Forum - BOKSER.ORG
Polityka ogólnie. - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Polityka (/forum-21.html)
+---- Wątek: Polityka ogólnie. (/thread-48.html)



RE: Polityka ogólnie. - RSC-2 - 15-06-2017 05:19 AM

Ale żeś pojechał.

Taka postawa aż mi wcześnie rano humor poprawia.
I kawa lepiej mi smakuje.

Po południu robię grilla.
Zapraszam sąsiadów.
Dobrze, że nie są muslimami. Jakie to szczęście żyć między Polakami. Nawet jeżeli z zazdrości cię obgadają.


RE: Polityka ogólnie. - KOXBOX - 16-06-2017 10:53 AM

Krychu jeden z lepszych wpisów tego roku Big Grin W całym internecie Big Grin Jedyna możliwość dla tych ze wschodu na podbicie Polski to nagły i zmasowany atak jak już sobie opanują zachód. Okazjonalnymi wybrykami tylko wnerwią społeczeństwo, które szybko się zemści.


RE: Polityka ogólnie. - KrychuTMT - 16-06-2017 04:37 PM

Dzięki za propsy panowie Big Grin


RE: Polityka ogólnie. - BESTIA - 17-06-2017 08:57 AM

Jestem w UK i jakoś nie doświadczyłem na sobie islamu, normalne życie , duzaa różnorodność i spokój .

Jednak w centrum się dzieje dużo więcej, te ataki to norma nie długo będzie.
Nie przyjmować ścierwa , a jeśli już to tylko kobiety i dzieci na czas określony , pomagać ale na miejscu .

A dodam że murzyny są strasznie głusi dra te mordy strasznie :-),
Spotkała mnie jedna przykra sytuacja:
Siedze pod Tesco i widzę grupie młodych ludzi az tu nagle dwie dziewczyny idą w moim kierunku i dra się .
Już w głowie mam będą kłopoty bo mam taka mordę co przyciąga kłopoty, i ta mniejsza się pyta o fajkę biała była , mówię nir mam aż tu nagle druga wodę chciała mi zabrać murzynka jebana, mysle nie dam Muszynianki prawie całą miałem a może mnie obleje jeszcze a przecież jej nie zajebie.
Miała siły że mogłem wyrwać tej butelki.
I długo rozmyślałem o co jej chodziło.

Taka sytuacja na poprawę humoru ja idę spać bo wczoraj impreza w pracy.



Macie na dole szybka odpowiedz, nie mam takiej opcji czyżby admin coś poprzestawiał? :-)


RE: Polityka ogólnie. - Metzger - 18-06-2017 09:14 PM

Różal podobnie jak Pudzian nie bał się wyrazić zdroworozsądkowej opinii o barbarzyńcach:
http://sport.dziennik.pl/boks/artykuly/552433,mistrz-federacji-ksw-popiera-topienie-uchodzcow-rozalski-twierdzi-ze-jest-patriota-i-nacjonalista.html

Mam nadzieję, że te wypowiedzi dadzą przykład innym celebrytom, że nie muszą być politycznie poprawni.


RE: Polityka ogólnie. - KrychuTMT - 18-06-2017 10:02 PM

Różal jako sportowiec ma ten komfort, że jego zarobki są uzależnione od kibiców. Biorąc pod uwagę, że większość społeczeństwa jest przeciwko "uchodźcom" może sobie gadać co i jak chce. Gorzej z celebrytami którzy nie znaczą wiele bez łaski szefów TVN, Polsatu czy innej wielkiej stacji. Generalnie to mnie boli, że nikt w żadnym programie telewizyjnym nigdy kurwa nie powie : "JACY KURWA UCHODŹCY" ?. Ja żyje w innym świecie czy cała Afryka, Liban czy inne kurwa Jemeny toczą jakieś wojny ?? No kurwa nie sądzę. Jakoś oglądając Fazę Fazowskiego nie widzę wojen czy super biedy w Afryce, ba Masajowie bujają się po buszu ze smartphone. Ja nie wiem co to za propaganda, kto za tym stoi i ile płaci odpowiednim ludziom w Europie, ale to jest jakiś wał i jawne wspieranie obcej inwazji. Dla mnie każdy człowiek wzywający do przyjmowania "uchodzców" powinien kończyć jak napisałem kilka dni temu. To już nie jest kwestia bycia lewakiem/prawakiem/faszystą/komunistą/nazistą, tutaj chodzi o bezpieczeństwo każdego z nas, naszych rodzin, bliskich, ziomków z dzielni kurwa pani z piekarni również. Różal to nie gość z mojej bajki, ale za ten real talk propsuje mocno.


RE: Polityka ogólnie. - KOXBOX - 19-06-2017 11:18 AM

No i kolejny zamach, tyle że w "drugą" stronę Big Grin i oczywiście słowem klucz jest tutaj zamach, bo przecież śmierc 22 osób z Manchesteru to był incydent


RE: Polityka ogólnie. - KrychuTMT - 21-06-2017 10:56 AM





Komentarze coś pięknego, internet weryfikuje lewacką propagandę która musi ratować się "lajkami" botów Big Grin


RE: Polityka ogólnie. - Metzger - 21-06-2017 12:06 PM

Widziałem to wczoraj. Nie dało się oglądać tej faszystowskiej manipulacji, ale liczba minusów i komentarze pozwalają mieć nadzieję, że zdrowsza część Europy nie jest stracona.


RE: Polityka ogólnie. - KrychuTMT - 22-06-2017 08:09 PM

Tylko ta zdrowsza część Europy Zachodniej potrzebowałaby nowego NSDAP żeby powstrzymać upadek białego człowieka w tym rejonie XD.