Forum - BOKSER.ORG
Adamek vs Walker - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Aktualności (/forum-27.html)
+--- Wątek: Adamek vs Walker (/thread-518.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: Adamek vs Walker - redd - 27-07-2012 08:08 PM

Cytując z konkurencji:
Cytat:Od piątku 27 lipca ruszyła sprzedaż biletów na walkę Tomasza Adamka z Travisem Walkerem (39-7-1, 31 KO), której stawką będzie pas IBF North American w wadze ciężkiej. Pięściarze stoczą pojedynek , na gali 8 września w Prudential Center w Newark. Drzwi na galę zostaną już otwarte o godzinie 13.30 , a pierwsza walka rozpocznie się o godzinie 14.00. Dzięki tym zmianom czasowym polscy kibice będą mogli zobaczyć na żywo to bokserskie widowisko w systemie PPV

Zdziwiony nie jestem, ale rozczarowany tak. Były zapowiedzi PPV, ale po wyborze mało medialnego Walkera myślałem, że z niego zrezygnowano. Ciekawe jaka cena, chociaż oczywiście kupować nie zamierzam.


RE: Adamek vs Walker - AdamekFightPL - 27-07-2012 08:11 PM

No tym razem to nawet ja nie mam zamiaru wykupywać PPV Big Grin tego dnia będzie tyle fajnych walk ZA DARMO do obejrzenia, że na pewno nie będę się nudził. Już wolę pośmiać się troche na walce Kliczko Charr...


RE: Adamek vs Walker - Jerome - 28-07-2012 02:17 PM

To o której godzinie ta walka będzie pokazywana u nas?


RE: Adamek vs Walker - AdamekFightPL - 28-07-2012 02:49 PM

@Jerome
22-23.


RE: Adamek vs Walker - Jerome - 29-07-2012 03:37 PM

Z tym PPV to jest normalnie bezczelność. Jeszcze, żeby ten Walker miał chociaż 40% szans na pokonanie Adamka to rozumiem ale jest to rywal słaby a Duva "idzie Polakom na rękę zapewniając im PPV". Niech spie*dala.


RE: Adamek vs Walker - AdamekFightPL - 29-07-2012 03:49 PM

@Jerome
Nie wiem jak Ty, ale ja nie mam zamiaru oglądać tej gali zwłaszcza, że wynik walki Adamka jest z góry wiadomy. Adamek on PTS. Bardziej ciekawy jestem walki Cunninghama w HW. No i Jenningsa, ale wszystko zależy jakich przeciwników dostaną.


RE: Adamek vs Walker - Jerome - 29-07-2012 04:03 PM

@AdamekFightPL
Nie no Adamka też chętnie obejrzę, chociaż przyznaję, że Cunningham i Jennings są tak samo interesujący. Co do Steve'a to fajerwerków się nie spodziewam, będzie taki sam jak zawsze z tym, że na ważenie nie będzie musiał zbijać. Ciekaw jestem tylko, czy kilogramy go wspomogą z ciosem. Adamek też może zaskoczyć knockoutując Walkera. Walker też zaskoczyć może ;] Kupiłbym to ale nie mam gdzie bo nie mam od jakiegoś czasu tv cyfrowej...


RE: Adamek vs Walker - Jerome - 29-07-2012 09:47 PM

http://www.youtube.com/watch?v=umcMn8r2TJw
Co sądzicie o tej porażce Walkera? Ciężko mi coś powiedzieć na ten temat bo Travis wyglądał na podłączonego a jednak podniósł rękawice a sędzia mimo to walkę przerwał. Mógł pozwolić na 2/3 sekundy dłużej aby sprawdzić, czy Walker jest ok czy też przyjmie 2 bomby prosto na twarz i będzie po walce.


RE: Adamek vs Walker - PACMAN - 02-08-2012 10:08 PM

Brawo dla pani Kathy Duvy teraz ani nikt nie przyjdzie na gale o tej godzinie, ani nikt nie kupi ppv Big Grin


RE: Adamek vs Walker - Jerome - 02-08-2012 10:17 PM

@PACMAN
Hehehexdd Dobre Wink Ona twierdzi, że to robi dla nas - kibiców. Dziękujemy Big GrinBig Grin