Forum - BOKSER.ORG
Deontay Wilder - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Deontay Wilder (/thread-524.html)



RE: Deontay Wilder - Gogolius - 01-12-2016 08:29 PM

Czy ja wiem? Może obaj mają info pod tytułem:
- interesujemy się Tobą w kontekście walki z Wilderem, ale bierzemy też pod uwagę tego drugiego. Jeśli wybierzemy tego drugiego, to dostaniesz Szpilkę. Pasi?

Szczególnie, ze podałeś info z rp.pl, które mocno współpracuje z Wasilewskim, więc raczej by go tak nie "obnażali" Wink


RE: Deontay Wilder - Wilczekstepowy - 01-12-2016 08:58 PM

Ciekawe, że na rp zniknęła ta informacja o tym, że Szpilka miałby walczyć z którymś z tych dwóch kandydatów.


RE: Deontay Wilder - Hugo - 01-12-2016 11:37 PM

Wasilewski to krętacz. Borek przyłapał go na kłamstwie w sprawie rzekomych negocjacji walki Diablo z Huckiem. Nieraz wygaduje jakieś farmazony tylko po to, żeby pokazać, że dba o swoich zawodników.


RE: Deontay Wilder - Wilczekstepowy - 16-12-2016 01:37 AM

Wilder: Stiverne przegra. Rosjanom nie można ufać, to inna rasa ludzi

Nie wiem, co ten gość ma pod kopułą czaszki ale chyba niedługo dostanie zaproszenie od chłopaków z ONR na jakiś marsz.


RE: Deontay Wilder - redd - 16-12-2016 03:54 PM

Wyobrażam sobie histerię medialną, gdyby np. Kowalow powiedział, że "XYZ przegra. Czarnym nie można ufać, to inna rasa ludzi" Big Grin


RE: Deontay Wilder - CCConeser2 - 16-12-2016 04:11 PM

Stiverne ma dosc stereotypowe, ale jednak sluszne myslenie co do walki z Povietkinem. Nie wydaje mi sie zeby Rosjanin mial szanse przegrac w tym pojedynku, bo niby jak? Stiverne oprocz silnego ciosu nie ma nic co daloby mu wygrac w walce z Povietkinem. Nie wiem, ta walka jakos do mnie nie przemawia. Wilder nie dal rady go znokautowac, ale sadze, ze Rosjanin go ustrzeli jak to zrobil z Takamem, tylko przebieg walki bedzie inny.


RE: Deontay Wilder - Joker - 16-12-2016 08:44 PM

redd
Pamiętasz jak Kowal wrzucił zdjęcie Stevensona z głową szympansa? Smile

ok mam
http://theboxingtribune.com/wp-content/uploads/2015/04/kovalev-racist.jpg

W drugiej rundzie był bardzo blisko,w sumie on fi tam podłączył nie raz.


RE: Deontay Wilder - Wilczekstepowy - 20-12-2016 10:41 AM

Wilder - Wawrzyk? Wasilewski: nic konkretnego nie mamy

I oby nie było. Przecież Wilder Wawrzyka zgwałci w tym ringu.


RE: Deontay Wilder - kubala1122331 - 20-12-2016 11:36 AM

Byłaby fajna walka. Faworytem 60/40 Wawrzyk.


RE: Deontay Wilder - Wilczekstepowy - 20-12-2016 11:40 AM

Na pewno fajna. Pewnie nawet lepsza od tej z Powietkinem. Tylko szkoda, że tak by krótko trwała.