Forum - BOKSER.ORG
Nikołaj Wałujew - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Nikołaj Wałujew (/thread-53.html)



Nikołaj Wałujew - Crumb - 23-12-2011 08:11 PM

Chyba nikomu nie trzeba przedstawiać tej postaci;)
Myślałem, że jeszcze może kiedyś zobaczę walkę któregokolwiek z braci a najchętniej Vitalija z Nikołajem, ponieważ bardzo ciekawi mnie jak poradziłby sobie z takim olbrzymem jak on, teraz same Adamki a z małymi łatwo mu idzie.
Nie przekonam się już chyba jakby ta walka wyglądała chociażby dlatego:
Nikołaj jako Polityk
heh;) to link dla tych którzy jeszcze nie widzieli, dosyć zabawne.


RE: Nikołaj Wałujew - kartofelek - 23-12-2011 08:53 PM

super fora,widziałem ją dziś w jakimś tabloidzie, robi wrażenie?

ciekawe czy Wałujew wróci w koncu czy nie
nie żebym bardzo tęsknił ale walka z którymś Kliczką generowałaby duże zainteresowanie na pewno


RE: Nikołaj Wałujew - Adammobp - 23-12-2011 09:52 PM

Dopiero się dowiedziałem, że go wybrali do parlamentu. Chyba więc już kwestia jego powrotu na ring jest wykluczona. Skłonić go może tylko naprawdę gruba kasa.


RE: Nikołaj Wałujew - RedDevil - 24-12-2011 12:37 AM

Szczerze wątpie.. Ale dlaczego Kliczko nie staral się do tej walki doprowadzić? Wygenerowane zostałyby potężne pieniądze, zarówno dla Wałujewa jak i dla Kliczki, także to raczej nie kwestia pieniędzy.. Myśle, że Witek jednogłośnie na punkty w takiej walce (:


RE: Nikołaj Wałujew - Adammobp - 24-12-2011 09:22 AM

Kliczko chciał doprowadzić, ale uważał, że 4 miliony dla Wałujewa to za dużo Smile


RE: Nikołaj Wałujew - sowka - 24-12-2011 03:32 PM

Mi szkoda bardzo Holyfielda, że nie mogli dać mu już tego mistrzostwa świata, zwłaszcza jak po walce z Wałujewem na nie jak najbardziej zasługiwał. Był to jeden z największych wałków w ostatnich latach wg mnie.


RE: Nikołaj Wałujew - bezimienny - 25-12-2011 05:29 PM

ostatnio w boksie za dużo tych wałów, m.in. Helenius-Chisora, Pacquiao-Marquez.


RE: Nikołaj Wałujew - Sheller - 25-12-2011 08:57 PM

Kasa od Vita go przyciągnie w końcu tak mi się wydaje, ale ze względów sportowych walka bez sensu dla mnie.


RE: Nikołaj Wałujew - sowka - 25-12-2011 10:25 PM

Vit go zniszczy, ale sama atmosfera wokół walki może być na skalę światową dzięki Don Kingowi.


RE: Nikołaj Wałujew - Jerome - 07-01-2012 06:21 PM

Skoro Haye w asekuracyjnym stylu potrafil Valueva szarpnac to Vitek ze swoim stylem mysle, ze moglby go znokautowac. Ale gdyby Valuev jakas nadprzyrodzona moca walczyl jak z np. Barrettem to moglby byc ciekawie. Wujek Sauerland by wspomogl ;]