Forum - BOKSER.ORG
Polityka ogólnie. - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Polityka (/forum-21.html)
+---- Wątek: Polityka ogólnie. (/thread-48.html)



RE: Polityka ogólnie. - Pakman - 22-06-2014 09:33 PM

Szczerze to ja bym się bardzo zdziwił, gdyby PO w przyszłych wyborach weszła do sejmu. Wiele lemingów czuje się oszukanych i zdradzonych, a pod dywanem już miejsca nie ma.


RE: Polityka ogólnie. - BESTIA - 25-06-2014 12:26 PM

To co teraz robią rządzący jest... nie wiem jak to w ogóle nazwać, ściganie i nagonka na tych co nagrywali, a Sienkiewicz jest "sędzią" we własnej sprawie, Tusk nie przyjmuje jego dymisji.Odwracanie kota ogonem świetnie im wychodzi, rozmowa Sikorskiego była prywatna, a płacił kartą MSZ.
Dodruk w Polsce doprowadził by do hiperinflacji, ale co tam ważne że wygra PO.

Skandal goni skandal a PO nadal rządzi.






RE: Polityka ogólnie. - Martin - 25-06-2014 01:31 PM

@Bestia
PiS i PO są siebie warci. Nawet jeśli odejdzie rząd Tuska to przyjdzie rząd Kaczyńskiego/pisowski czyli jeszcze gorszy...


RE: Polityka ogólnie. - BESTIA - 25-06-2014 04:36 PM

(25-06-2014 01:31 PM)Martin napisał(a):  @Bestia
PiS i PO są siebie warci. Nawet jeśli odejdzie rząd Tuska to przyjdzie rząd Kaczyńskiego/pisowski czyli jeszcze gorszy...

A co ma do tego PIS, czy przy każdej krytyce rządu Tuska ktoś musi wyskakiwać z PISEM?


W czym PIS jest gorszy od PO nagonka na PIS sprawdza się doskonale,ludzie boją się PISU, ale nie potrafią powiedzieć dlaczego, dla mnie rządu Tuska nikt nie pobije w głupocie, łamianu wszelkich praw, okradaniu ludzi itd.


RE: Polityka ogólnie. - Metzger - 25-06-2014 04:56 PM

Najtragiczniejsze w tej sytuacji jest to, że nie ma kto Platformę zastąpić. Wszyscy są skompromitowani do granic możliwości, a żadnych nowych sił na arenie politycznej nie ma.


RE: Polityka ogólnie. - Pakman - 25-06-2014 06:45 PM

@Metzger
Najgorsze jest to, że na tym wszystkim zyskuje JKM. Przyznam się, że gdyby było realne zagrożenie dojściem do władzy tego cynika, to zagłosowałbym chyba nawet na PO.

Czy PiS jest gorszy ? Nie wiem. Jednak słabo mi się robi, gdy pomyślę sobie, że tematem nr 1 w Polsce znowu będzie Smoleńsk, a na antyrosyjskiej retoryce będzie tylko tracić nasza gospodarka. Z drugiej strony rząd Tuska jest już tak skompromitowany, że nie wyobrażam sobie, aby w 2015 ta partia jeszcze była u sterów.

Sprawa podsłuchów jest dla mnie jasna. Jest to wewnętrzna wojenka w PO między dwoma wiadomymi frakcjami. Ale oczywiście będziemy karmieni przez najbliższe miesiące tym, że to sprawa ruskiego wywiadu, bo przecież Moskwa tak pragnie PiSu w rządzie u nas Big Grin


RE: Polityka ogólnie. - Matys - 25-06-2014 07:00 PM

Generalnie nie udzielam się w tym temacie, ale możesz mi wytłumaczyć dlaczego uwierzyłeś medialnej papce, która robi z KNP wroga ludzkości?
Uwierzyłeś w to, że ludzie będą umierać na ulicach czy jak? Rządzący mówią w prywatnych rozmowach, że ta piramida finansowa pt. ZUS nie ma możliwości by się utrzymała, NFZowi kończą się limity po pół roku, ale to jest "bezpieczeństwo". PIS jest słabą opcją nie dlatego, że Smoleńsk i inne takie straszenie, tylko dlatego, że są socjalistami, jedyna różnica to, że (być może) bardziej uczciwymi niż obecna władza.

Swoją drogą, to nie zauważacie takiego paradoksu, że te same osoby, które wyśmiewały podejrzenia o spisek rosyjski wymierzony przeciw Kaczyńskiemu za jego postawę np. w Gruzji, w przypadku tej katastrofy samolotu, teraz od początku krzyczą o tym, że te durne podsłuchy to rosyjski spisek wymierzony przeciw Tuskowi za jego poparcie dla Ukrainy xD


RE: Polityka ogólnie. - Pakman - 25-06-2014 07:09 PM

@Matys

Zapoznałem się z programem wyborczym JKM i stwierdzam, że gdyby doszedł do władzy, to zostałyby w tym kraju przyszłowiowe chuj, dupa i kamieni kupa.


RE: Polityka ogólnie. - Matys - 25-06-2014 07:14 PM

@Pakman

Jakbyś mógł konkrety podać.


RE: Polityka ogólnie. - Pakman - 25-06-2014 07:21 PM

Już pisałem:

1. Wyjście z Unii, do którego dąży JKM
2. Mocne ograniczenie przywilejów socjalnych, co doprowadzi do jeszcze większego rozwarstwienia społecznego niż obecnie
3. Ogólna pogarda dla słabych i niepełnosprwnych ( nie jest to program, ale mnie wkurza )
4. Powszechny dostęp do broni.
5. Prywatyzacja szkolnictwa.
6. Kara śmierci

To tak na szybko, jest tego więcej, ale w tej chwili nie mam weny Tongue