Forum - BOKSER.ORG
Deontay Wilder - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Deontay Wilder (/thread-524.html)



RE: Deontay Wilder - Terminator - 15-07-2016 10:55 PM

Tutaj jest kilka parametrów Wildera, podanych przed walką ze Sivernem, wiec trzeba wziąć małą poprawkę bo wtedy był nieco mniejszy.

[Obrazek: 1-17TALEOFTHETAPE.png]


RE: Deontay Wilder - Wilczekstepowy - 15-07-2016 11:01 PM

Dzięki. Właśnie kiedyś gdzieś coś podobnego wrzucałem. Wink

Ale teraz, jak patrzę na te wymiary to znowu coś mi nie pasuje. Choćby te 106 Wildera w klacie. Strasznie mało a wygląda, jakby miał o wiele więcej. Uda 45 cm to też trochę dziwne. Ma tyle, co ja w najwęższym punkcie ud. Szkoda, że nie podali ile ma w barkach bo ma naprawdę potężne i ciekawi mnie ile może mieć.


RE: Deontay Wilder - kubala1122331 - 16-07-2016 02:18 PM

Dobra, detronizacja mistrza świata WBC w wadze ciężkiej już dzisiaj!


RE: Deontay Wilder - Wilczekstepowy - 16-07-2016 02:40 PM

Kuba skąd dzisiaj taki humor? Big Grin

A tak poza tym to o której rozpoczyna się walka Wildera? Na http://www.batmanstream.com podają, że relacja z gali rozpocznie się od godziny 22.00. Ciekawe czy naszego czasu?


RE: Deontay Wilder - kubala1122331 - 16-07-2016 03:13 PM

Polskiego czasu to na pewno. Dziwi tak wczesny start gali, ale jest bardzo dużo interesujących potyczek, więc może pokazują wiele walk z undercardu? Smile

No chciałbym, aby ten Arreola dziś wyhaczył Wildera jakimś cepem. Niby nieprawdopodobne, ale w sumie nie wykluczałbym


RE: Deontay Wilder - Gogolius - 16-07-2016 05:09 PM

Arreola to najslabszy rywal Wildera od czasu... Lachovicza? Juz ten Malik ustawka byl grozniejszy. Nie miejmy zludzen Wink


RE: Deontay Wilder - Wilczekstepowy - 18-07-2016 07:53 AM

Dwie operacje i minimum pół roku przerwy. A później zapewne następna dobrowolna obrona na przetarcie po kontuzji z jakimś groźnym "Meksem" może z Solisem? Wink


RE: Deontay Wilder - Wilczekstepowy - 25-07-2016 09:12 PM

Jednak będą trzy operacje. Czyżby Wilder się sypał? Ma tak silne ciosy, że jego ręce tego nie wytrzymują? Jeżeli tak to za długo jego kariera nie potrwa.


RE: Deontay Wilder - redd - 25-07-2016 09:29 PM

Myślę, że jeszcze dochodzi tutaj kwestia techniki. Wilder zadaje te swoje najmocniejsze cepy strasznie dziko, niepoprawnie, pod dziwnymi kątami... Taki cios może być dla przeciwnika zaskakujący i zabójczy, ale zadającemu może też zrobić krzywdę w postaci urazu dłoni / ręki. Wilder ma b. mocny cios, ale jego kości nie są zbyt grube, nie wytrzymują obciążeń, do tego spotęgowanych brakami technicznymi Deontaya.

Pozostaje mu walczenie w rękawicach lepiej amortyzujących uderzenia, jak np. Grant i próba "ucywilizowania" tych najdzikszych cepów. Inaczej to szybko będzie miał po karierze, bo praktycznie w każdej walce uszkadza dłonie.


RE: Deontay Wilder - Wilczekstepowy - 13-08-2016 08:01 PM

Wilder gdy kontuzjowany to i znowu groźny... w gadce... rzuca wyzwanie Fury'emu, Kliczce i Joshui. Big Grin

Pod innym tematem dotyczącym Wildera i Powietkina rozśmieszyła mnie jedna wypowiedź użytkownika Sputnika:
Cytat:Wachu powinien do niego wyskoczyć. Wilder do 6 rundy połamie sobie ręce na jego głowie.
Big Grin