Forum - BOKSER.ORG
Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Aktualności (/forum-27.html)
+--- Wątek: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko (/thread-538.html)



RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Tar-Ellendil - 26-08-2012 05:37 PM

Wach ostro pracuje nad siłą, oby to przyniosło efekty.

Mimo wszystko ta walka jest o rok za wczas, ponieważ Mariuszowi brakuje obycia na wysokim poziomie, a współpraca z Global Boxing wyszła mu na dobre i jeszcze jakiś czas mógłby się spokojnie rozwijać walcząc z top 50.

Martwi mnie mobliność Wikinga... jak będzie stał w miejscu to źle się to skończy, ale wydaje mi się że ma twardą obronę i kilka rund spokojnie przetrwa. Nie oszukujmy się, że Wach to wygra ... dla Kliczki jest to walka do rekordu tak samo jak z innymi rywalami typu Thompson itd.


RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Pakman - 26-08-2012 06:29 PM

@ Tar-Ellendil

Wiadomo, Kliczko jest zdecydowanym faworytem, ale kogoś z tak mocnym ciosem, jakim dysponuje Mariusz skreślać nie można. To waga ciężka. Jeden minimalny błąd Władka może się dla niego skończyć dechami.


RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Tar-Ellendil - 26-08-2012 10:33 PM

Tylko, że Wach bije mało ciosów jak już to serie złożone z kilku, gdy jego przeciwnik jest już zmęczony.

Mormeck też miał szansę go znokautować jednym ciosem, tak samo Thompson, Peter, Haye ...


RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Pakman - 27-08-2012 07:22 AM

Mormeck w ciężkiej to nieporozumienie. Nie miał szans na nokaut, bo nie ma ciosu, a poza tym wyszedł zupełnie nieprzygotowany. Peter i Thompson ( w drugich walkach z Wołodią) byli już past prime. W pierwszej walce Petera z Władem widziałeś co się działo. Thompson też sprawił dużo problemów. Haye miał duże szanse, ale się przestraszył i Kliczko spychał go do obrony.


RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Jerome - 28-08-2012 04:32 PM

@Crumb! - http://www.youtube.com/watch?v=1-yoAhJoO-o&feature=g-u-u

Nie zerwał pierwszy wzroku, nie podał pierwszy ręki. Widać respekt u Władimira i pewność siebie Mariusza. TO JEST TO!!!


RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Crumb - 28-08-2012 04:35 PM

WIEM JUŻ WIDZIAŁEM !!
Wiesz jak mnie to cieszy? masakra... Smile
Bardzo mi się to podoba! Własnie wszedłem żeby Wam to pokazać ale mnie wyprzedziłeś Jerome. Wierzę w Mariusza. Jest twardy i nie jest strachliwy. Władimir musiał patrzeć w górę i to on odczuł presję oraz strach hehe.


RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Jerome - 28-08-2012 04:57 PM

Wołodia jaka solara, hehe Tongue
Czekam na zapis tej konferencji. Mam nadzieję, że chociaż transmisje w Polsce będą otwarte np. Polsat i Pindera z Gmitrukiem. No przewspaniale by było!


RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Pakman - 28-08-2012 04:59 PM

Mam nadzieję, że Mariusz urządzi Władkowi w pierwszej rundzie takie piekło, że Ukrainiec pomyśli: " O w mordę, to dopiero pierwsza runda, jeszcze 11". Nie, no żartuję, ale widać, że Mario jest bardzo zmotywowany, a jednocześnie spokojny, dawno nie widziałem takiego f2f z udziałem K2.


RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Jerome - 28-08-2012 05:01 PM

@Pakman
Raczej "nigdy" nie widziałeś. To pierwszy raz kiedy któryś z Braci bije się z kimś wyższym od nich ;D (i jest to Polak haha ;] )


RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - krab13 - 28-08-2012 05:14 PM

@jerome
w Polsce gala będzie w PPV a w Niemczech w RTL.