Forum - BOKSER.ORG
Polityka ogólnie. - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Polityka (/forum-21.html)
+---- Wątek: Polityka ogólnie. (/thread-48.html)



RE: Polityka ogólnie. - BESTIA - 17-05-2015 08:52 PM

Gogolius




RE: Polityka ogólnie. - Martin - 17-05-2015 08:55 PM

Pomijając kwestię, że w życiu nie oddam głosu na pisowca to wg mnie Komorowski ograł Dudę i zaprezentował się znacznie lepiej w bezpośrednim starciu. Był konkretniejszy i obnażył "poglądy" pana Dudy. Pisowiec był lekko zagubiony. Debata na plus dla Komora, Duda to trzecia liga...

Oglądacie polsat news Big Grin ? niezłe jaja....


RE: Polityka ogólnie. - KrychuTMT - 17-05-2015 08:56 PM

Nie oglądałem tego czegoś, ale to prawda, że Komor czytał z kartki ? XDDDDDDDDDDDD


RE: Polityka ogólnie. - kubala1122331 - 17-05-2015 08:59 PM

Dokładnie to samo odniosłem wrażenie, co @Gogolius. Komorowski pokonał Dudę wysoko na punkty. Był agresywny, lepiej przygotowany i co najważniejsze lepszy merytorycznie. Duda za cichy i za bardzo schowany do defensywy. Zachowywał się jak student, który na wykładzie dyskutuje z profesorem. Nawet zwyczajne odwracanie kota ogonem, na czym niestety głównie polegała ta debata, lepiej wychodziła Komorowskiemu. YYyy... yyyy. yyyy Dudy było bardzo słabe. Bronisław, miły dziadzio w okularach był bardzo pewny siebie i naprawdę mi zaimponował swoją postawą w tej walce.
Choć w zasadzie obaj kandydaci są siebie warci, obaj gadają niestworzone rzeczy, to zdecydowanie lepiej w tej paplaninie poradził sobie PBK. Gdybym miał dziś głosować, zagłosowałbym na Bronisława.

Krychu
Obaj czytali z kartki Wink


RE: Polityka ogólnie. - Gogolius - 17-05-2015 09:16 PM

Bestia, albo dyskutujemy jak na forum przystało, albo nie. Bo narazie rzuciłeś jednym ogólnikiem i facepalmem z YT.

Cytat:ale to prawda, że Komor czytał z kartki ?

To akurat mu dość fajnie wyszło, bo sięgał po kartkę jak cytował Dudę z tych wcześniejszych wystąpień albo chciał dokładnie przeczytać nazwę ustawy, którą współtworzył Duda. Ale ogólnie obaj sobie dobrze radzili. Odpowiadali normalnie, z głowy.

Takie podsumowanie debaty.

Duda wyciąga Komorowskiemu przeszłość sprzed 10-15 lat. Komorowski odpowiada, że był kiedyś radykalny, ale już się z tego wyspowiadał i wyleczył (jednocześnie wbił szpilę bo przecież radykalizował się razem z Macierewiczem). W myśl zasady, że można zmienić poglądy, szczególnie na przestrzeni dekady.

Komorowski atakuje Dudę in-vitro (kurde, najsilniejsza broń na pretendenta, no nie ma bata, żeby z tego nie korzystać, czytelna sytuacja jak nic). Duda coś się tam miota, wypiera jednych słów, podkreśla inne, odwraca kota ogonem. A mógł zrobić to samo co Bronek - powiedzieć, że sytuacja jest skomplikowana, że trzeba szukać kompromisu. Że on sam jest rozdarty bo jest wierzący, a jednocześnie rozumie bezdzietnych rodziców, że trzeba o tym rozmawiać i parę innym farmazonów. Ale przynajmniej by było gładkie wyjście z sytuacji. Tutaj jego sztab ewidentnie poległ bo tak jak Bronkowi można spokojnie wyrzucać żonglerkę propozycji (JOWy tuż po I turze, referendum na temat, który już jest w sejmie - o wątpliwościach na korzyść podatnika) tak Dudze to in-vitro będzie sie wytykać do końca kampanii.

No i temat o tym węglu to w ogóle.
- zrobił Pan kiedyś to, a teraz to. To jak to jest?
- aaa co pan gada, ja tak nie mówiłem, ściemnia pan, a wogóle to pan zrobił, to, to, to...
- odpowie mi pan na pytanie?
- blablabla, to tamto i owamto.

No słabo to wygląda.


Chyba muszę obejrzeć tę debatę w slow motion, może znajdę jakieś ukryte znaczenie.


Ciekawe jak pójdzie im na TVN24, tam dziennikarze raczej powinni być po stronie PBK (tzn nie powinni być po żadnej, ale o ile duet TVP/Polsat znany jest z konserwatywnej strony, o tyle np. Olejnik to ciśnie PiS w każdej kropce).


RE: Polityka ogólnie. - Martin - 17-05-2015 09:20 PM

(17-05-2015 08:59 PM)kubala1122331 napisał(a):  Komorowski pokonał Dudę wysoko na punkty. Był agresywny, lepiej przygotowany i co najważniejsze lepszy merytorycznie.

Najlepsze było jak Komor zapytał się Dude o to czy blokuje miejsce na uczelni? Mina bezradności pisowca i de facto brak odpowiedzi - widok bezcenny.

(17-05-2015 08:59 PM)kubala1122331 napisał(a):  Choć w zasadzie obaj kandydaci są siebie warci, obaj gadają niestworzone rzeczy, to zdecydowanie lepiej w tej paplaninie poradził sobie PBK. Gdybym miał dziś głosować, zagłosowałbym na Bronisława.

No jeszcze jedna debata i Bronek będzie miał kolejny głos! Smile Oby tak dalej, bo przewiduję za tydzień wynik na styku.

(17-05-2015 09:16 PM)Gogolius napisał(a):  Ciekawe jak pójdzie im na TVN24, tam dziennikarze raczej powinni być po stronie PBK (tzn nie powinni być po żadnej, ale o ile duet TVP/Polsat znany jest z konserwatywnej strony, o tyle np. Olejnik to ciśnie PiS w każdej kropce).

Kluczowa debata to wg mnie ta dzisiejsza. Tą obejrzało/obejrzy na pewno dużo więcej osób niż tą jutrzejszą.


RE: Polityka ogólnie. - Gogolius - 17-05-2015 09:29 PM

Debata na tvn24 jest w czwartek Smile


RE: Polityka ogólnie. - BESTIA - 17-05-2015 10:02 PM

Gogolius, ale po co dyskutować? Nie będę Cię przekonywał ze Duda jest lepszym kandydatem. Głosuj na Bronka, a w wyborach parlamentarnych na PO.

Ale ok podyskutujmy, o co chodzi z tym in vitro? Co Duda powiedział, a później się z tego wycofał.

nie odniosłes się do Ważnej kwestii, komorowski był "dosadny" ponieważ wiedział, że pali musze grunt pod nogami, zachowywał się niekulturalnie, przebywał. Duda na propsie, spokojnie.

Zmierzam do sedna,Komorowski belkotal jak dziecko, gdy Duda spytał go o miliony głosów z referendum, które poszły do kosza.Podobnie miała się sprawą podczas pytania o niespełnione obietnice m.in o podatkach.Komorowski, wypowiadał mu tylko stare grzech, a właściwei grzech Kaczyńskiego.
Nie wspominając o tym jak nazywał flustratami tych co chcą zmienić konstytucję, a po słabych wynikach sam to zapowiedział.

Kukiz, to jedyna szansa. Inni kandydacie spoza sytemu nie mają żadnych szans z partią. W wyborach parlamentarnych jego partia musi wygrać.


RE: Polityka ogólnie. - tomer - 17-05-2015 10:06 PM

widzę, że debata odbiła się głośnym echem w całym internecie, także tutaj. zaskoczyło mnie jak słabo wypadł Duda, bo w debacie przed pierwszą turą był najlepiej przygotowany ze wszystkich kandydatów. ale najwidoczniej jest mocny tylko jak wcześniej zna wszystkie pytania i nikt mu żadnych dodatkowych nie zadaje. też mi się wydaje, że Komorowski zwyciężył w tej debacie. Duda się zbytnio pogubił i unikał odpowiedzi na pytania. Komorowski ma swoje wady, owszem, może nie ma charyzmy, jest nudny, ale Duda wcale nie jest taki nowoczesny i fajny, na jakiego się kreował. także ja głosuję na Pana Bronisława w drugiej turze. mimo, że "nie chcem, ale muszem".


RE: Polityka ogólnie. - KrychuTMT - 17-05-2015 10:16 PM

Kurwa sztab komora na forumku ja pierdole, co za desperaci XDD. Pierwszy post i o komorze.
Glosuję na Dudę tylko i wyłącznie, aby lemingi z PO nie mogły spać po nocach, bo PISOWIEC wygrał XDD.
PO-PIS-SLD-PSL-"Partia Balcerowicza"- reszta lewactwa to jest to samo gówno, chyba nie łudzicie się, że komor czy Duda to jakikolwiek wybór Smile Smile Smile Smile ?
W tym kraju nie ma żadnego ugrupowania lub polityka który chciałby/mógłby coś zmienić, dlatego zacząłem pierdolić ten syf.
Polecam wam to samo, zamiast bawić się w wojenkę PO vs PIS

Najlepszy ten prowokator co chciał się napierdalać w studio, wrzucić wam foteczke jak bije żółwie z bronkiem ? XDD