Forum - BOKSER.ORG
Deontay Wilder - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Deontay Wilder (/thread-524.html)



RE: Deontay Wilder - Gogolius - 04-06-2015 12:14 PM

Chyba nie ma tam większych hal, bo już sprzedano ponad 7000 biletów,organizatorzy liczą na komplet - i jest to argument za tym, że zainteresowanie tą walką jest spore.

Jak na pierwszą obronę - rywal taki sobie, ale patrząc na resume Wildera to w top3 Big Grin


RE: Deontay Wilder - Martin - 04-06-2015 12:20 PM

(04-06-2015 12:14 PM)Gogolius napisał(a):  Jak na pierwszą obronę - rywal taki sobie

Nie zgodzę się. Rywal TRAGICZNIE BEZNADZIEJNY! Żeby rozwalić Molinę to Arreola potrzebował chyba całe 30 sekund...Pianeta czy Mormeck dla Kliczki to była znacznie lepsze opcje.


RE: Deontay Wilder - Tar-Ellendil - 04-06-2015 12:21 PM

Co za różnica czy pierwsza obrona czy ostatnia?

Jak jesteś mistrzem to już walczysz tylko z najlepszymi. Ale nie ma się co przejmować bo już czeka Powietkin.


RE: Deontay Wilder - TomaszX - 04-06-2015 12:56 PM

Molina to lepszy ciężki od Mormecka.


RE: Deontay Wilder - redd - 04-06-2015 02:12 PM

Molina to bokser przeciętny, nie żaden bum, ale tacy pięściarze nie powinni dostawać szans walki o tytuł od tak sobie. Szczególnie jak taki pięściarz nie ma ciosu/szczęki/siły fizycznej, no po prostu czegokolwiek by się przeciwstawić. Wilder jak zechce włączy w pierwszej rundzie wiatrak i będzie po zawodach. Molinę to Wilder mógł dostac, ale w 15-20 walce, nie teraz.


RE: Deontay Wilder - Wietnam - 04-06-2015 04:55 PM

Redd, , zgadzam się w pełni, .


RE: Deontay Wilder - Wilczekstepowy - 04-06-2015 08:45 PM

Możecie mnie uświadomić, jak skończyła się sprawa pobicia tej kobiety przez Wildera? Został uniewinniony przez sąd?

@Gogolius ale stadion to pewnie mają. Wink Myślę, że w Polsce w Warszawie przyszedł by komplet na taką walkę. Smile Te parę tysięcy na walkę mistrzowską nie robią na mnie wrażenia. Tongue


RE: Deontay Wilder - Metzger - 04-06-2015 10:24 PM

(04-06-2015 08:45 PM)Wilczekstepowy napisał(a):  Możecie mnie uświadomić, jak skończyła się sprawa pobicia tej kobiety przez Wildera? Został uniewinniony przez sąd?
Najpewniej doszło do ugody typu kasa w zamian za wycofanie pozwu. Pozostawienie decyzji sędziom... tfu! sądowi byłoby zbyt ryzykowne i mogło na starcie skasować karierę Floyda wagi ciężkiej.


RE: Deontay Wilder - Wilczekstepowy - 05-06-2015 10:52 AM

Dzięki. Tak właśnie się dziwiłem, że jest bardzo cicho w sieci o tym wyroku sądowym.


RE: Deontay Wilder - Wilczekstepowy - 12-06-2015 04:52 PM

Bardzo późno rozpoczną się negocjacje do walki Wilder - Powietkin bo dopiero w październiku. A więc nie zanosi się na to abyśmy jeszcze w tym roku zobaczyli ten pojedynek.