Forum - BOKSER.ORG
Tomasz Adamek - Eddie Chambers Highlights - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Ciekawe filmiki (/forum-30.html)
+--- Wątek: Tomasz Adamek - Eddie Chambers Highlights (/thread-474.html)

Strony: 1 2


Tomasz Adamek - Eddie Chambers Highlights - tomass50 - 23-06-2012 02:26 PM

Tomasz Adamek - Eddie Chambers Highlights

http://www.youtube.com/watch?v=0PCuKnqwEf0


RE: Tomasz Adamek - Eddie Chambers Highlights - Jerome - 23-06-2012 09:52 PM

Oglądałem, oglądałem. Dobry filmik. Oglądałem też walkę i nie pamiętam nic czego nie ująłeś w swoim HL. Dobra robota.


RE: Tomasz Adamek - Eddie Chambers Highlights - Kikas - 25-06-2012 10:59 PM

Pierwszy track ten sam co Adamek Grant HT Smile podoba mi się, ale wolałbym więcej slow mode Smile


RE: Tomasz Adamek - Eddie Chambers Highlights - Adammobp - 28-06-2012 10:00 AM

Oj to nie jest ten Tomek co dawniej. Chambers go nie raz lepiej jedną ręką bił niż Adamek dwiema. Adamek cały czas mówi o swojej szybkości, kiedy ona już coraz mniejsza...

A filmik oczywiście pierwsza klasa. Potrzeba takich filmików jak najwięcej.


RE: Tomasz Adamek - Eddie Chambers Highlights - michasmanchester - 28-06-2012 11:52 AM

walka remisowa obejrzalem ja jeszcze raz i 115-115 ale gdyby nie to adamek to bym przyznal ja chambersowi .... patrzac neutralnie .... zalosne ze typ walczac jedna reka zadaje wiecej celnych ciosow w calej walce .... sedziowie znowu sie nie pokazali ale jak patrzylem to te pasquale czy jakis tam prawie kazda walke adamka punktuje Big Grin


RE: Tomasz Adamek - Eddie Chambers Highlights - Jerome - 28-06-2012 05:16 PM

ciekawe jak to zrobiłeś, że Ci wyszło 115-115 Big Grin
punktowałeś rundy po 11?


RE: Tomasz Adamek - Eddie Chambers Highlights - michasmanchester - 30-06-2012 06:54 AM

@JEROME
Zanim cos napiszesz zastanow sie


RE: Tomasz Adamek - Eddie Chambers Highlights - Jerome - 30-06-2012 10:10 AM

@michasmanchester
No to może bądź łaskaw i wytłumacz nam swój tok rozumowania? Wytłumacz nam które rundy przypisałeś jednemu a które drugiemu?


RE: Tomasz Adamek - Eddie Chambers Highlights - Mastrangelo - 30-06-2012 11:33 AM

Jerome Wink Posłuchaj sugestii kolegi.


RE: Tomasz Adamek - Eddie Chambers Highlights - Jerome - 30-06-2012 12:59 PM

Ale o co Wam chodzi? Zapytałem jak to zrobił? Które rundy jak punktował i wszystko? Nie wiem, po co ta spinka.. przecież nikogo nie obrażam, po prostu pytam. Rund jest 12, jeśli każdy pięściarz wygra 6 to mamy 114-114. Stąd moje zaciekawienie skąd te liczyby. Michasmanchester musiał dać któreś rundy remisowe więc pytam. O co chodzi?