Forum - BOKSER.ORG
Polityka ogólnie. - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Polityka (/forum-21.html)
+---- Wątek: Polityka ogólnie. (/thread-48.html)



RE: Polityka ogólnie. - BESTIA - 01-10-2014 09:17 PM

Styl w wojny także się zmienia, dziś kraje prowadzą "cichą" wojnę gospodarczą, przykładów takiej wojny daleko nie trzeba szukać.


RE: Polityka ogólnie. - KrychuTMT - 14-10-2014 11:17 AM

http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz%2Frocznica-powstania-upa-swietem-panstwowym-na-ukrainie#
Wcale nie jestem zaskoczony .
http://www.kresy.pl/wydarzenia,polityka?zobacz%2Fdemonstracja-sowbody-pod-wierchowna-rada-transmisja-na-zywo
Przynajmniej część ukraińskiego parlamentu nie hołduje bandytom.


RE: Polityka ogólnie. - Metzger - 14-10-2014 11:54 AM

(14-10-2014 11:17 AM)KrychuTMT napisał(a):  Przynajmniej część ukraińskiego parlamentu nie hołduje bandytom.
Szok, nie?


RE: Polityka ogólnie. - BESTIA - 15-10-2014 08:52 AM

m.onet.pl/wiadomosci/swiat,2b3sr

Coś nie chce się włączyć, musicie skopiować do przeglądarki.


RE: Polityka ogólnie. - Wietnam - 17-10-2014 04:52 PM

Donald nieźle sobie wszystko obmyślił, będzie teraz rządzi na podwójnym fronćie, Szefostwo w radzie uni Europejskiej, i sterowanie Ewunią,gołym okiem widać że Kopaczowa to jego marionetkaIdea będzie nią sterował wysyłał jej przemówienia, i polityka PO będzie cały czas mataczona prze Donaldinho, mam nadzieję że tylko przez rok,,


RE: Polityka ogólnie. - Martin - 16-11-2014 09:28 PM

Dutkiewicz - 46%
Stachowiak-Różecka - 21%

Mamy we Wrocławiu dogrywkę.

A jak tam u Was?


RE: Polityka ogólnie. - Pakman - 16-11-2014 09:37 PM

Abstrahując od wyników nie rozumiem jednej rzeczy. Ja jako mieszkaniec miejscowości podwarszawskiej, należącej do jej aglomeracji czuję się dziwnie nie mogąc wybierać władz stolicy. Przecież korzystam z ich komunikacji, tam studiuję, no i decyzje, które zapadają tam mają niekiedy duży wpływ na życie w mojej miejscowości. Uważam, że mieszkańcy całej aglomeracji powinny mieć możliwość wyboru prezydenta miasta centralnego w tejże. Taki układ jaki jest obecnie prowadzi do izolacji tych podmiejskich miejscowości.


RE: Polityka ogólnie. - Martin - 16-11-2014 10:27 PM

(16-11-2014 09:37 PM)Pakman napisał(a):  Abstrahując od wyników nie rozumiem jednej rzeczy. Ja jako mieszkaniec miejscowości podwarszawskiej, należącej do jej aglomeracji czuję się dziwnie nie mogąc wybierać władz stolicy.

Wybierasz burmistrza Piaseczna.


RE: Polityka ogólnie. - Metzger - 16-11-2014 10:30 PM

(16-11-2014 09:37 PM)Pakman napisał(a):  Ja jako mieszkaniec miejscowości podwarszawskiej, należącej do jej aglomeracji czuję się dziwnie nie mogąc wybierać władz stolicy.
Rozumiem, że za możliwość wybierania władz stolicy zrezygnowałbyś z lokalnego samorządu na rzecz warszawskiego?


RE: Polityka ogólnie. - Pakman - 16-11-2014 10:46 PM

Nie. Powinno być tak, że wybiera się zarówno samorząd u siebie w gminie jak i władze w mieście centralnym danej aglomeracji, która bardzo mocno oddziałuje na sąsiednie gminy.