Forum - BOKSER.ORG
Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Aktualności (/forum-27.html)
+--- Wątek: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko (/thread-538.html)



RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Pakman - 20-09-2012 05:24 PM

Jeden z moich kolegów, z którym oglądałem walkę bodaj Kliczko vs Czagajew zwrócił uwagę na szaty Władimira, które kojarzyły mu się z flagą ZSRR.


RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Jerome - 20-09-2012 05:31 PM

@Pakman
Racja natomiast nadmiar złota jest sukcesywnie zastępowany bielą. Klitschko ma ładne te spodenki i szlafrok. Chętnie bym taki nabył. Jeszcze tylko oldschoolowe "BOSS" na pasie zamiast reklamy leków Tongue i good.


RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Szakal - 20-09-2012 05:33 PM

@Pakman
O to chodzi?

[Obrazek: 2105075458_40c696ec8e.jpg]
[Obrazek: soviet_union_flag.jpg]


Bo sam jestem ciekaw, a żadne inne porównanie/zestawienie do głowy mi nie przychodzi, a strój Władimira chyba od zawsze kojarzy mi się z flagą Związku Radzieckiego.


EDYCJA: Akurat jak Wy dodaliście swoje posty to ja pisałem swojego...


RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Jerome - 20-09-2012 05:36 PM

@Szakal
Jasna sprawa Wink

Mi się nigdy jego strój nie kojarzył z tą flagą. Nie wiem jak mogłem to przeoczyć...
W takim razie skąd czerń i złoto u Vitalija? Myślę, że zarówno czerwień jak i czerń ze złotem to zbieg okoliczności i czyste chęci Braci niż jakieś odwołania.


RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Pakman - 20-09-2012 05:44 PM

Chyba najbardziej pożądanym elementem garderoby Władka są jego pasy.


RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Szakal - 20-09-2012 05:53 PM

@Jerome
Jeśli chodzi o czarny i złoty, to jedyne co mi się kojarzy z tymi barwami to flaga kaszubska.
[Obrazek: bc5fca837e8bcbc375fbbb618e7358d2.jpg]
Ale żadnego związku między Kaszubami, a Witalijem chyba nie ma...


Wydaje mi się, że Bracia po prostu lubią te barwy, bo ciężko mi uwierzyć że Władimir w głębi duszy jest komunistą, który specjalnie wychodzi do ringu w takich barwach, aby jakoś upamiętniać ZSRR... ;]
Co jednak nie zmienia faktu że ile razy widzę młodszego Kliczkę w tym stroju to mam przed oczami flagę Związku Radzieckiego.


RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Pakman - 20-09-2012 06:13 PM

Ja mam swoją, dość kontrowersyjną teorię na temat barw Władimira. Otóż rok temu byłem w Niemczech. Poznałem tam kilku fajnych gości. I w ogóle było zajebiście. Zauważyłem jednak, że Niemcy są bardzo zaciekawieni kulturą wschodu, ale nie Polski tylko na wschód od Ukrainy. Człowiek stamtąd kojarzy im się z takim drwalem, który gołymi rękoma zabije niedźwiedzia. Jednocześnie myślą, że jak Ukrainiec, albo Rusek to od razu komunista. Mają jednak ogromny szacunek do takich ludzi i chcą ich oglądać. Stąd taka popularność Kliczków w Niemczech. A żeby jeszcze podłechtać wyobraźnię niemieckich fanów to Władek wychodzi w barwach kojarzonych ze Związkiem Radzieckim.


RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Metzger - 20-09-2012 06:15 PM

Wypisz wymaluj Iwan Drago. Tylko fryz do zmiany Smile


RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - marcinoski - 24-09-2012 11:16 AM

no ja jestem ciekaw bardzo tej walki. na pewno Wach ma odpowiednie warunki, jednak zwycięstwo jest niemal niemożliwe, bo Polak nie może być mistrzem wagi ciężkiej ;p choć wierzę, że on może sobie poradzić Wink


RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Adammobp - 27-09-2012 01:23 PM

(20-09-2012 05:33 PM)Szakal napisał(a):  @Pakman
O to chodzi?

[Obrazek: 2105075458_40c696ec8e.jpg]
[Obrazek: soviet_union_flag.jpg]


Bo sam jestem ciekaw, a żadne inne porównanie/zestawienie do głowy mi nie przychodzi, a strój Władimira chyba od zawsze kojarzy mi się z flagą Związku Radzieckiego.


EDYCJA: Akurat jak Wy dodaliście swoje posty to ja pisałem swojego...

Nigdy jakoś tego nie przyuważyłem, ale jak teraz patrzę, bo naprawdę coś w tym jest. I to nawet lekko szokuje Tongue