Forum - BOKSER.ORG
Adamek vs Walker - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Aktualności (/forum-27.html)
+--- Wątek: Adamek vs Walker (/thread-518.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: Adamek vs Walker - Tar-Ellendil - 26-08-2012 05:44 PM

40 zł to absolutna przesada ...

Na dodatek Solis wypadł z rozpiski, pytanie tylko czy na stałe?


RE: Adamek vs Walker - Sierak2012 - 27-08-2012 01:06 PM

Solis ma problemy promotorskie, dlatego tak słaby rywal nikt nie chciał pewnie walczyć a na kilka dni przed pojedynkiem dowiedzieć się że jednak nie pojedynku.

po 12.00, 7 wreśnia gala już za 49 zł Wink

To jest śmiech na sali, liczę że będzie klapa jak ch...


RE: Adamek vs Walker - Pakman - 27-08-2012 01:41 PM

A ja się cieszę, że będzie PPV, przynajmniej jak zobaczą ilość wykupionych abonamentów, to będziemy mieli spokój od PPV na jakieś 5 lat.


RE: Adamek vs Walker - Szakal - 30-08-2012 09:05 PM

(27-08-2012 01:41 PM)Pakman napisał(a):  A ja się cieszę, że będzie PPV, przynajmniej jak zobaczą ilość wykupionych abonamentów, to będziemy mieli spokój od PPV na jakieś 5 lat.

Chciałbym, żeby tak było. Przesadzili z ceną niesamowicie. Nie kupiłbym tego PPV nawet za dziesięć złotych, nie mówiąc już o czterdziestu... Moim zdaniem to się po prostu nie może udać. Oby ten cały PPV biznes szlag trafił. "Starcie Tytanów" sprzedało się kiepsko, mam więc nadzieję, że "Adamek vs Walker" sprzeda się po prostu fatalnie.


RE: Adamek vs Walker - Krox - 31-08-2012 02:25 PM

Ta walka to jakiś żart, już nie mówię o PPV, nie wiem kto wybiera Adamkowi takich rywali jak Walker, ale na pewno nie ktoś o sprawnym umyśle.


RE: Adamek vs Walker - Szakal - 31-08-2012 02:52 PM

@Krox
Właśnie Walker to jest przyzwoity rywal jak na ten moment, czyli po walce z dla wielu czołowym ciężkim Chambersem. Nie można wymagać od Adamka żeby walczył co parę miesięcy z czołówką HW. Poza tym Travis jest wysoko w IBF, a walka toczy się drugą lokatę w ich rankingu, więc jest się o co bić. Jedyne co mi się w tej walce nie podoba, to PPV.

Z całym szacunkiem, ale proponuję oglądać walki a nie boxrec i nie sugerować się tym co o Walkerze mówią Szpilka i Wasilewski....


RE: Adamek vs Walker - Krox - 31-08-2012 03:11 PM

Ja od Adamka nic nie wymagam, bo z pewnych przyczyn nie lubię tego człowieka.
"Zdarza mi się" oglądać walki i ta ostatnia Adamka z Chambersem była baardzo nudna, pomimo tego że Chambers nie miał jednej ręki.

Jednak wolę słuchać Szpilki i Wasilewskiego niż oglądać jak Adamek obija kolejnego zawodnika który tylko krzyczy przed walką że go rozjedzie jak pociąg itp. Uważaj jak chcesz, ale według mnie to jest po protu słabe.

Nie wiem jak Walker traktuje sparingi (czy chce powalczyć, czy tylko dać się obić za kasę), ale Szpilka i Wawrzyk nie mieli z Walkerem żadnych problemów. Po prostu moim zdaniem Walker to słaby rywal i tyle.


RE: Adamek vs Walker - Szakal - 31-08-2012 03:29 PM

(31-08-2012 03:11 PM)Krox napisał(a):  Jednak wolę słuchać Szpilki i Wasilewskiego niż oglądać jak Adamek obija kolejnego zawodnika który tylko krzyczy przed walką że go rozjedzie jak pociąg itp.
No zaraz. A co ma krzyczeć? "Wychodzę do ringu tylko po wypłatę i nie interesuje mnie zwycięstwo"? ;]
Poza tym, z kim chciałbyś zobaczyć teraz Adamka, który (czy to się komuś podoba czy nie) niedawno walczyć z czołowym ciężkim Chambersem, tak chwalonym przed ich walką? A teraz wielkie narzekanie, że "Eddie był jednoręki". No ale przecież kontuzja nie wybiera, prawda?

(31-08-2012 03:11 PM)Krox napisał(a):  Nie wiem jak Walker traktuje sparingi (czy chce powalczyć, czy tylko dać się obić za kasę), ale Szpilka i Wawrzyk nie mieli z Walkerem żadnych problemów. Po prostu moim zdaniem Walker to słaby rywal i tyle.
Nie mieli problemów, bo tak mówili. Dowodów brak. Widziałeś pełne zapisy video z tych sparingów? Bo ja nie, dlatego to co mówią Szpilka, Wawrzyk, i Wasilewski traktuje ze sporym dystansem.

Od razu mam też pytanie: ile walk Walkera widziałeś, że uważasz go za buma, który tylko krzyczy?


RE: Adamek vs Walker - Krox - 31-08-2012 03:51 PM

Ja powiem tyle, że nie jestem od wybierania rywali Adamkowi, osobiście mogę powiedzieć że w tej wadze nic nie osiągnął (i nie pisz o tym otyłym meksykaninie bo już mi to zbrzydło, jedyny argument na obronę tomka) i to się nie zmieni. Nie powiem Ci z kim chciałbym go zobaczyć, bo ja po prostu nie lubię oglądać jego walk, a jak czegoś nie lubię to tego nie robię, więc siłą rzeczy oglądam mało jego walk.

O Chambersie się nie wypowiadam, jakoś nie ekscytowała mnie ta walka ani trochę, nawet na nią nie czekałem.

Pełnych zapisów nie widziałem, być może Travis trafił kilka razy, ale widziałem jak go obijali, szło im to bez problemów.

Nie wiem ile widziałem walk Walkera, może kilka, jakoś nie interesuje mnie jego kariera.


RE: Adamek vs Walker - Szakal - 31-08-2012 04:04 PM

(31-08-2012 03:51 PM)Krox napisał(a):  Ja powiem tyle, że nie jestem od wybierania rywali Adamkowi, osobiście mogę powiedzieć że w tej wadze nic nie osiągnął (i nie pisz o tym otyłym meksykaninie bo już mi to zbrzydło, jedyny argument na obronę tomka) i to się nie zmieni.
Dla mnie Arreola NIGDY nie był czołowym ciężkim, bo nie może nim być nie mając nikogo z czołówki na rozkładzie (a z dwoma najlepszymi jakimi się mierzył, czyli z Adamkiem i Witalijem przegrał), tak więc dla mnie to co najwyżej trochę wyżej niż średnia półka.

(31-08-2012 03:51 PM)Krox napisał(a):  Pełnych zapisów nie widziałem, być może Travis trafił kilka razy, ale widziałem jak go obijali, szło im to bez problemów.
No tak, ale mimo wszystko sparing sparingiem, walka walką. Spadafora dawał sobie radę z Mayweatherem na sparingach, ale czy to znaczy że jest od niego lepszy? No właśnie.


Od razu zaznaczam, żeby nie było niejasności: NIE JESTEM FANEM ADAMKA. Po prostu denerwuje mnie krytykowanie wyboru Walkera na jego rywala, tylko dlatego, że Szpilka podobno robił z nim na sparingach co chciał. Nagle się okazało, że Travis to jakiś bum z ulicznej łapanki. Zalecam obejrzenie paru jego walk, potem dopiero ocenianie jako pięściarza. Oczywiście, nie jest to zawodnik wybitny, ale nie jest to też jakiś parkingowy pokroju rywali Wildera.