Forum - BOKSER.ORG
Artur Szpilka - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Artur Szpilka (/thread-43.html)



RE: Artur Szpilka - Wilczekstepowy - 29-03-2015 01:18 PM

Najprawdopodobniej niejaki Ty Cobb będzie przeciwnikiem Artura Szpilki. Gość, którego na deski rozłożył Wilder w swojej 9 walce, już w 33 sekundzie.

Ma ktoś o nim jakieś bardziej szczegółowe info czy też gość jest absolutnie anonimowy? Może linki do jego walk? Czy Szpilka powinien się czegokolwiek obawiać z jego strony?


RE: Artur Szpilka - Tar-Ellendil - 29-03-2015 01:22 PM

Jak podpisał kontrakt z Haymonem, żeby z takimi ogórami walczyć to ja nie mam słów.


RE: Artur Szpilka - BMH - 29-03-2015 01:31 PM

Nie ma sie co oszukiwac, ale czasu do walki bardzo malo, nowy trener ktory byc moze bedzie chcial wprowadzic kilka zmian w boksie Artka. Wybor Cobba, czy innego -brzydko mowiec- walczacego w roli miesa armatniego jest zrozumialy i logiczny.


RE: Artur Szpilka - redd - 29-03-2015 01:59 PM

Cobb to bum, ale patrząc na okoliczności (nowy trener + niedługi czas do walki) można przymknąć na to oko. Szpilka będzie miał trochę czasu na spokojną pracę z Shieldsem, a na wyzwania przyjdzie jeszcze czas. Cobba, po Jenningsie i Adamku w 2014, można Arturowi wybaczyć.


RE: Artur Szpilka - BMH - 29-03-2015 06:32 PM

(29-03-2015 01:59 PM)redd napisał(a):  Cobb to bum, ale patrząc na okoliczności (nowy trener + niedługi czas do walki) można przymknąć na to oko. Szpilka będzie miał trochę czasu na spokojną pracę z Shieldsem, a na wyzwania przyjdzie jeszcze czas. Cobba, po Jenningsie i Adamku w 2014, można Arturowi wybaczyć.

Dokladnie. Przeciez tu chodzi tylko o publiczny sparing i dotarcie sie z Ronniem swojej wspolpracy. Czasu jest bardzo malo, ostatnio bylo troche zawirowan w zyciu Polaka, trzeba to zrozumiec.
Znajac charakter Szpilki, to nie bedzie trzeba dlugo czekac, az rzuci wyzwanie komus z czolowki. Jennings, Cunningham beda juz za chwile na celowniku Artka.


RE: Artur Szpilka - saliman1 - 29-03-2015 08:54 PM

Kilka walk rywala Szpilki:

https://www.youtube.com/user/imakefights/search?query=tyson+cobb


RE: Artur Szpilka - Wilczekstepowy - 29-03-2015 09:24 PM

Za dużo niestety ich w sieci nie ma. Ja bym z kolei obejrzał sobie te 33 sekundy z Wilderem. Tongue


RE: Artur Szpilka - KrychuTMT - 29-03-2015 09:46 PM

Co za bum :v


RE: Artur Szpilka - Martin - 29-03-2015 09:49 PM

A kogo Wy się spodziewaliście? Wiadomo było, że to będzie jakiś ogór. Niech Szpilka popracuje trochę z Shieldsem. Przed nim cała kariera, nie ma gdzie się spieszyć.


RE: Artur Szpilka - Joker - 29-03-2015 09:54 PM

Ja spodziewałem się poziomu Mollo a nie Letra.