Forum - BOKSER.ORG
Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Aktualności (/forum-27.html)
+--- Wątek: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko (/thread-538.html)



RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - AdamekFightPL - 23-08-2012 06:04 PM

@Jerome
Ale Haye nie posiada tak mocnego ciosu jak Władimir, moim zdaniem także technicznie nie jest tak wyszkolony ( ogóle Haye to nie jest bokser walczący technicznie...) szybszy od Władimira jest z pewnością w końcu waży dobre 15 kg mniej choć i tak szybkość Władimira jak na tę wagę jest niesamowita, ale oczywiście zgadzam się, że z pewnością są w boksie bokserzy bijący mocniej od Władimira ale nie z taką techniką i szybkością.


RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Pakman - 23-08-2012 06:13 PM

@ Jerome

Zgadzam się, ja też uważam, że Haye powinien zremisować z Wałujewem, ale np. 115-113 dla Ruska nie byłoby rabunkiem. Co do walki Haye vs Wach, to napisałem, że jest HIPOTETYCZNA, czyli szanse na to, że się odbędzie oscylują wokół błędu statystycznego. Dlaczego David przegrałby z Wachem, bo nie jest zawodnikiem wagi ciężkiej. Waszka ma szczelną gardę i bomby Haye'a nie dochodziłyby celu, a wdrugiej połowie walki Angol padłby kondycyjnie, ale to tylko moja bardzo subiektywna opinia. Price jest obecnie na tym samym poziomie, co Wach i ich walka byłaby bardzo ciekawa.


RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Jerome - 23-08-2012 06:13 PM

@AdamekFightPL
Haye nie walczy technicznie? No co Ty mówisz? Może nie walczy "automatycznie" jak Wład ale technicznie z pewnością. Uniki, kontry, bloki itd to co? Z ciosem to nie ma co mówić bo co za różnica czy uderzasz z siłą 100kg czy 150 skoro od 75kg jesteś puncherem. Liczby wziąłem z kosmosu jednak chyba wiadomo o co mi chodzi. Jak to Chisora mówi cios posiada każdy i wszystko to kwestia timeingu. Adamek jak się wstrzeli to też na deski nie jednego położy. Druga sprawa to próby wstrzelenia się w ten moment. Haye, Wład wierzą w swoje ciosy więc próbują częściej tych potężnych prawych niż np. Góral co jest moim zdaniem błędem bo na Aguilerę czy Chambersa można było przycisnąć..
Główne pytanie czy Wach na tyle wierzy w swój cios, żeby włączyć go od początkowych rund?
@Pakman
No cóż a ja się z Tobą nie zgodzę. Remis to maks dla Valueva. On na 100% tej walki nie wygrał. Haye na 100% tej walki nie przegrał. Remis to idealne rozwiązanie.
Druga sprawa to "szczelna garda" Mariusza. Skoro Gavern, który słynie raczej z cepów czy też Fields, który od 2/3 rundy walczył ze swoimi nogami potrafili trafić "Waszkę" to znaczy, że takiej szczelnej gardy Mariusz nie ma ;]
Trzecia rzecz to Price, który jednak jest lepszy technicznie niż dość sztywny i jednowymiarowy Wach.

O Haye'u staram się nie gadać bo jestem słynny z nieobiektywności na jego temat... nie wiem czy wiesz.


RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Szakal - 23-08-2012 06:42 PM

http://www.bokser.org/content/2012/08/23/182102/index.jsp

Zaczyna robić się ciekawie... Aż trzy walki z Kliczko w wypadku ewentualnej wygranej Wacha? Czy to nie przesada?
Czyli może być tak że sporo kibiców czeka, a nic z tego nie wyjdzie.


RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Jerome - 23-08-2012 06:51 PM

@Szakal
Trzy walki na warunkach K2 a nie z Klitschko. Jeśli Mariusz wygra to rewanż będzie na 100% czy to z Władem czy Vitalijem, o ile ten nie przejdzie na emeryturę. Do tego dochodzą 2/3 walki Mariusza na warunkach K2 czyli kontrakty z niemieckimi tv, może walki w Niemczech. Ciężko powiedzieć bo aż tak nie się nie znam. Będzie to kontrakt jak Haye'a po wygranej z Valuevem czyli część pieniędzy dla Sauerlanda, kontrakt z ARD itp.


RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Pakman - 23-08-2012 07:16 PM

Price w czasach amatorskich robił na mnie znakomite wrażenie, ale ostatnio jakoś skapucniał. Dużo większym talentem wg mnie jest Perez, ale on chyba rzucił boks.


RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Jerome - 23-08-2012 07:17 PM

Wach w amatorce pokonał bodajże Price'a ;D


RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Pakman - 23-08-2012 07:21 PM

Chodziło mi o Igrzyska w Pekinie.


RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Szakal - 23-08-2012 07:22 PM

@Jerome
Faktycznie. Za pierwszym razem czytałem na szybko, wobec czego przeczytałem właśnie "trzy walki z Kliczko". Przeczytałem na spokojnie, i wszystko jest już jasne.

Czyli krótko mówiąc jest to normalka jeśli chodzi o kontrakty z Braćmi.


RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Jerome - 23-08-2012 07:23 PM

@Pakman
Nie wiem o co Ci chodzi. Ja po prostu napisałem to co wiem ;pp