Forum - BOKSER.ORG
Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Aktualności (/forum-27.html)
+--- Wątek: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko (/thread-538.html)



RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Crumb - 03-10-2012 06:58 PM

@AdamekFightPl
Ale jesteś wkurzającym gościem. Jakbym Cię znał na żywo to bym Cię tępił, pluł i bił. Przysięgam.
Pytasz jak trzeźwo myślący człowiek może wierzyć w wygraną Wacha a ja pytam jak trzeźwo myślący facet mógł wierzyć w wygraną Adamka. Znasz odpowiedź? nie? a ja znam. Facetem nie jesteś tylko gnojem więc już się nasuwa sama odpowiedź. A trzeźwo myślący nie jesteś również... No i w taki oto sposób mogłeś wierzyć w jego wygraną.
Kolejna sprawa to "Teraz po tym jak Witek potraktował Adamka chyba nie powinno być złudzeń"
Co Ty masz z głową człowieku?
Nie każdy bokser to taki słabeusz jak Adamek żeby aż tak nie poradzić sobie w walce.
To, że Twoja gwiazdka dostała oklep jak dziecko to nie znaczy, że Wach dostanie. Chciałbym zobaczyć Twoją minę jak Wach wygra. Chociaż minę będziesz miał normalną bo tacy ludzie jak Ty nie mają swojego zdania i od razu po walce wejdziesz na forum i będziesz mówił, że Wach to Twój idol... aż do czasu gdy poskłada go ktoś inny i tak w kółko. Co nieSmile? Znam Cię więc nie musisz odpowiadać.


RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Szakal - 03-10-2012 07:01 PM

(03-10-2012 06:58 PM)Crumb napisał(a):  @AdamekFightPl
Ale jesteś wkurzającym gościem. Jakbym Cię znał na żywo to bym Cię tępił, pluł i bił. Przysięgam.
Pytasz jak trzeźwo myślący człowiek może wierzyć w wygraną Wacha a ja pytam jak trzeźwo myślący facet mógł wierzyć w wygraną Adamka. Znasz odpowiedź? nie? a ja znam. Facetem nie jesteś tylko gnojem więc już się nasuwa sama odpowiedź. A trzeźwo myślący nie jesteś również... No i w taki oto sposób mogłeś wierzyć w jego wygraną.
Kolejna sprawa to "Teraz po tym jak Witek potraktował Adamka chyba nie powinno być złudzeń"
Co Ty masz z głową człowieku?
Nie każdy bokser to taki słabeusz jak Adamek żeby aż tak nie poradzić sobie w walce.
No bez przesady...
Rozumiem, że można się kimś nie zgadzać, to oczywiste, ale po co od razu obrażać drugą stronę? Panowie, nie róbmy z tego forum onetu...


RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Mastrangelo - 03-10-2012 07:16 PM

"Tępił, pluł i bił"
Miałem skomentować ten post, ale chyba jednak nie warto. Dodam tylko moją wizualną reakcję po przeczytaniu:
[Obrazek: 27341_100001115371404_1166_n.jpg]
No ale cóż, widocznie w niektórych miejscach gdy ludzie się ze Soba nie zgadzają, rozwiązują to pluciem na Siebie Wink.


RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Pakman - 03-10-2012 07:29 PM

@Crumb

W kilku kwestiach też nie zgadzam się z AFPL, ale skończyłbyś z tym ubliżaniem.


RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Crumb - 03-10-2012 07:55 PM

Do tej pory się po prostu powstrzymywałem ale teraz jest mi wszystko obojętne.
Możecie mnie gnoić, uważać to za niesłuszne ale mam to gdzieś bo takich ludzi jak on nie powinno w ogóle być na tym świecie.
Ale to nie tak, że ja się nie zgadzam z nim w kilku kwestiach. Ja się nie zgadzam ze wszystkim co on powie bo wszystko co on mówi jest durne.


RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Szakal - 03-10-2012 07:59 PM

(03-10-2012 07:55 PM)Crumb napisał(a):  Do tej pory się po prostu powstrzymywałem ale teraz jest mi wszystko obojętne.
Możecie mnie gnoić, uważać to za niesłuszne ale mam to gdzieś bo takich ludzi jak on nie powinno w ogóle być na tym świecie.
Ale to nie tak, że ja się nie zgadzam z nim w kilku kwestiach. Ja się nie zgadzam ze wszystkim co on powie bo wszystko co on mówi jest durne.
Nie, nie mam słów nawet...


RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Mastrangelo - 03-10-2012 08:14 PM

Ee, wiesz, ogólnie świat może żyć z ludźmi którzy mają różne opinie, nawet jeśli te opinie są głupie. Problem jest wtedy, kiedy pojawiają się takie jak Ty, ograniczone jednostki, uważające, że jest tylko jedna droga życia i jedna prawda i każdy musi być taki sam Wink. To jest mentalność terrorystów grożących życiem ludziom którzy się śmieją Mohameda, czy Rosyjskich zarządców wsadzających do więzienia dziewczyny tańczące w kościele.
Od razu widać, że nie jesteś za bardzo inteligentny, bo to takich ludzi najczęściej bolą odmienne opinie innych. No cóż, ale może chociaż jesteś silny(gdzieś tam pisałeś, że jesteś waga ciężka?), może dzięki temu przeżyjesz ;d.


RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - PeterManfredo - 03-10-2012 08:16 PM

Nie powinno być na świecie????
Trzeźwiejemy towarzyszu


RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Crumb - 03-10-2012 08:20 PM

Jestem bardzo poważnym, uprzejmym mężczyzną cholernie dobrym i spokojnym z natury. Z równowagi potrafi mnie jedynie wyprowadzić jeden typ człowieka - takim typem jest właśnie AdamekFightPl a i takiego gościa znam na rl. Nikt go nie lubi, jest aspołeczny, nikt nie chce z nim przesiadywać. Ma swoje zdanie, którego żadnymi argumentami nie zmienisz. Nawet jeśli on już będzie widział, że to Ty masz rację to i tak dalej swoje. Zupełnie jak AdamekFightPl. Nie wiem jak jego życie prywatne ale w otoczeniu moich znajomych byłby tak samo gardzony jak ten którego znam ja.
Jestem z charakteru podobny do Alberta Sosnowskiego, który jest bardzo spokojny z natury, prawda?
Pamietacie jak reagował na każde zdanie Najmana? AdamekFifghtPl to dla mnie taki drugi Najman, który urodził się, żeby uprzykrzać życie innym.
Tak samo ja reaguję na użytkownika AdamekFightPl. Każde jego słowo to mój stres przed komputerem.


RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Pakman - 03-10-2012 08:20 PM

Na rozluźnienie atmosfery wrzucam migawkę z tarczowania Mariusza w Dzierżoniowie