Forum - BOKSER.ORG
Polityka ogólnie. - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Polityka (/forum-21.html)
+---- Wątek: Polityka ogólnie. (/thread-48.html)



RE: Polityka ogólnie. - Calaf - 21-10-2015 07:06 AM

Wg mnie Kukiz to słup mający łapać niezadowolonych żeby PO kończyło co zaczęło. I dlatego PIS rządzić nie będzie mimo że formalnie wygra, będzie koalicja PO-Kukiz-PSL. Raz już zrobili taki numer z Palikotem.
Korwin wkracza w ostatni tydzień przedwyborczy więc zapewne wystartuje z hitlerem, gwałtem czy czymś podobnym i nie złapie progu, facet jest ewidentnym agentem ośmieszającym ruch konserwatywno-liberalny w Polsce. W sumie nie ma na kogo głosować, gdyby nie JKM to pewnie bym poszedł na jego partię zagłosować, a tak się nie pofatyguję. Pewne jest to, że głosowanie na po,pis,psl, sld to strata głosu.


RE: Polityka ogólnie. - BMH - 21-10-2015 01:54 PM

Korwin byl krolem debaty.Big Grin


RE: Polityka ogólnie. - KrychuTMT - 21-10-2015 03:47 PM

Korwa rozjebał debatę, dreams come true .

Co do Kukiz 15, to nawet nie jest partia. Na jego listach są ex działacze PO i SLD oraz członkowie KNP czy RN. Nie jest to żadna siła polityczna, tylko zwykły skok na kasę. |D
Nie mając innego poważnego wyboru pozostaje. #teamKOrwa


RE: Polityka ogólnie. - Wilczekstepowy - 21-10-2015 03:49 PM

Jest może gdzieś w necie zamieszczona ta wczorajsza debata? Nie oglądałem a bym sobie obejrzał tak na przyśpieszeniu. Wink


RE: Polityka ogólnie. - Martin - 21-10-2015 07:15 PM

(21-10-2015 03:49 PM)Wilczekstepowy napisał(a):  Jest może gdzieś w necie zamieszczona ta wczorajsza debata? Nie oglądałem a bym sobie obejrzał tak na przyśpieszeniu. Wink






RE: Polityka ogólnie. - KOXBOX - 27-10-2015 08:58 AM

Wybory, wybory i po wyborach... Nie wiem jak to skomentować, naprawdę...


RE: Polityka ogólnie. - Martin - 27-10-2015 10:31 AM

Widzieliście ten filmik? Stonoga wymiata....co za typ.

https://www.facebook.com/zbigniewstonogaoficjalne


RE: Polityka ogólnie. - Metzger - 27-10-2015 10:33 AM

(27-10-2015 08:58 AM)KOXBOX napisał(a):  Wybory, wybory i po wyborach... Nie wiem jak to skomentować, naprawdę...
No co, Platforma odsunięta od władzy, wąsaty obrońca pedofili poniżej progu wyborczego, postkomuniści wyrzuceni poza ring. Jest naprawdę nieźle.


RE: Polityka ogólnie. - BMH - 27-10-2015 11:26 AM

Jest lepiej niz bylo, to nie ulega nawet watpliwosciom. Zobaczymy co czas przyniesie. Moze Kaczynski sypnie nazwiskami z teczuszki w ktorej jest jak sadze posiadaniu?Smile
Co do zmian to jak nie wynegocjuja lepszyh warunkow w UE, to powinni sie zawijac z tego pierdolnika bo to wiecej strat niz zyskow.


RE: Polityka ogólnie. - Gogolius - 27-10-2015 11:56 AM

Wybory na pewno przełomowe, Lewica z poparciem ok. 10% nie wchodzi do Sejmu bo Razem osłabiło Zlew.

PSL tylko sobie znanymi metodami znów nad progiem, choć tym razem bez Burego, Żelichowskiego czy Piechocińskiego - to partia w której pierwsze pojawią się grube rozliczenia i zapewne zmiana przywództwa.

Kukiz jak wahadełko, u niego to żaden wynik z puli 3-20% nie powinien dziwić ; )

Petru osiągnął bardzo dobry wynik, króciutko na scenie politycznej, a tu solidne 7%. Przy porażce Zlewu spotkałem się z argumentem, że za późno ruszono z projektem zjednoczenia lewicy i że trzeba 6-12 miesięcy na wykreowanie popularnego bytu politycznego. Jak widać niekoniecznie bo .Nowoczesna weszła, a JKM jak nie wchodził tak nie wszedł i teraz (choć brakło minimalnie).

PiS ma idealną sytuację, większość w Sejmie, Senacie, Prezydent - 4 lata na działanie. Nic tylko realizować ten wagon obietnic (Gliński już dziś zapowiedział, że chcą działać w socjalu i szkolnictwie już w 2016 roku co dla mnie jest zupełnie nierealne).


A w PO pewnie Grzesiu już zaciera ręce Wink