Forum - BOKSER.ORG
Polityka ogólnie. - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Polityka (/forum-21.html)
+---- Wątek: Polityka ogólnie. (/thread-48.html)



RE: Polityka ogólnie. - RSC-2 - 17-05-2017 03:52 PM

@Wietnam

Nie pisałem nic o uchodźcach tylko o imigrantach islamskich.

Do Europy przybywają ludzie z 62 krajów Azji i Afryki a wojna jest tylko w kilku krajach, więc zdecydowana wiekszośc to nie uchodźcy.

Uchodźcom należy pomogac w pierwszym kraju do którego przybędą po opuszczeniu kraju ogarniętego wojną.

Uchodźców z kraju ogarniętego wojną powinny przyjąc bardzo bogate kraje bliskie im kulturowo [Arabia Saudyjska. Emiraty. Kuwejt, itd.]


RE: Polityka ogólnie. - Metzger - 17-05-2017 05:18 PM

Pytanie do wszystkich faszystów chcących ściągania do Polski muzułmanów:
ile zgwałconych Polek będzie akceptowalną ceną za ubogacenie kulturowe?


RE: Polityka ogólnie. - Wietnam - 17-05-2017 05:30 PM

Żadnych, bo takich nie będzie. Tak się składa że mam rodzinę w Niemczech, ich sąsiadami są imigranci z Syrii
którzy wyparowali z wojennego kraju w tamtym roku, ta rodzinna szybko nauczyła się niemieckiego, pracują
dzieci chodzą do szkoły, i są o wiele bardziej miłymi sąsiadami niż również sąsiadujący z moją familią rodowići
Niemcy.

Żadnych problemów ba nawet zapraszają na grila, bòjda tóra krąży w mediach że oni nie chcą robić i gwałcą
tylko, jest okropna.


RE: Polityka ogólnie. - RSC-2 - 17-05-2017 06:00 PM

Wietnam znowu manipuluje.

Odsetek nierobów wśród islamskich emigrantów jest o wiele większy niż wśród rodowitych.
Odsetek przestępstw wśród islamskich imigrantów jest o wiele większy niż wśród ludności tubylczej.

Ponadto europejczycy nie mają w swojej kulturze "obowiązku" zabijania niewiernych.

A to że jakiś Syryjczyk lubi grilla niczego nie zmienia.

Próbujesz wcisnąc argument tego typu jaki jest stosowany w przypadku palaczy papierosów:
"Mój dziadek palił 40 dziennie i dożył 90 lat , a wujek nigdy nie palił i zmarł na raka płuc w wieku 50 lat"

Ale pomija się fakt ilu palaczy umiera na raka płuc na 100 tys palących , a ilu na 100 tys. niepalących.

I to jest wskaźnik. a nie jakiś pojedynczy przypadek.


RE: Polityka ogólnie. - Metzger - 17-05-2017 06:13 PM

(17-05-2017 05:30 PM)Wietnam napisał(a):  Żadnych, bo takich nie będzie.
Co znaczy nie będzie? W każdym kraju muzułmanie zwyższają statystyki gwałtów, a w ale Polsce nie będzie im się chciało gwałcić?

(17-05-2017 05:30 PM)Wietnam napisał(a):  Żadnych problemów ba nawet zapraszają na grila, bòjda tóra krąży w mediach że oni nie chcą robić i gwałcą tylko, jest okropna.
Zrozum jedno: nikt nie mówi, że KAŻDY muzułmanin gwałci i nie pracuje. Ale faktem jest, że wśród muzułmanów jest więcej socjalowych pasożytów i gwałcicieli niż wśród rodowitych Europejczyków. Dlatego jeżeli zaczniemy ich ściągać do Polski, to więcej Polek będzie gwałconych niż teraz. Więc ile gwałtów na Polkach będziesz akceptował?


RE: Polityka ogólnie. - Hugo - 17-05-2017 08:08 PM

(17-05-2017 06:00 PM)RSC-2 napisał(a):  Ale pomija się fakt ilu palaczy umiera na raka płuc na 100 tys palących , a ilu na 100 tys. niepalących.

I to jest wskaźnik. a nie jakiś pojedynczy przypadek.

A dysponujesz naprawdę jakimiś wiarygodnymi danymi na ten temat? Czy tylko przyjmujesz, że tak musi być, bo tak mówią w telewizji? Ja broń Boże nie chcę twierdzić, że palenie nie szkodzi, natomiast podejrzewam, że jego szkodliwość mocno się wyolbrzymia, przez co ukrywane są inne przyczyny nowotworów (np. stress wywoływany przez pracę w korporacjach). Zastanawia mnie taki fakt. Mniej więcej od 40 lat prowadzona jest bezwzględna walka z paleniem. Oceniam na oko, że odsetek palących zmniejszył się z jakichś 60% w latach 70. XX wieku do może 20% obecnie. Zachorowalność na raka płuc (i inne nowotwory przypisywane nikotynie) powinna drastycznie spaść, a tymczasem cały czas rośnie. Jakieś 10 lat temu słyszałem teorię, że na raka nagminnie zapadają ludzie niepalący, których rodzice przy nich palili, gdy byli dziećmi. Pewnie przez jakiś czas będzie można jeszcze wciskać kit, że to wina dziadków palaczy. A co potem?
Poprawność polityczna nigdy nie jest poparta wiarygodnymi faktami. Masz bezkrytycznie wierzyć w to, co ci mówią. To jest nowy rodzaj religii, jeszcze bardziej zamordystycznej, niż wszystkie dotychczasowe, mimo pozorów "postępowości" i "humanizmu".


RE: Polityka ogólnie. - RSC-2 - 17-05-2017 08:56 PM

@Hugo

Kiedyś takie dane czytałem.
Nie wiem na ile są prawdziwe ,bo nie mam możliwości ich zweryfikować.

Ale jestem przekonany że palenie nie polepsza stanu zdrowia.
Gdyby tak było to przepisywano by je na recepty osobom chorym ,aby ich stan się nie pogarszał.


RE: Polityka ogólnie. - Joker - 18-05-2017 02:36 AM

Wietnam
Powiedz ile po niemcach łazi mumii i zbiera butelki po koszach do automatów gdy ich mężowie siedzą po domach.Powiedz o osiedlach muzułmańskich gdzie śmieci wyrzucają przez okno,gość zbiera to w kasku a szczurów jest tam setki.Powiedz o grupkach ciapatych które zaczepienia młode dziewczyny.Powiedz o zebraniu tych mumii,o smrodzie jak się Stoii za ciapatymi w netto albo edece itp.Takie pierdolenie jakby ktoś kurwa w niemcach nie byl.

I nie trzeba podawać przykładów przestępczości tej dziczy tylko to co się widzi po ulicach.


RE: Polityka ogólnie. - RSC-2 - 18-05-2017 05:27 AM

Ale Wietnam "grilluje" z nimi i jest przekonany ,że to kulturalni ludzie.

@Wietnam
Pilnuj paleniska aby Ci na grillu "pasa szahida" nie położył.

Bo będziesz miał "fajerwerki" jak w fabryce prochu, a kiełbasek będziesz szukał u sąsiada.


RE: Polityka ogólnie. - Joker - 18-05-2017 05:47 AM

#SucharAlert#
Gdzie był lewak jak wybuchła bomba?
Wszędzie hue hue hue