Forum - BOKSER.ORG
Mariusz Wach - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Mariusz Wach (/thread-523.html)



RE: Mariusz Wach - Martin - 10-11-2015 01:57 PM

(10-11-2015 12:32 PM)Wilczekstepowy napisał(a):  Mam oczywiście nadzieję, że czas bumów w życiu Mariusza się skończył i że jego kariera ruszy do przodu.

Może i czas bumów się skończył, ale jego kariera nie ruszy do przodu jeśli nie zmieni sposobu boksowania. Mariusz nie może stać na środku ringu przez 12 rund i wyprowadzać kilka ciosów...
Poza tym nie oszukujmy się, Wach nie jest już pierwszej młodości choć na wagę ciężką staruszkiem jeszcze nie jest.


RE: Mariusz Wach - kubala1122331 - 10-11-2015 04:35 PM

Znaczy się, ja jeszcze dam Mariuszowi szansę. Oczywiście pewnych braków czysto motorycznych nie nadrobi, ale z drugiej strony pamiętajmy z kim walczył w środę - z bitym numerem 2 obecnej wagi ciężkiej, gościem, który nokautował mocnych rywali jak leci. Do Wacha Powietkin był świetnie przygotowany, więc Mariusz wypadł blado. Ja chciałbym go zobaczyć z kimś mniej wybitnym, bo na razie oceniamy go tak naprawdę na podstawie dwóch porażek, z Kliczkiem i Powietkinem, gdzie 95% obecnej HW wyglądałoby żałośniej niż Wiking.
Głazkow, Jennings, Ortiz, Teper, Helenius itd itp. Jeśli w walce z takimi gośćmi Wach wypadłby równie blado, wtedy już naprawdę warto by zastanowić się o zakończeniu kariery. A teraz nie przesadzajmy, bo środowe zadanie było niewykonalne.


RE: Mariusz Wach - Wietnam - 10-11-2015 05:06 PM

Spójrzmy też na to Kuba,
z nikim znaczącym jeszcze Mariusz nie wygrał, McBride czy Fields?
Nie ma imponującego nazwiska w rekordzie które by pokonał
kibicom boksu w Europie czy też na świecie znany jest z tego że
wytrzymał 12 rund z Kliczko, co w tamtym okresie rywalom Ukraińca zdarzało się rzadko,
Być może Wach jest skazany tylko na obijanie Journeymanòw.?


RE: Mariusz Wach - kubala1122331 - 10-11-2015 05:10 PM

Pełna zgoda, Wietnam, dlatego też piszę, że czekam na jego walkę z kimś konkretnym, ale nie ze ścisłego topu i miejsc 1-3. Bo w zasadzie ja nie wiem na co stać Wacha, bo jak dobrze mówisz, jeśli kogoś pokonał to raczej była to słaba jakość rywala, a jak już przegrywał, to z gośćmi, z którymi nie wygrałoby 99% wagi ciężkiej, a 95% wyglądałoby jak amatorzy (jak Wach). Czekam na coś pomiędzy i na podstawie takiej walki będzie można go ostatecznie ocenić.


RE: Mariusz Wach - Wit - 10-11-2015 06:04 PM

Ale można zaprezentować się dobrze w przegranej walce. A z Povetkin'em Wach - wyglądało to tak - jakby się nawet nie starał, bał.


RE: Mariusz Wach - Wietnam - 10-11-2015 06:16 PM

no, no
też bym go chciał zobaczyć np z Arreolą,Takamem,Pianetą czy nawet z Thompsonem
który prezentuje się podobnie jak Wach, w ostatniej walce było to widać,
wtedy zobaczymy czy tak naprawdę Waszka może jeszcze nas zaskoczyć,


RE: Mariusz Wach - Wilczekstepowy - 10-11-2015 07:08 PM

Po takim laniu od Powietkina - który według Wacha bije mocniej niż Kliczko - to właśnie chyba taki żółwiowaty Thompson byłby najlepszy.


RE: Mariusz Wach - Krzych - 11-11-2015 05:07 PM

Weź @Wilczek nie strasz ludzi. Thompson, który ledwo ma siłę się ruszyć i Wach, który przez całą walkę nie zada ani jednego ciosu, w jednym ringu?Tongue


RE: Mariusz Wach - Wilczekstepowy - 11-11-2015 09:15 PM

Big Grin Może faktycznie to się nigdy nie ziści, ponieważ Thompson coś tam zaczął przebąkiwać o zakończeniu kariery. Wink


RE: Mariusz Wach - Wit - 11-11-2015 09:18 PM

(11-11-2015 09:15 PM)Wilczekstepowy napisał(a):  Big Grin Może faktycznie to się nigdy nie ziści, ponieważ Thompson coś tam zaczął przebąkiwać o zakończeniu kariery. Wink

Ej no to temat walki wraca. Wyjdą dwa kolosy-wikingi, prześpią 10 rund. Przez dwie się pomacają jab'ami i kasa się będzie zgadzać. Wink

A jeszcze Wach wygra minimalnie, to będzie się mówiło, jaki to on nie jest postępowy i że może na Wilder'a go czy coś. ;d