Forum - BOKSER.ORG
Artur Szpilka - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Artur Szpilka (/thread-43.html)



RE: Artur Szpilka - BMH - 04-02-2015 03:25 PM

(03-02-2015 10:38 PM)Sander napisał(a):  Szpilka robi sobie jaja z kibiców, albo z Kołodzieja.

"Zapraszam do polubienia i skorzystania z ciekawych porad bokserskich."

-

Tak podpisał link do profilu na FB Kołodzieja, zachęcając do polubienia go. Domyślacie się co się dzieje w komentarzach? ConfusedConfused

Kto wie, moze Kolodziej sie kiedys sprawdzi jako trener, albo cos takiego.Wink Jakis czas temu ogladalem wywiad i "Harnas" jasno dal do zrozumienia, ze ma zamiar pracowac, albo nawet juz pracuje z mlodzieza. Cos tam mowil o jakims klubie etc.


RE: Artur Szpilka - Wietnam - 19-02-2015 03:46 PM

Co to za zabieg miał Szpilman ktoś wie?


RE: Artur Szpilka - Wilczekstepowy - 19-02-2015 03:52 PM

Wiem tylko, że na prawy bark z wykorzystaniem komórek macierzystych. Ale dlaczego go musiał przechodzić i w jaki sposób się przeprowadza takie zabiegi to nie wiem.


RE: Artur Szpilka - Wilczekstepowy - 24-02-2015 07:17 PM

Tu wywiad ze Szpilką: http://teamszpila.com/pl/nie-chce-w-usa-zaczac-byle-jak/

Mówi o swojej kontuzji i rehabilitacji swojego barku. Oraz o wyjeździe do USA i przyszłych przeciwnikach.


RE: Artur Szpilka - Wilczekstepowy - 03-03-2015 08:24 PM

Szpilka: Mój cel to mistrzostwo świata. Na początek chciałbym walczyć z Aguilerą i Arreolą



Ambitnie sprawy stawia. Jak Wy widzicie walki Szpili z wyżej wymienionymi zawodnikami?


RE: Artur Szpilka - Martin - 03-03-2015 08:33 PM

(03-03-2015 08:24 PM)Wilczekstepowy napisał(a):  Jak Wy widzicie walki Szpili z wyżej wymienionymi zawodnikami?

Z Aguilerą powinien wygrać bez większych problemów. Jeśli chodzi o Arreolę to Chris jest wciąż niebezpiecznym i groźnym zawodnikiem dla wielu, dla Artura również. Tu wynik byłby sprawą otwartą.


RE: Artur Szpilka - kubala1122331 - 03-03-2015 08:41 PM

Z Arreolą mogłaby być mega ciekawa walka. Nie wiem czy jest w Ameryce jakiś pięściarz z szerokiej czołówki, z którym bardziej chciałbym zobaczyć Artura. Bo wynik byłby kwestią otwartą. Z lepszymi zawodnikami niż Arreola rezultat jest w miarę oczywisty, z gorszymi w sumie też.


RE: Artur Szpilka - Sander - 03-03-2015 09:17 PM

Ja uważam, że taki Aguilera w formie z walki z Washingtonem wcale nie dostaje lekcji od Szpilki, z dużym dystansem podchodzę do wygranej Artura nad wrakiem Adamka. Poczekam na kogoś młodszego, zobaczymy co wyjdzie. Walka z Arreolą to świetny pomysł, byłoby ciekawie.


RE: Artur Szpilka - Wietnam - 03-03-2015 09:27 PM

Sam, Szpilberg dużo razy powtarzał że chciałby walczyć grubym Andy Ruizem, i tą walkę ja chciałbym najbardziej zobaczyć.
Po tym co gruby pokazał w ostatniej, walce, to niewątpliwie, szpila miałby spore szanse.


RE: Artur Szpilka - Calaf - 04-03-2015 09:44 AM

Grubas to fajny pomysł, albo jeden albo drugi nawiązując do piątkowej walki. Arreola tez grubas i też dobry plan, jeśli myślimy o title shocie to pasowałoby takiego kogoś pokonać, Chris jest do ogrania jeśli się Szpila nie podpali.