Forum - BOKSER.ORG
Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Aktualności (/forum-27.html)
+--- Wątek: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko (/thread-538.html)



RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Jerome - 25-08-2012 09:15 PM

@Pakman
No tu masz rację... niech będzie.

@AdamekFightPL
Nawet jeśli Mariusz to "charr na szczudłach" to i tak będzie go bardzo trudno położyć. Bracia to nie furiacki Tyson więc zapewne Mariusz wytrwa 12 rund CHYBA, że sam Włada znokautuje. Co do jego występów z Gavernem i Fieldsem to uważam, że ten pierwszy powinien paść maks w 3 rundzie a ten drugi nawet w 1. Nie mówię tego na podstawie ogólnej różnicy poziomu tylko tego co widziałem. Mariusz potrzebuje PRZYSPIESZEŃ.
@Crumb
Bicki to Mario ma komiczne. Takie bydle a biceps w połowie kości się zaczyna ;-)


RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - AdamekFightPL - 25-08-2012 09:24 PM

@Jerome
Dlaczego położenie Wacha miało by sprawiać Kliczce problemy? przecież Mariusz jakiejś świetnej obrony nie ma i już raczej mieć nie będzie. Władimir będzie go trafiał raz po raz swoimi dyszlami aż w końcu Mariusz albo przyklęknie albo zostanie ciężko znokautowany. Mam takie samo zdanie na temat tych walk, Mariusz musi przyśpieszać w pojedynkach.


RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Jerome - 25-08-2012 09:28 PM

@AdamekFightPL
Ciesze się, że się zgadzamy co do przyspieszeń.
Co do walki z Władem to zobaczymy, czy starannie odbudowywana psychika wytrzyma kogoś większego od siebie. Pamiętajmy o tym. Kiedyś zaczepił mnie dres, był wyższy o głowę więc i nieco szerszy. Od słowa do słowa się zaczęło i jak się okazało nie był On kimś wymagającym jednak samym wyglądem mnie nieco ugiął. Zobaczymy czy Wład poczuje to samo co ja.


RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Pakman - 26-08-2012 08:15 AM

Ja jestem zdania, że każdy pięściarz obdarzony mocnym ciosem ( Wach, Haye, Fury, Szpilka, Perez, Price ) jest w stanie w ciągu jednej sekundy zakończyć pojedynek, nawet z Kliczką. Szanse Mariusza oceniam na 10 %.


RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - AdamekFightPL - 26-08-2012 09:16 AM

@Pakman
Do Twojej listy nie zaliczałbym Szpilki...


RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Pakman - 26-08-2012 11:12 AM

To, że nie znokautował McCline'a nie znaczy że nie ma czym przyłożyć.


RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - AdamekFightPL - 26-08-2012 11:16 AM

@Pakman
Z pewnością ma, ale Artur to nie jest typowy puncher. Na pewno ma dużo słabszy cios od wymienionych przez Ciebie pięściarzy.


RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Jerome - 26-08-2012 11:22 AM

@Pakman, AdamekFightPL
Nawet ja jako fan Artura nie umieściłbym go na liście pięściarzy mogących zakończyć pojedynek w każdej chwili. Z pewnością Artur ma mocny cios ale jest to cios niesprawdzony z kimś równym bądź lepszym niż Artur. McCline'na nie przewrócił i to nie oznacza, że jest waciakiem. Marbrę trafił raz i było po zawodach zatem widzimy o co chodzi. Trzeba czekać. Mariusz na szczęście ma ten cios sprawdzony.


RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Pakman - 26-08-2012 11:23 AM

Mariusz na obozie podobno pracuje nad szybkością oraz siłą ciosu. Mam nadzieję, że od perwszej sekundy rzuci się na Kliczkę nawet ryzykując porażkę przed czasem w końcowych rundach. To jedyna szansa.


RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Jerome - 26-08-2012 11:32 AM

No cóż. Chciałbym tego bo nie ma nic do stracenia. Albo się wystrzela i polegnie w późniejszych rundach, ewentualnie na punkty albo znokautuje Włada i osiągnie niesamowity sukces. Ja bym się rzucił...
Z drugiej strony baaardzo mało kto tak teraz robi, więc prawdopodobieństwo jest małe.