RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Jerome - 06-10-2012 09:29 PM

Irytuje mnie brak jakichkolwiek oznak treningu Władimira. Dla Mariusza to dobrze ale nawiązując do przyzwyczajeń Braci jest to niepokojące.


RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Crumb - 06-10-2012 11:58 PM

@Jerome
Nic się nie martwSmile Ja jestem spokojny o to.

Kurde... moim marzeniem byłoby zobaczyć takie sparingi typu Wach vs Price czy Haye vs Widler.


RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Metzger - 10-10-2012 07:34 PM

Wilder będzie sparował z Władkiem. A to oznacza jedno - nigdy nie spotka się z nim w ringu, bo utwierdzi się tylko w przekonaniu, że musi go przeczekać.


RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - AdamekFightPL - 11-10-2012 07:10 AM

Szkoda, sparingi z Wilderem mogłyby być dla Mariusza baardzo cenne.


RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Jerome - 11-10-2012 01:31 PM

Czy Haye pojechałby na sparingi do Włada przed walką z Adamkiem? Nie. Dlaczego? Bo skoro jest w stanie (jak mówi) urwać mu głowę to nie będzie robił za jego "murzyna" do klepania na treningu. Wilder mimo iż nie ma takiej pozycji jak Haye to pokazał, że jeszcze nie jego pora. W ogóle to szkoda, że to nie Mariusz będzie sparował z Wilderem. Pojechałbym po autograf ;]


RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Pakman - 11-10-2012 03:08 PM

@Jerome

Wildera czy Mariusza ? Smile


RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - PeterManfredo - 11-10-2012 03:21 PM

Oświadczenie Władimira:
"Nie rozumiem, dlaczego tak zwani "przyjaciele", na przykład trener Wacha, już grzebią Emanuela Stewarda i moją karierę tylko dlatego, że Emanuela nie ma na moim obozie treningowym i może go nie być na walce. Emanuel to mój człowiek i zawsze mim pozostanie. On wciąż jest moim głównym trenerem, nawet jeśli nie ma go ze mną na początku zgrupowania i może go zabraknąć podczas pojedynku (co jeszcze nie jest potwierdzone na 100%).

Tylko Emanuel, ja i mój team wiemy, jak my pracujemy we dwójkę, by przygotować się na walkę, i jak pracowaliśmy przez ostatnich 9 lat. Mogę powiedzieć tyle, że najważniejszą częścią naszej wspólnej pracy są rozmowy. Rozmowy o boksie i strategii walki. Rozmawiamy bardzo dużo!!!

Co oni myślą? Że nie możemy dalej tego robić? Dzięki nowoczesnej technice możemy i nadal będziemy mogli. Mój cały team, z Emanuelem, pozostanie w takim samym składzie, BEZ zmian. Rodzina, przyjaciele i fani z całego świata życzą Emanuelowi Stewardowi szybkiego powrotu do zdrowia i jestem pewien, że wkrótce znów pojawi się on przy ringu jako trener i ekspert HBO! Na zakończenie mam krótką wiadomość dla "przyjaciół", o których wspomniałem powyżej... Odczepcie się i okażcie trochę szacunku! Nie próbujcie pogrzebać człowieka żywcem! Emanuel Steward jest wciąż moim trenerem i przyjacielem i to się NIGDY nie zmieni! Już nie mogę doczekać się spotkania z wami wszystkimi w ringu 10 listopada!"


RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Jerome - 11-10-2012 03:46 PM

@Pakman
Wildera
@PeterManfredo
Na co konkretnie wkurzył się Wład? Co powiedział Leone?


RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - PeterManfredo - 11-10-2012 03:52 PM

Coś,że Steward już jest poza tym wszystkim i bez niego Wład to nie ten sam bokser


RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Pakman - 11-10-2012 04:10 PM

Beznadziejna prowokacja ze strony Władka, mająca na celu zwiększenie sprzedaży PPV na tę walkę w Polsce.