Forum - BOKSER.ORG
Deontay Wilder - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Deontay Wilder (/thread-524.html)



RE: Deontay Wilder - Splint3rPL - 16-03-2014 04:45 AM

Przekonamy się już niedługo. Wilder chyba właśnie został pretendentem do pasa WBC? Czeka go więc starcie ze Stivern'em, albo Arreolą. Jeżeli któregoś z nich również tak szybko znokautuje, to znaczy, że bije najmocniej w HW. Liczyłem, że Scott go jednak trochę pomęczy...






RE: Deontay Wilder - kubala1122331 - 16-03-2014 04:51 AM

To było tak żałosne, że ja nie mam słów. Kompromitacja sportu (nawet nie boksu).

Jeśli dodamy do tego kontrowersyjny wynik walki Garcii (widziałem co prawda jednym okiem pierwsze rundy) to gala w Portoryko była przykrym i żałosnym doświadczeniem.


RE: Deontay Wilder - redd - 16-03-2014 05:10 AM

Oscarowa rola Scotta Wink


RE: Deontay Wilder - Tar-Ellendil - 16-03-2014 08:23 AM

To było ustawione tak jak poprzednie walki niestety.


RE: Deontay Wilder - Krzych - 16-03-2014 08:47 AM

Hah, ale jajaBig Grin Co to w ogóle za debile wymyślili... Kto im w to teraz uwierzy? Mogli poboksować, poudawać, Scott mógł paść od symulowanego ale celnego ciosu... A tak to wszystko jest skrajnie niewiarygodne i tyle takie małpy typu Broner mogą w coś takiego uwierzyć...


RE: Deontay Wilder - RedHawk - 16-03-2014 10:19 AM

Na początku też myślałem, że to ustawka.... bo tak na prawdę myślałem, że chodzi o ten prawy, ale to chyba po tym lewym sierpie w skroń Scott padł. W sumie w walce z Chisorą Dereck załatwił go w podobny sposób, właśnie ciosem w skroń. Pamiętajmy, że takim ciosem da się położyć na dupie a nawet znokautować, dla przykładu Wit-Solis, Odlanier padł po niewinnie wyglądającym lewym sierpowym na skroń, to samo Povetkin w walce z Władimirem.


RE: Deontay Wilder - RoyJonesJr - 16-03-2014 10:39 AM

Dziwne jest że padający Scott przytomnie patrzył na Wildera kiedy to wzrok powinien być mętny generalnie patrzący na mate.
Oczekiwałem emocji. a walke można podsumować sporym niedosytem (chuj,dupa,cycki) bo zapowiadało sie ciekawie. Tak fajna opcja USA w HW czego brakuje nam wszystkim.

Wilder po WBC.. hmm.. nie będe tego komentował.
Ale w przypadku walki np z Arreolą to przewiduje scenariusz tej wrześniowej z Mitchellem. Stiverne czy Chris po prostu muszą wejśc w Wildera.


Ten koleś mimo bilansu 31 zwycięstw i 100procent K.O nie jest w stanie dać nam żadnych emocji. ŻADNYCH. Nie jest wcale potrzebny światu w ciężkiej a tym bardziej w boksie. Widocznie to tylko amerykanie go potrzebując wciskając mu pas do rąk i oczekując ponownego mistrza HW USA.
To tak samo jak z Mitchell'em też był wielki szum kim to on nie będzie. pfy.
czuje żenade.


RE: Deontay Wilder - Martin - 16-03-2014 11:19 AM

To zestawienie było bezsensowne, zresztą pisałem wcześniej, że to nie będzie żaden test dla Wildera. Kompromitacja i tyle. Gość, który nie stoczył ani jednej sensownej walki (!!!) jest teraz pretendentem do tytułu....eh co za czasy.


RE: Deontay Wilder - RedHawk - 16-03-2014 11:27 AM

@Martin
A widzisz jakiś lepszych pretendentów? pomiń oczywiście tych, którzy ustawiają się do WBO i IBF...


RE: Deontay Wilder - Martin - 16-03-2014 11:36 AM

WBO - Leapai, IBF - Pulew.
No wg mnie jest kilka nazwisk: Perez, Takam, Fury, Chisora, Jennings, Powietkin. Zobaczymy czy Solis powróci do gry...