Forum - BOKSER.ORG
Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Aktualności (/forum-27.html)
+--- Wątek: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko (/thread-538.html)



RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Jerome - 02-09-2012 01:42 PM

Po wczorajszej porażce Grzesia Proksy nabrałem nieco sceptyczności. Władek będzie za dobry technicznie dla Wacha. Polak tylko gdy skutecznie będzie używał przewagi fizycznej może uniknie bomby. Druga opcja to szturm a'la Sanders. Przy boksowaniu daję 90/10 dla Włada.


RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Kikas - 02-09-2012 02:18 PM

@Jerome

Wszyscy musimy się nauczyć podchodzić do walk naszych rodaków z dystansem, ja od początku dawałem Mariuszowi male szanse, a wczorajsza walka Proksy, mimo że teoretycznie nie ma nic wspólnego z nadchodzącym starciem w HW, urealniła moją wizję Mariusza na deskach Smile


RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Jerome - 02-09-2012 10:44 PM

http://www.youtube.com/watch?v=fcXgCMo3lPA&feature=BFa&list=WLC7527A75418216BB
Polecam!

Jakie ryzyko niosą ze sobą przygotowania wysokogórskie?


RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - AdamekFightPL - 03-09-2012 06:43 AM

@Jerome
Rzeczywiście nabrałeś sceptyczności, nawet sygnaturę zmieniłeś Big Grin No niestety taka jest prawda, że i Mariusz skończy na deskach całkiem możliwe, że nawet szybciej od Proksy, ale co tam, Mariusz zarobi na spłatę domu, za tydzień Charr zarobi na spłatę długów i tak się toczy to nasze dzisiejsze HW, byle by do walki z Kliczko.


RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Pakman - 03-09-2012 10:24 AM

@ AdamekFightPL

Prawdopodobnie masz rację, ale ja daję Mariuszowi szanse na zwycięstwo, małe ale daję. Boks jest jedną z mniej przewidywalnych dyscyplin, to nie jest piłka nożna, gdzie jednym golem nie kończy się meczu. W boksie 2+2 nie zawsze daję cztery. Na pewno będę z całego serca kibicował Mariuszowi, bo to spoko gość !


RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - AdamekFightPL - 03-09-2012 10:37 AM

@Pakman
Gdyby walki z braćmi Kliczko były nie przewidywalne to z pewnością bracia walczyli by na antenach HBO itd... Wachu szans nie ma i nie ma co się łudzić, jedyny kto może pokonać Kliczków to Golowkin.


RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Pakman - 03-09-2012 10:38 AM

@AdamekFightPL

Z tym Gołowkinem to chyba żart...

Ja nie wiążę z Mariuszem wielkich nadziei, ale go nie skreślam, bo ma czym uderzyć, a taki zawodnik zawsze ma szansę. Gdybym był pewien, że ktoś wygra, a ktoś przegra to bym nie oglądał boksu.


RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Jerome - 03-09-2012 11:01 AM

@AdamekFightPL
Ja nie skreślam Mariusza. Uważam, że ma duże szanse. Mniejsze od Haye'a ale większe niż Thompson, Peter, Ibragimov.
Mormecka i Chambersa nie wspominam...
I tak dużym faworytem jest Władimir ale lepiej mieć większe niż mniejsze szanse, to naturalne.


RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Pakman - 03-09-2012 12:59 PM

@AdamekFightPL

Akurat walka Kliczko vs Wach będzie pokazywana na HBO, podobnie jak walki braci z Hayem i Adamkiem.


RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - AdamekFightPL - 03-09-2012 03:11 PM

@Pakman
Tak to z Golowkinem to była ironia Big Grin chodzi mi o to jak wielkiego mistrza robią z Gennadija po walce z Grześkiem. Walka Kliczko-Charr też będzie pokazywana w HBO (co prawda powtórka, ale zawsze) a z tym HBO Wach-Kliczko to nie jestem pewny, pewnie puszczą na HBO After Dark albo powtórkę tak jak w przypadku Kliczko-Charr.

@Jerome
Wiem, znam Twoje zdanie na temat tej walki, ale powiedzenie, że Wach ma ''duże'' szanse to za wielkie słowo. Szanse Haye'a zależały tylko i wyłącznie od samego Davida a w przypadku Wacha zależy to od tego czy trafi Władka jakimś lucky punchem czy nie. Nie ma się co oszukiwać, Grzesiu Proksa miał duuużo, dużo większe szanse na pokonanie Golowkina niż Wach ma na pokonanie Kliczki. Chyba to obrazuje jakie tak na prawdę szanse ma Wachu.